Kitaplıklarımız

Hangisine? Hikayeler mi şu kabalcı baskısı olan mı :sweat_smile: Kabalcı olanın günümüz Türkçesi yok. Ben kaça aldım hatırlamıyorum açıkcası. Bir ara forumda olay olmuştu o zaman da anlamamıştım millrt alıp napacak diye. Ben sahaftan alırken çok meraklanmış okumaya başlayınca ebesinin hörekesi demiştim. :sweat_smile:

3 Beğeni

O kitaba yapmıştım teklifimi ama şu durumda günümüz Türkçesi değilmiş madem teklifimi geri çekiyorum.:slight_smile:

2 Beğeni

Belki seversin sen. Baya genii bir sözlüğü de var çünkü içindeki kelimeleri açıklayan.

Ben okuyamadım, türk mitolojisine girmek için ffırsat diye düşünmüştüm ama değilmiş. Hoş harika bir baskı, harika bir derleme. İçinde dresden el yazması hali bile var.

4 Beğeni

Ben ötüken baskıyı alıp, ondan okudum.

Aslında anlaşılması çok zor değil gibi, yüzde 70-75 anlaşılıyor gibi geldi bana. Yine de rahat anlamak için açıklamalı günümüz Türkçesi okumayı tercih ederdim.

1 Beğeni

Alper sen tehlikeli adamsın he. Aynı taktikle aylardır devam :laughing:

3 Beğeni

Henüz bana ulaşmış bir kuzgun yok.

4 Beğeni

Gereksiz(junk) tüneğine tünemiştir belki.

2 Beğeni

@alper bence çok yanlış yoldasın bu Özgür bin tlden aza vermez o kitabı.

@BiblofilYouTube tam bir ölücüymüş. :rofl:

4 Beğeni

Haydaa ben ne yaptım ya :laughing:

2 Beğeni

Sen değil @alper . :rofl:

2 Beğeni

Bin tl ye versem aslında güzel olur he. Şöyle 2 2,5 kazansam anakart alırdım bilgisayarıma mis gibi :sweat_smile:

2 Beğeni

Bir ara ben de tüm kitaplığımı satıp bir arsa almayı düşünüyorum aslında. Yapsak mı bir çılgınlık :laughing:

3 Beğeni

Valla benim hayaller küçük. :sweat_smile: Anakart falan ucuz şeyler. 2bin benimki hatta. Arsa işi büyük iş ona ancak christopher dell baskılarınsan 4er 5er bulup satarak ulaşırız.

2 Beğeni

Ev yapın bence @Agape sen ne diyorsun, "kağıt ev"cileri buldum. :slight_smile:

1 Beğeni

Ne yapayım mesleğim bu :slight_smile: Elime para geçtiği an miktar düşükse kitaba, yüksekse arsaya :laughing:

3 Beğeni

Bence herkes oturduğu yerde sakince otursun ve tavana baksın. :buyucu:

6 Beğeni

Tam da “Kitaplığımdakileri tamamen satıp yeni kitaplık mı oluştursam?” derken bu diyaloğu okuyorum. :thinking:

1 Beğeni

Kitaplıkları birleştirsek marsta çok güzel kelepir bir arsa alabiliriz bence. İlerde değerlenir hem.

1 Beğeni

Benimki buraya göre nispeten küçük ama idare ediyoruz işte.

42 Beğeni

Bunlar da benim kitaplarım. Hazır toz alırken çekeyim dedim. Biraz da kutuladıklarım var ama açmaya üşendim.

62 Beğeni