Kitaplıklarımız

22 Beğeni

26 Beğeni

İnci gibi mükemmel, keyifle okuyunuz.

2 Beğeni

Koleksiyon iyiymiş.

Yeni ev yeni düzenim:

40 Beğeni

Üst üste yeni kitaplıkları görünce Daniel Greene gibi boolshelf roast yapasım geldi :joy: Güzel ve mutlu günlerde okuyun dostlar.

4 Beğeni

Kelebekler Vadisi’nin hemen yanındaki mini kitaplık. (Fotoğraf: 29.11.2022)

Bu da Sille’deki kitaplık. (Fotoğraf: 05.06.2021)

Konya’dan sevgilerle. :slightly_smiling_face:

30 Beğeni

Kitaplıklar güzel, ancak siyasi görüş farketmeksizin şu yerel yöneticilerin kendilerinin devasa posterlerini sağa sola astırması çok komik değilmi :slightly_smiling_face:
Ben saçlarım seyreldi belli olmasın diye diye flaşlı fotoğraf çektirmiyorum, Selçuklu Belediyesi Başkanı Ahmet Bey sırma saçlarıyla devasa posterler yapıştırmış sağa sola :slight_smile:

4 Beğeni

Sanki kendi cebinden verip yol vs yaptırıyorlar da her yere böyle pano astırıyorlar. Halkın parasıyla kendini bir halt yapmış sanmaları oldukça komik. Görevinin başına gelip de adam gibi hizmet yapsınlar ama bu reklam ve gösteri işini bıraksınlar yeter.

12 Beğeni

Bu hava en küçüğünden en büyüğüne kadar hepsinde var. Oturduğum ilçenin belediye başkanı muhalif partili. İlçenin bütün afişlerinde başkanımızın kocaman resmi afişin en az çeyreğini kaplıyor maalesef…

4 Beğeni

@Srbs @SJack @azizhayri Hepinize katılıyorum. Sanki pop yıldızları :slight_smile:

4 Beğeni

Öğrenci evimdeki kitaplığım.:heart:

33 Beğeni

Çok teşekkür ediyorum, evet ben de öyle yapmayi düşünüyorum çizip bir fiyat araştırması yapacağım. Teşekkürler tekrar :+1:t4:

2 Beğeni

Biraz olsun elinizden geliyorsa birebir Billy boyutlarında yapmanın maliyeti yarı yarıya daha düşük ve Billy’den çok daha sağlam oluyor.

1 Beğeni

A Global Citizen 🌐 shared a post on Instagram: "‎If this is not magic, then I don’t know what is. Located in my beautiful city Abu Dhabi, this off the beaten track thrift book shop has various genres, from thriller to contemporary literature. 💖📚 👏🏻...
Forumda bu kitaplığa sığacak kadar kitabı olanlar var. Çok mantıklı bir sistem gibi geldi.

Not: Instagram linki ama fotoğraf olarak görünüyor. Raylı bir sistemi var.

7 Beğeni

kitaplık resmini göremiyorum…

1 Beğeni

27 Beğeni

deedlina isimli bir Instagram hesabında reels olarak paylaşılmış bakmak isterseniz.

1 Beğeni

açıldı görüyorum görüyorum… :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

çok hoş…derinlik varsa güzel olur.

1 Beğeni

40 Beğeni