Malazan Book of the Fallen

Espiriyi yaparken seni örnek almıştım :slight_smile::blush::grinning:

2 Beğeni

Çok kötüsünüz @Agape @Muhammed_Deger

1 Beğeni

Asıl kötü olan sensin. Git de Maraş dondurmanı ye sen. :expressionless::smirk: (Hiç sormak yok efendim ister misiniz? Size de göndereyim filan. Peh…)

1 Beğeni

Göndereyim aaa ayıp ettin şimdi

6 Beğeni

Üzdü…(20 kere 20)…

Soğuk esprinin intikamını aldım, konuyu saptırmayalım falan desem de kaçıp kurtulsam :smile:

1 Beğeni

Kimde bu serinin telif hakkı?. Epsilon da reddetti. Şaka maka gerçekten Akılçelen almış olmasın. :scream:

1 Beğeni

Ben en başta akılçelen dedim kimse dinlemedi :smile:

Bak ne oldu şimdi?

4 Beğeni

Ah lütfen öyle olmasın lütfen.

2 Beğeni

Yok ya takip ettiğim kadarıyla Deli Dolu’ya sorulmadı yada bir açıklama gelmedi onlardan. Umut ediyorum ki onlar basacaklar.(hadi inşaallah)

2 Beğeni

İthaki veya Pegasus almış olabilir.İthaki’nin veya Pegasus’un konuyla ilgili olumsuz bir açıklama yaptığını ben hatırlamıyorum.Umarım İthaki almıştır.

1 Beğeni

İki yayınevi de olumsuz yanıt verdiler.

Forumdaki soru hattında , iki yayınevinin de güncel bir zamanda olumsuz yanıt verdiğini görmedim.Farklı bir platformda yanıtladılarsa bilemiyorum.

Panama ve Yordam da olasılıklar arasında.

1 Beğeni

Aman aman,ne İthaki alsın nede Pegasus yayınları.Bunlar aşırı dolu yayınevleri en iyisi bu kitapları en iyi ve en hızlı şekilde çıkaracak bir yayınevi olması.

4 Beğeni

Deli dolu’nun dönütü oldu mu? Niran Elçi’yle çalışmayı seven bir yayınevi. Bu arada çevirinin Niran Elçi’ye ait olduğu da kesin değil ama sanırım öyle bir şey duymuştuk. Umarım onundur.

2 Beğeni

MonoKL da alternatifler arasında metis’i ise sanmıyorum.

1 Beğeni

Malazan ile ilgili güncel soruları yanıtlamamışlar ama daha önceden yayınlamayacakalrını belirtmişler. Ayrıca İthaki’den Alican Bey de Kitap Günlükleri - YouTube bu kanaldaki videolaradan birinde yalanladı.
Pegasus fikir değiştirmiş olabilir ama kesin reddedilmemiş çünkü.

Bence Malazan’ı basacak yayınevi anket listesinde yok, sırf kafa karıştırmak için o yayınevlerini yazmışlar.

:grinning:

En baştan beri (ankette de) Pegasus olduğunu düşünüyorum. Ve evet fiyat konusunda da üzecekler.