Kullanıcı Adınızın Anlamı Nedir?

Sissoylu Serisi’nde 2. üçlemenin (+1) baş karakteri.

1 Beğeni

Çin yapımı bir çizgi romanda favori karakterim olur kendisi.

Özet

1 Beğeni

Kendisi ismim olur. :rofl:

3 Beğeni

Elric Destanında, Elric’in can yoldaşının ismi. Türkçe haliyle Ayhüznü.

1 Beğeni

Silmarillion indeksine bakarsk oluşturdum kullanıcı adımı. Taure orman, nim beyaz demek😄 Tolkienin midi sözlükleri manuel nickname generator gibi mübarek.

2 Beğeni

Çok bariz ya söyleyeyim yine de. Buz ve Ateşin Şarkısı serisinde en sevdiğim karakterin kurdunun ismi :slight_smile: Aynı zamanda Rhoynar prensesi ve Dorne fatihi, tabi ben kurda nazaran koymuştum ismi çünkü Arya’yı çok seviyordum.

2 Beğeni

Şimdi düşünüyorum da kullanıcı adımı mı değiştirsem? :thinking:

Herkese merhaba.

Foruma az önce katıldım. Kendimi tanıtmak için uygun bir başlık aradım ama bulamadım. Yolgeçen Hanı grubunda da yeni konu açamadım, sanırım yeni üye olduğum için yetkim olmasa gerek. Ben de en uygun burayı buldum :innocent:

Ankara’dan katılıyorum aranıza. Sıkı bir fantastik edebiyat okuyucusuyum. Mahlasımın anlamı da ismim ve doğum tarihimin birleşimi. Eskiden iso9001 kullanırdım ama çokça forumda benden önce kapılmış oluyor diye buna transfer ettim kendimi :slight_smile:

Selamlar

9 Beğeni
1 Beğeni

Hoşgeldiniz :hugs: .

Harika, teşekkürler, hemen tanıttım kendimi orada :slight_smile:

@isos81 hoşgeldiniz. Umarım hoş vakit geçirirsiniz. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Şimdiden başladım bile, teşekkürler :slight_smile:

2 Beğeni

Madem kullanıcı adımı değiştim yeni bir açıklama yapayım. En sevdiğim filmlerden birinin ve filmdeki ana karakterin adı. Mifune önceki filmlerinde çok sevdiğim bir oyuncu değildi ama bu filmde ve Yojimbo’da çok beğenmiştim.

5 Beğeni

Ben de kullanıcı adımı değiştirdim, anlamına gelince ismim olur. Diğerinden (hermione8granger) sıkılmıştım. :sweat_smile:

12 Beğeni

Kullanıcı adı değişikliklerinde çoğu zaman foruma yeni üye katılmış zannediyorum ben. :slight_smile: @Akahige @Rena kayıp rıhtım forumlarına hoş geldiniz. :slight_smile:

8 Beğeni

Hoş buldum. :grin: :grin: :grin:

5 Beğeni

Benim kim olduğum anlaşılır herhalde adım yazıyor. Gördüğüm kadarıyla @Rena da profil fotosunu aynı bırakmış.

4 Beğeni

Evet, yoksa tanınmazdım. :sweat_smile:

2 Beğeni

Bu arada bu başlığı takip ederek kimin ismi değişmiş takip edebilirsiniz.

2 Beğeni