Kitaplıklarımız

Buraya kitaplık görseli atmak isterdim tabii, daha zamanı var. Kitaplarımızın birleşmesini beklemiştim ilk defa fotoğraf paylaşıyorum bu konuda.
Sonunda kolilerden kurtulduk. Duvarın bu tarafı güneş görmediği için de bu şekilde değerlendirdik @SMTZHR :blush:

Okuma köşesiyle serilerden bazıları ve özel baskılar da bu alanda.
Kitaplık alana kadar şimdilik durum böyle :blush:

64 Beğeni

Her geçen gün büyüyor dünyamız :slight_smile:

33 Beğeni

Bir yılbaşı klasiği.

39 Beğeni

Zeka böyle bir şey. İyi seneler. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Detay, üst raflar.

Detay, alt raflar.

30 Beğeni

25 Beğeni

Başkan’ın değerli serilerinden birisi. Başkan Savaş Serisi…

Hepsini toplayabildiniz mi?

2 Beğeni

26 Beğeni

hepsi var bir tanesi hariç ama o da sanki seri dışı gibi bir şeydi…

4 Beğeni

24 Beğeni

18 Beğeni

25 Beğeni

31 Beğeni

44 Beğeni

Kitap her yerde güzeldir . Kitap severlere selam olsun…

6 Beğeni

49 Beğeni

Kitaplığınız çok düzenli ve oldukça hoş görünüyor. Kendi kitaplığımın gün geçtikçe karman çorman hale gelmesine üzülüyorum :smiley:

5 Beğeni

Teşekkür ederim sağolun.

2 Beğeni

Tebrik ederim. Yine de sehpadaki kitaplarınız için bir dizi rafa daha ihtiyacınız olduğu anlaşılıyor. Bir de benim kitaplığım gibi her yayınevinden rastgele alınmış gibi değil de bir kaç yayınevinin serileri takip edilmiş eksiksiz bir koleksiyon oluşturulmuş. Bu da ne kadar seçici olduğunuzu belli ediyor. İyi okumalar

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Size de iyi okumalar. Aslında bir kitaplık daha olsa iyi olur ama maalesef yer kalmadı artık şimdilik böyle idare ediyorum.Belki ilerleyen zamanlarda alırım bir tane.Çok fazla yayınevi takip etmiyorum. Can ve İş Bankası yetiyor bana :joy:

Kitaplık derin olduğu için bir sıkıntı yok şuan.Gittiği yere kadar doldurmaya devam.

15 Beğeni