Küçükken İzlediğiniz Çizgi Filmler

Merhabalar forumdaşlarım.:hanci: Aslında böyle bir konu olduğunu sanıyordum ama aratıp bulamayınca açmak istedim. :nerd_face: Küçükken izlediğiniz, veya hâlâ da izlemekten keyif aldığınız çizgi filmleri burada paylaşabilirsiniz. :slightly_smiling_face:

11 Beğeni

Gumball ve Rick and Morty hala izlerim.

7 Beğeni

hemen hepsine şu kitaptan ulaşabilirsiniz. kitabın baskısı yok ama maalesef:

5 Beğeni

Space Adventure Cobra. Sonra aklın erince bunun aslında anime olduğunu öğreniyosun.

Rtükten önceki tatlış günler.

5 Beğeni

Çocukken: Sevimli Kahramanlar, Jetgiller, He Man, Şirinler, Casper, Red Kit, Heathcliff, Taş Devri, Ninja Kaplumbağalar, Rocko’nun Modern Yaşamı, Çılgın Korsan Jack, 402 Nolu Sınıf, Spider Man, X Men başka varsa da aklıma gelmedi :smiley:
Yetişkinken: Rick And Morty.

10 Beğeni

Tsubasa
Pokemon
Beyblade
Digimon
Jetgiller
Ninja Kaplumbağalar
Yugioh

Liste uzayıp gider ama aklıma gelenleri yazdım.

12 Beğeni

Samurai Jack
Megasxlr
Ben 10 ( orijinal olan )
Bakugan
Beyblade
Kim possible
Çizgi film değil ama Disneydeki gençlik dizilerini de çok izlerdim.
Zack and cody
Lemonade mouth
Good luck Charlie
Hannah Montana
Vay be, güzel zamanlardı

7 Beğeni
3 Beğeni

Ah TRT…

4 Beğeni

İlkokul veya ortaokul başlarında Nuh’un adası isimli çizgi filmi izlerdim. Benden başka hiç bir arkadaşım izlemezdi ama ben nedense çok severdim. Nuh isimli bir kutup ayısının yönettiği ve gemi kazasından kurtulan hayvanlardan oluşuyordu karakterler. Şimdi farkettim de bir anlamda Lost’a benziyormuş sanki :smiley:

4 Beğeni

Code Lyoko her şeyiyle muhteşem bir yapım bence.Müziğinden tutun da karakter gelişimlerine kadar öfff yani öfffff. Ahh Ulrich ve Yumi,kaç kişiyi sinir krizine soktunuz ablacığım bir bilseniz.

5 Beğeni

İlk okula başlamadan önce sabah kalkıp, annemler kumandayı alıncaya kadar Cartoon Network izlerdim ve hâlâ o zaman sevdiğim dizilerin çoğunu seviyorum. Şimdi de genelde yetişkin çizgi dizisi izliyorum. En son Sürekli Dizi’nin yaratıcılarının elinden çıkan Close Enough’u izledim. Tavsiye ederim.

image

5 Beğeni

Tam bir 90lar çocuğuydum ne güzel çizgi filmler vardı bee ahh ahh :slight_smile:
Profil fotomun da sahibi Ay Savaşçı’sını çok severdim :heart_eyes: Trt’de günde iki kez yayınlarlardı bir sabahtan izlerdim bir de akşama doğru :slight_smile:
Taş Devri
Jetgiller
Heidi
Şeker Kız Candy
Tom ve Jerry
Red Kit
Müfettiş Gadget
Scooby Doo
Casper
Pokemon
Heathcliff (tom ve jerryden daha çok severdim bunu)
Power Rangers
Powerpuff Girls
ve Looney Tunes kahramanları :slight_smile:

Güzel bir nostalji oldu geçmişe sayenizde teşekkürler :slight_smile: @_khatira_06

10 Beğeni

He-Man, Voltran, Red Kit, Jetgiller, Tom ve Jerry, Şirinler, Yakari, Taş Devri, Hayalet Avcıları, Temel Reis… Unuttuklarım da mutlaka vardır.

@alper bey yazınca anımsadım, Esteban’ı yazmayı unutmuşum, nasıl olmuşsa :slight_smile: Çok severek izlerdim. Mendoza vardı hatta.

Bir de Clementine vardı. Farklı bir çizgi filmdi. Uçan Kaz vardı bir de, unutuyor insan.

10 Beğeni

Ay Savaşçısı
Tılsımlı Gelinlik
Kaptan Tsubasa
Pokemon
Digimon
Yaramaz Beşizler
Sihirli Şövalyeler
Parmak Kız
Robin Hood
Cindrella
Üçüzler
Disney’in Teneffüs Zili

4 Beğeni

He-Man, She-Ra, Judy ve Uzun Bacak, Hayalet Avcıları, Ninja Kaplumbağalar, Seker Kız Candy, Şirinler, Monçiçiler, Thundercats, Müfettiş Gadget, Varyemez Amca, Darkwing Duck, Pokemon, Tom ve Jerry, Taş Devri, Jetgilller, Looney Tunes, Pembe Panter, Casper, Temel Reis, Garfield, Geleceğe Dönüş, Bill & Ted

6 Beğeni

En eskilerden Güneşin oğlu Estaban vardı, Tek kanal zamanları (belki 2 kanal ) TRT’de yayınlanırdı.

Sonra ilkokul bittiği ortaokula başlayacağım yaz Laserion yayınlamıştı TRT, aynı yaz babam bana bir Amstrad C64 almıştı. Amstrad gelene kadar Laserion izleyip hayal kurardım :slight_smile: ama gerçekler Amstrad ile basic den ileri gitmemişti.

Başka başka çizgi diziler vardı ama farklı yıllarda en sevdiğim iki çizgi film bunlar olabilir.

Ret Kit’i 500 kez izlediğim bölümler olsada hala izliyorum.

7 Beğeni

Ve türk tvlerinde izlediğim cinsiyet tercihi bakımından en aykırı anime

4 Beğeni

Uçan Kaz, He Man, Esteban, Şeker Kız, Atom Karınca , Pembe Panter, Red Kit, Voltran, Yakari, Kalimera, Şirinler, Temel Reis, Clementine, Taş Devri, Cenk Koray’ın sunduğu Pazar Stüdyosu programında bay meraklı vardı sayılırsa,Değerli ( gülüşüne hastaydım :smiley: ) , Denver, Müfettiş Gadget, Kaptan Mağara Adamı, Richie Rich, Esteban.

Aklıma gelenler bunlar…resim

7 Beğeni

Burada söylenenlerin dışında(he-man, she-ra, thundercats, voltron vb.) Vücudumuzu Tanıyalım diye bir çizgi film vardı. Ayrıca bir de Jumaru vardı. :slight_smile:

6 Beğeni