Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Ayıp ettin. İstediğin kitabı hediye ederim.

Neden? Beğenmedin mi? Halbuki serinin en iyi kitaplarından biridir.

1 Beğeni

Bence yanlış bir zamanda okudu. :smiley: Ya da sabredemedi. Ben sabrettim meyvesini aldım Malazan 3’ün.

1 Beğeni

Hikaye ile ilgili sıkıntı yok. Kitabın yayın süreci - fiyatları nedeniyle bekleme moduna geçmiştim. :slight_smile:

1 Beğeni

Can ya can :green_heart: Söylemen yeter.

2 Beğeni

Hocam, bu sayfa sayıları doğru değil ama sayfa sayısını da hesaba katmak lazım. Ama 4.kitap serinin ince kitaplarından. Mass değil trade paperback olanların sayfa sayısına bakmak lazım.

Sözcük sayısı - Sayfa Sayısı

Malazan Book of the Fallen – Steven Erikson

Gardens of the Moon: 209k - 496 sayfa
Deadhouse Gates: 272k - 604 sayfa
Memories of Ice: 358k - 780 sayfa
House of Chains: 306k - 672 sayfa
Midnight Tides: 270k - 624 sayfa
The Bonehunters: 365k - 800 sayfa
Reaper’s Gale: 386k - 832 sayfa
Toll the Hounds: 392k - 832 sayfa
Dust of Dreams: 382k - 816 sayfa
The Crippled God: 385k - 928 sayfa

Total: 3M 325k

@isos81 hocam event yapıp lead ederse 1 adet ciltli de benden çekilişle hediye @BiblofilYouTube

1 Beğeni

Burayı takip ediyorlarsa bu hafta iki tane Malazan çıkarmayan …ur. Yürekleri varsa şimdi de okusunlar ya da çıkarmasınlar😀. Boşluk kısma 1 tane Malazan çıkarsa da olur yazacaktım.

2 Beğeni

Şimdilik öyle bir planım yok, muhtemelen olmaz da. Zaten seriye devam eden sayısı da iyiden iyiye azalacaktır.

2 Beğeni

Sende haklısın. Son evente de çok az kişi aktif katılım göstermişti. Zaten kitaplarda forumu takip edip ilginin azaldığını gördükleri için çıkmıyor :joy:

1 Beğeni

Toplu mesaj görünce neresi patladı acep dedim :rofl:

3 Beğeni

Malazan’dan haber var sandım :disappointed_relieved:, hoş ilk iki kitabı okuyup satmıştım. Üçüncüyü bile okumadım, neyse ben geri döndüm dostlar :grin::grin:. Kitaplık kurmaya Diskdünya ile başlıyorum :tada:

4 Beğeni

3 Beğeni

Gördüğüm şey;

görüntü

24 Beğeni

Ben de ilk okuduğumda “ZAM ANI” olarak okumuştum :joy:

8 Beğeni

şu kampanya için forumun kitap gurmelerinden ayıklanmış bir öneri listesi gelirse efsane olur

2 Beğeni

Dişe dokunur çok bir şey yok maalesef. Çoğu zaten Amazon’da daha ucuza satılan kısa klasikler.

5 Beğeni

6 Beğeni

Allah’ını seven üzerime Kampanya atsın dolar bir gecede 22.50 oldu. Geliyor gelmekte olan :confused::confused::confused:

5 Beğeni

Ben de kendini seven şu kitapları hemen çıkarsın diyorum. Yoksa onları da alamayacağım.

3 Beğeni

Her dakika kampanya görmek için giriyorum şu foruma. Şu an biri bizim sesimizi duyup kampanya yapsa köşeyi döndü aslında. Okunmamış kitaplarım olmasına rağmen yüklü alım yapacağım.

Duyun bizi yetkililer :smile:

3 Beğeni

Bende aynı durumdayım ikide bir bakıyorum foruma. Ucuzkitap al stokları yenilemiş ithakileri ordan alıcam ama ya diğerleri :smiling_face_with_tear:

@SJack sırf bu yüzden bekletiyor olabilirler :thinking:

2 Beğeni