Kitaplıklarımız

Toza, rutubete karşı korumasız ama harika bir kütüphane, Grimm Masallarının ikinci cildini göremiyorum?

Ben de hani oldu atmamışım (ilk mesajdan sonra :face_with_hand_over_mouth: )
şöyle bir güncelleyeyim dedim;

Asla istediğim gibi olmuyor çünkü hemen önünde koşu bandı var ve yanında ise çalışma masam. Fazlalık mobilyalardan kurtulup kapaklı Billy’leri almayı düşünüyorum.

Yakından da çektim rafları;

58 Beğeni

Size bir kitaplık konusunda soru sormam lazım ama göstereceğim kısım oyuncak dolu şu an. Göstereyim mi?

3 Beğeni

Yüzüklerin Efendisi bölümündeki kartal çok hoş olmuş. :sweat_smile:

@Arcade bekliyoruz hala. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Teşekkür ederim. Ben aldığımda ikinci cildi tükenmişti. Daha da okuma fırsatı bulamadığım için almadım ikincisini. :blush:

1 Beğeni

Bizim buralarda Yüzük Kartallar ile götürülür :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

3 adet gönderi şu konuya taşındı: Kulaklık Tavsiyesi

Ne yazıkki biriktirme huyum yok. Bağışladım bir çok kitabımı. Yine de kitapların içinde yaşıyorum ben de. Birara paylaşırım.

6 Beğeni

Yükleme: 4FDDEC7F-2C3A-4FAF-9CEF-E108A36F8205.jpeg… Yükleme: 538ED03F-4826-4C55-A9FA-094BA1E9388F.jpeg…

33 Beğeni

Aynı rafta farklı kitaplarla minimal kitaplığım serime devam ediyorum :sweat_smile: :

26 Beğeni

Clive Barker :heart_eyes:

3 Beğeni

Karalanmış olanlar HAT.

Bu Muhafızlar herkeste mi böyle?

40 Beğeni

Bu sorunun yeri burası mı çok emin olmamakla beraber,
Uzun zamandır güzel bir kitaplık arıyorum, tercihen cam kapaklı. Bildiğiniz önerebileceğiniz bir marka/model/marangoz var mı?
Yoksa evimizin her şeyi Ikea’dan Billy alacağım sonunda hiç beğenmesemde.

1 Beğeni

Eğer tanıdık değilse marangoz hiç tavsiye etmem. Boydan boya kitaplık için 3 farklı marangozdan fiyat aldım o kadar uçuk fiyatlar verdiler ki, en hesaplısı Billy’in 2 katından daha fazlaydı.

2 Beğeni

Var olan kitaplarıma ek son küçük bir kitaplık daha aldım. Sandersonları ingilizce olarak yanyana koyabilmek şart olmuştu :slightly_smiling_face:

43 Beğeni

Şu Dune Deluxe Edition’ı göstermeyin bize be kardeşim. Hayvan gibi gözümüz kalıyor :sweat_smile:

13 Beğeni

Sonunda istediğim gibi bir kitaplık bulabildim.:star_struck: Bu sayede kutularda ve saçma yerlerde olan kitaplarımı dizecek bir yerim oldu. Biraz sıkışık oldu ama gene de çok mutluyum. Kitaplarıma şöyle bir bakınca bazı kitaplarımı unuttuğumu fark ettim.:thinking::slightly_smiling_face:

24 Beğeni

Uzun yıllar sonra bir hayalimi gerçeğe dönüştürdüm. Sonunda bir kütüphane alabildim.
Kitaplarımın yarısını da olsa sonunda ait oldukları raflara dizdim ya, ruhum ne kadar hafifledi, siz anlarsınız beni. :slight_smile:
Yorumlarınızı rica ediyorum. Şöyle dizersen, şunu şununla değiştirebilirsen daha güzel olabilir şeklinde yönlendirme de yapabilirsiniz arkadaşlar . Teşekkürler. :heart:

77 Beğeni

Bu son paket bir daha içmeyeceğim gibi olmuş. Bunun sonu yok valla :slight_smile:

Yalnız bu ufak kitaplık içeriğiyle göz dolduruyor. Maşallah.

1 Beğeni

Aklıma gelmişken kitaplığın modeli ne?Benim odamın da böyle bi şeye ihtiyacı var da.

1 Beğeni