Kitaplıklarımız

Orta Karadeniz’de yaşama keyfi flöfmfmfmmf.
Hiç böyle sorunlarım olmuyo mis gibi iklim. Ama Deniz yok :sweat_smile:

4 Beğeni

Adana da sadece kendi evimizde 3 tane klima var :smiley: Al bir tane klima kitaplar için :smile:

@Erdal_01 şöyle diyeyim ölmeden önce cehenneme ön bilettir Adana da yaşamak.

4 Beğeni

10 senelik Adana damadıyım az çok biliyorum aslında ama Ankara serin şimdi, oradanda umutluydum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Büyücüyü main yapıp güç, stamina gibi dalları açmayıp tamamen büyücü skillerine yüklenilir ya hani siz de Ithakiyi main yapmışsınız resmen gözlerım kanadı ithaki görmekten ama güzel kitaplık. :joy:

4 Beğeni

Teşekkür ederim. :joy::joy::joy: Bu kitaplığa sadece İthaki Yayınlarını koydum. Daha başka kitaplıkta başka kitaplar var. :smile::smile:

2 Beğeni

Aynenöyledir. 1 haftadır nir güneş, bir yağmur daha yaza tam giremedik biz Ankarada :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Sonunda buldum arkadaşlar. :joy: Misafir mi gelecek duvar örün, kitaplık yetmedi mi hemen ekleyin. :sweat_smile:

https://www.instagram.com/p/Byk46qSHdtE/?igshid=13sk5xm91qeq2

12 Beğeni

Çok iyi yaa :heart_eyes:. Türkiye’de satan var mıdır ki? :thinking:

1 Beğeni

Orasına karışmıyorum. Ben ürünü bulurum. Getirtmek size ait. :joy:

2 Beğeni

Konteynerla gelir şimdi bu yaa. Çok masraf ya :thinking::thinking::thinking:

1 Beğeni

İthalat uzmanınız burda ciddiyseniz müsait bir zamanda navlunu vergisini vs araştırabilirim :slight_smile:

1 Beğeni

Çok iyi de 18 ay! Benim ömrüm çürür. 18 ay ne demek? Bitmez ki o. Sanki ölene dek benimle yaşayacak gibi. :smiley: Bundan fi seneler önce eşimle tatile gidelim diye 1500 tl kredi almıştık. 10 aydı yanlış hatırlamıyorsam. İçim şişmişti benim. :smiley: Kurdeşen filan döktüm. Halbuki çok da dert edinilecek bir miktar değil ama bana sıkıntı basıyor. :rofl: Geçmişin yarattığı hezeyan olsa gerek taksite karşı bir reaksiyon içerisindeyim.:expressionless:

4 Beğeni

Ek olarak bu ay sonu mobilya vs eşyalarda ÖTV indirimi bitecek. Eğer uzamazsa zam gelir kitaplıklara falan alacak olan varsa değerlendirsin.

3 Beğeni

En iyisi gidip bir sayısal loto kazananını tartaklayayım. :smiley: Olmayacak böyle. :sweat_smile:

3 Beğeni

Sayısal loto kazanan var mı yahu? Hep kendilerine çıkarıp içeri alıyorlar parayı. :smiley: :smiley:

5 Beğeni

O zaman Dans! :rofl:

2 Beğeni

Uzamaması mümkün değil, insanların gelecekten emin olmadığı için cebindeki miktarı üç beş kez hesaplıyor artık. En fazla bir hafta siftahsız kepenk indirince talep yine satıcıdan gelir.

İnsanlar geçim sorunu olmayacak ki fazladan harcama yapabilsinler. Aralık 2018 de sondu. :slight_smile:

5 Beğeni

Yeni evime yavaş yavaş yerleşiyorum ve kitaplığım bir seviyeye geldi. Daha genişleyecek ve önüne mobilyalar gelecek ama bu haliyle yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi merak ediyorum.

56 Beğeni

Vaaay çok güzel olmuş… Dolu dolu, kitap kokulu olur inşallah.

4 Beğeni

Neye göre dizdin? Babil eksik mi yoksa uzaktan mı öyle duruyor. Ben beğendim vallahi ellerine sağlık güzel olmuş.

3 Beğeni