Kitaplıklarımız

Ben de kıskandım hatta bayağı bir utandım. Bir ara resim atmayı düşündüm ama bu zenginliklerin yanında benimki “yeni başlayan” kategorisine girer :roll_eyes: :roll_eyes:
Siz kötü demişsiniz ama en azından Zaman Çarkı var. Heves ettiğim halde bir türlü ekleyemedim kitaplığıma. Siz kitaplığınızdan utanmayın :yum: :yum:

5 Beğeni

Biz önemli olan kısmı tamamlayıp okumaya başlamışız ya devamı zaten zamanla gelir. Yorumunuz için teşekkürler ( ꈍᴗꈍ)

5 Beğeni

Siz hele bi benimkini görün. Sizinkinin yarısı kadar. Atarken utandım. Ama dediğiniz gibi önemli olan başlamak. Seviyorsak gerisi her koşulda gelir.:wink:

4 Beğeni

Bence ne kadar küçük olursa ne kadar az olursa olsun paylaşmaktan çekinmeyin. Ben mesela buradaki çoğu kitaplık fotoğrafını içerisinde şu kitap hangisi, şu kitabı okudun mu tavsiye eder misin ya da almayı düşündüğüm bir seri varsa nasıl diye görmek ve sormak için kullanıyorum. Belki sizin okuyup beğendiğiniz bir kitabı görüp, okuyup kendime yep yeni bir kapı açacağım. Az ya da çok olması önemli değil, başlarken herkes sıfırdan başladı. Anne babadan kalma kütüphane yoksa imkansız zaten bir anda kocaman kütüphane sahibi olmak.

10 Beğeni

Kitaplığım artık kapasitesini doldurdu. Yeni bir tane daha eklemeden önce eski halini atmak istedim. Sol taraf araştırma-tarih ve uluslararası ilişkiler kitaplarını kapsıyor. Sağ taraf da beş raf boyunca edebiyat. İş Kültür, Can ve YKY ağırlıklı takılıyorum :v::blush:

48 Beğeni

Bir şey değil. Bende biraz düzenleyip atayım bari :grin::grin:

32 Beğeni

Alt raftaki yan duran 3 kitaba heralde hiç dokunmuyorsunuzdur raf çöker diye. Bayağı esnemiş raf.:grinning:

5 Beğeni

Aynen öyle :rofl: :rofl: Bir tahta alacağım hatta ölçüsü bile hazır ama zaman bulamadım bir türlü :roll_eyes: :roll_eyes:

2 Beğeni

Bence bu esnemelere engel olmak için raf aralarını daha dar tutmalıyız veya rafların seyyar olması yerine standart bir ölçüye getirip tutkalla ve/veya vidalarla sabitlemeliyiz.

2 Beğeni

Aslında raf tasarımlarında büyük dikdörtgeni küçük parçalara bölen bir şekil kullanıyorlar ama benimki normal raf olduğu için öyle bir şey yok. Ama kendim kitaplığımı da araya tahta koyarak güçlendirdim.

1 Beğeni

Şöyle tasarımlar dediğinize uyuyor. Raflar daha küçük ve birbirini dengeliyor.

(Reklam amacı taşımaz yanlış anlamayın :disappointed_relieved:)

4 Beğeni

Sepetlerin içine dergi, kitap falan konulmuş sanki. Acil durumda iyi fikir aslında hemen alıp kaçarsın. :smiley:

4 Beğeni

Aslında ona çok dikkat etmedim ama doğru​:grin::grin:

2 Beğeni

İdare eder işte.:slightly_smiling_face::upside_down_face:

60 Beğeni

BKK renklere göre dizin harika görünür. Siyah kitaplık çok istiyordum ama inanılmaz toz alıyor :pensive: Evde pencetem sürekli açık bu sebeple olmuyor. Kitaplığın arkasında karton piyer mi var ? Niye düz durmuyor o :grimacing:

5 Beğeni

IKEA’dan mı aldınız?

3 Beğeni

Ben de tozdan büyük oranda şikayetçiyim. Süpürgelik olduğu için duvara yasladım boşuna duvarı delmek istememiştim.

2 Beğeni

Evet.(20 karakterrrrr)

2 Beğeni

Dizim sıranız var mı bi dizmeyi denedim fakat tam olarak olmadı sanırım yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 Beğeni

Bi ara ayraçları böyle dizmiştim. Buna göre dizebilirsiniz

6 Beğeni