Kullanıcı Adınızın Anlamı Nedir?

Ben de kullanıcı adımı değiştirdim, anlamına gelince ismim olur. Diğerinden (hermione8granger) sıkılmıştım. :sweat_smile:

12 Beğeni

Kullanıcı adı değişikliklerinde çoğu zaman foruma yeni üye katılmış zannediyorum ben. :slight_smile: @Akahige @Rena kayıp rıhtım forumlarına hoş geldiniz. :slight_smile:

8 Beğeni

Hoş buldum. :grin: :grin: :grin:

5 Beğeni

Benim kim olduğum anlaşılır herhalde adım yazıyor. Gördüğüm kadarıyla @Rena da profil fotosunu aynı bırakmış.

4 Beğeni

Evet, yoksa tanınmazdım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Bu arada bu başlığı takip ederek kimin ismi değişmiş takip edebilirsiniz.

2 Beğeni

Biliyorum, onu gördüğüm için bunu şaka olarak yazmıştım.

3 Beğeni

Ben azerbaycanlıyım ve bu Azerbaycan isminin ingilizceye çevrilmiş hali.Türkçe anlamı ise hatıra demek.Umarım anlata bilmişimdir)))

6 Beğeni

@Rena güzel anlatım mı ismimi?:sweat_smile:

4 Beğeni

Bu başlığı görünce ne kadar düz bir adam olduğumu anladım. Yok ben kararsızlıktan takma isim seçemiyorum. “O mu bu mu aman off,” derken ad soyad yaz geç oluyor… :slight_smile:

İşin zor tarafıysa bazı yerlerde kullanamıyorum. Malum Ankaralı Namık gibi falan filan böyle isim soyisim olmaz diye kabul etmiyor. Yahu face için de açıkçası evrak al yaz gönder hiç uğraşamam orada da benden bekleneni yaptım ve müthiş yaratıcılığımla “Mustafa İzmir Li” yazdım. Evet kabul etti! Çakma bir Çinli oldum?!?!?!? :rofl: Gece gece çok güldüm.

Burada bazı isimleri okuyorum da gerçekten güzel seçimler… :+1:

10 Beğeni

Evet, güzel anlattın. :wink:

Evet, -mi ayrı yazılır ama burda değil. :sweat_smile:

3 Beğeni

Eh, zamanla alışıcam artık ne yaparsın.Benim acilen türkçe kanunlarını derinden öyrenmem lazım :sweat_smile::upside_down_face::wink:

2 Beğeni

Bana öğretilenleri sana öğretme zamanı geldi. Ben burdan Türkçe kursu alıyorum. :wink:

2 Beğeni

Zaman Çarkı serisinden bir karakter :dagger:
Hem karakteri hem de ismini sevdiğimden pek çok yerde kullanıcı adı olarak bunu kullanıyorum :slight_smile:

2 Beğeni

Hmm, demek öyle sen buradan kurs alıyorsun ve bana söylemiyorsun,seni gidi seni :joy::joy::joy:

2 Beğeni

:smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: Evet, alıyorum. Bir de sen hala kendi kullanıcı adını değiştirebiliyor musun? Eğer öyleyse bir ekran görüntüsü atar mısın? Çünkü gerçekten öyle olmaması gerekiyor.

1 Beğeni

Evet değiştirebiliyorum,bekle hemen atıyorum :sunglasses::wink:

2 Beğeni

2 Beğeni

Ya bu nasıl oluyor?
@mit @Agape @danieljackson @magicalbronze

2 Beğeni

Hakan’la konuştum. Foruma üye olduğunuz ilk gün verilen bir ayrıcalıkmış bu. Hani kararsızlık olur, yazım hatası olur falan diye. İlk günden sonra değiştirilemiyormuş.

9 Beğeni