Kitaplıklarımız

Harika kitaplar var. Asimov’un olduğu kısmı yakın çekim yapar mısınız?

4 Beğeni

Kitaplar şahane ama gözüm direkt 12 yıllığa gitti :laughing:
Algıda seçicilik mi artık ne derseniz.

6 Beğeni

Soldan 4 kitabı okumadım. Vakıf serisinin 7 kitabını da yıllar önce elektronik ortamda okumuştum. Asimov rafına şuan basımı olan Sonsuzluğun Sonu’nu eklemenizi tavsiye ederim.

5 Beğeni

Kitaplıkta harika duruyor bence, şişesi çok güzel :sweat_smile:

@gozubocek sonsuzluğun sonu’nu okuyup kaldırmıştım, tekrar kutudan çıkarmadım, üşendim :slight_smile: Asimov’dan ben, robot’u yıllar önce okumuştum, tekrar okuyacağım. Vakıf serisini ise hala okumadım. Bu kadar bilim kurgu severim ama çok eksiğim var hala. :slight_smile:

6 Beğeni

Bir an önce okumaya başlamanızı tavsiye ederim. Pişman olmazsınız harcadığınız zaman.

2 Beğeni

Orada Tim Powers da var. :grimacing:

5 Beğeni

Kızımın oyuncakları eşliğinde bir kitaplıkta benden :slight_smile:

72 Beğeni

Genel olarak Sosyal Bilimler özellikler Felsefe alanında kitaplık oluşturmuş arkadaşların kitaplık paylaşım yapmasını bekleriz.

5 Beğeni

Sol alttaki Poe Guevara kitaplarının tümünün ön kapaklarını atabilir misiniz acaba?

1 Beğeni

Merhaba, kitapların kapakları ;

9 Beğeni

Günaydın arkadaşlar. Çocukluğumdan beri evimde büyük bir kitaplık oluşturma hayalim var. Eşimle https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/kitapliklar-ve-raflar/kitapliklar/kitapliklar/69281804/billyoxberg-kitaplik.aspx linkteki modeli beğendik. İnternetten İKEA hakkındaki yorumlara baktığım ve bir sorunla karşılaşırsam kargo, iade ve değişim konularının çok sancılı olduğunu okudum. Biraz gözüm korktu ve kararsız kaldım. Sizin tavsiyelerinizi de almak istedim. Başka bir marka ya da ürün tavsiye eder misiniz?

3 Beğeni

Şu başlığa göz atabilirsiniz.
https://forum.kayiprihtim.com/t/buyuk-kitaplik-tavsiyesi/13234

Ikea Billy kitaplıklar piyasada bulabileceğiniz en modüler ve kullanışlı kitaplıklardır. Eğer çok fazla kitap dizmeyecekseniz ya da evladiyelik olsun beklentiniz yoksa işinizi göreceklerdir (Suntadan yapıldıkları için esneme problemleri var.). Diğer durumda bir marangoza yaptırmak ya da eliniz yatkınsa kendiniz yapmak durumundasınız.

2 Beğeni

Yarın yine güncellerim.

116 Beğeni

Harika. Daha net fotolar istiyoruz. Genel görünüm haricinde detaylar da olsun lütfen :slight_smile:

6 Beğeni

Konu içinde en güzel olanı bu bence.Kıskandım. :grimacing:

5 Beğeni

Harika. 20krktr

4 Beğeni

Tek kelimeyle müthiş… Hatta İmrendim, hatta hatta kıskandım. Güle güle oturunuz ve güle güle okuyunuz efendim

5 Beğeni

Nabokovlar ne kadar güzel duruyor öyle. Harika bir kitaplığınız var. Şimdi kendi adıma daha hızlı Nabokov okuma ve daha çok Nabokov alma zamanı :grinning: :grinning:

4 Beğeni

İnsanın dışarıya çıkası gelmez, ne kadar güzel :+1:

3 Beğeni

Başka ekledim. Yarın da eklerim.

2 Beğeni