Kitaplıklarımız

Harika bir kitaplık. Günlerce oturup seyredebilirim. :grin::grin:

4 Beğeni

Harika…Hocam bir de sorum olacaktı.Misafir çocukları vs. odaya girdiğinde figürlerden birkaç tanesini alıp götürseydi haberiniz olur muydu? :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Beni evlat edinin. Suyla besleyin. Harçlıkta vermeyin.:joy::joy:

8 Beğeni

Ben fark etmem. Eşim fark eder.

6 Beğeni

Aylardır bu başlığı takip ediyorum. En sonunda bende paylaşayım dedim.

Yer olmadığı için koltuğun altına sıkıştırılmış şunlar da var

60 Beğeni

Witcher serisinde ‘‘Son Dilek’’ eksik mi hocam ? :sweat_smile:

1 Beğeni

eksik değil ama çıkmadığını şuan fark ettim

5 Beğeni

Oğlumun odasındaki kitaplıkları da ekledim. 2 adet daha ekleyeceğim bir ara.

Umarim sizin de bir gün dilediğiniz gibi kitaplığınız olur. 30 yıllık birikim var bu kitaplıklarda.

2 Beğeni

Bende de 3000 civarı kitap var ama hep dağınık. Baza içi sandıklar. Kapı araları, masa üstleri, duvar bucak, tabii yarısına yakınıda raflarda. :joy:

4 Beğeni

Merhabalar öncelikle aptalca sorum için üzgünüm. Bende bilimkurgu klasiklerinin hepsi var hangi sıra ile dizsem bilemedim çıkış sırası ile dizdim bayağı karışıklık yaşandı. Bu konu da yardımcı olacak var mı? Şimdiden teşekkürler.

4 Beğeni

Ana diziliş yine çıkış sırasında olsun. Ama aynı yazarın kitaplarını dizerken, seride ilk çıkan hangisiyse, diğer kitaplar da onun yanına gelsin.

6 Beğeni

Ben de bu şekilde diziyorum.

2 Beğeni

Serinin tüm kitapları yok. Ama olsaydı, öyle yapardım. Teoride kullanışlı geliyor. Özellikle kitaplara tekrar başvurmak gerekince. Bazen yazı için aklımda kalan bir bölümü tekrar okumam gerekebiliyor.

2 Beğeni

Teşekkürler renkleri de bayağı karışık. Yazar sırası ile dizmek mantıklı. Oldukça yardımcı oldunuz, teşekkürler.

1 Beğeni

Ben öyle karışık dizmişim ki Dune kitapları bile yan yana değil. Hiç böyle bir derdim olmamıştı ne yalan diyeyim. :sweat_smile:

1 Beğeni

Yüz Yılın En İyi Bilim Kurgu Öyküleri’ni bana hediye edersen sana harika bir dizim söylerim :slight_smile:

3 Beğeni

Ahahaha ben Baku’deyim :smiley:

3 Beğeni

Bakü’de kargo yok mu? Karşı ödemeli yolla gelsin :slight_smile:

2 Beğeni

Corono yüzünden kargo mümkün değil.

2 Beğeni

Yurt dışından kargo gelecek. Sahaftan alsan daha ucuza tutabilir. :sweat_smile:

@CavidQilinc Bakude kitapları nasıl temin ediyorsunuz? Orada olan ama burada çevrilmemiş kitaplar bulabiliyor musunuz? :sweat_smile: :innocent:

1 Beğeni