KR - İthaki Bilimkurgu Klasikler Dizisi En İyi Kitap Anketi 1. Tur

Bende alıp bir okuyayım iyice merak ettirdiniz :smile: Teşekkür ederim tavsiye ve öneriniz için arkadaşlar :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Arkadaşlar yeterince yazmış ama ben de yazayım.
Kitap harika kesin okuyun.

Yakın zamanda bitirdim kitabı. Çabucak okunuyor zaten ama sindire sindire okumak daha iyi olur. @SJack gibi benim de tekrar dönülecek kitaplar listeme girdi. Şunu da belirtmek isterim bu arada bu şaheseri kesin okuyun :upside_down_face::upside_down_face:.

3 Beğeni

Oylama sona ermiştir.

Çocukluğun Sonu
Bir Mars Destanı
Leibowitz İçin Bir İlahi

Bu üç kitap ilk turda aldığı oylarla finale yükselmiştir.
İkinci turun anketi yarın açılacaktır. :slight_smile: Oylamayı önümüzdeki saatlerde foruma giremeyeceğim için 1 saat erkenden bitirmek zorundayım dostlar.

6 Beğeni

Leibowitz’in çıkması beni hem şaşırttı hem de mutlu etti. Post apokaliptik aşığıyız.

1 Beğeni

Leibowitz ve Bir Mars Destanı kitapları “Okunacaklar” listeme eklendi. Forumdaşların vardır bir bildiği mutlaka. :sweat_smile:

3 Beğeni

Anket sonuçları cüzdanımda da bazı sonuçlar doğurdu.

4 Beğeni

images-10

Sizi Allah’a havale ediyorum.

Bu kapakla basılsa iki defa birinci olurdu. :((

Şaka bir yana güzel bir sıralama oldu bence. Başka yazarlara ilham olmuş kitaplar ilk sıralarda. Ama Heinlein için üzücü oldu. Ay zalim bir sevgilidir de üst turlara çıkamaz.

3 Beğeni

Ben Heinlein’ın iki kitabına (Yaban Diyarlarda, Yıldız Gemisi) oy vermiştim. Ama üst tura çıkamadı. Dediğin gibi yazık oldu.

2 Beğeni

Bir Mars Destanı’nı severek okumuştum. Forumda bu kadar çok sevildiğini de bilmiyordum.

1 Beğeni