Malazan Book of the Fallen

Kesin konuşmayı sevmiyorum (hayat insana lafını yediriyor bazen) ama şunu söyleyebilirim: “Şu an için Malazan konusunda hiçbir planımız bulunmamaktadır.” Yani hakları şu anda bizde değil ve olması konusunda bir girişimimiz yok/olmadı. Haklarını almış/alacak yayınevine de gerçekten samimiyetle başarılar ve kolaylıklar dilerim. Büyük bir yük, Allah utandırmasın. Ancak konu hakkında ilk başta belirttiğim düşüncem değişmedi: Çıkış hızı ve etiket fiyatı okuru, satış rakamı yayınevlerini üzecek bir seri bence. Keşke yanılsam.

23 Beğeni

@mit sevilen yayınevi derken ironi yaptığını düşünmeye başladım :confused:

2 Beğeni

Acaba kandırıldık mı? :thinking: Yok ya olmaz öyle şey :thinking::thinking::thinking:

@mit ironi yapmıyor büyük ipucu veriyor. Ama o ipucu aşağıda olan alıntı değil

3 Beğeni

Bazen çok şakacı olabiliyor @mit. Bu da kesin şakadır yani umarım öyledir. Yoksa ingilizce pdf den google çeviri yaparım daha anlaşılır olur.

2 Beğeni

Şunun şurasında Kasım’a ne kaldı? :sweat_smile: Ben Kasım’da bomba olacağını düşünüyorum. :smirk:

1 Beğeni

Açıklama kasımda mı yapılacaktı?

Yoo. Ben öyle tahmin ediyorum. Eskiden beri bomba kitap haberleri Kasım’daki Tüyap’a saklanır. Ben o zamana yetişirse gündeme bomba gibi düşeceğini sanıyorum.

Yine de yetişmezse üzülmüyorum çünkü çevirisi zor. Editörlük vs. de güzel olsun istiyorum. Epsilon Taht Oyunları’nda çok baskı ve acele yüzünden talihsiz bir hata yaptı. Hataların minimuma indiği kaliteli bir baskı bekliyorum bu sefer.

Diğer açıdan @mit ve @Asli_Dagli çevirmen değiller belki ama birisinden birisi editör olursa değmeyin keyfime. Çevirmene odaklanmaktan editörü düşünememişim. :sweat_smile: İnşallah böyle olur. :heart_eyes:

8 Beğeni

Malazan’ın editörü @mit değil mi zaten.

1 Beğeni

Mit 6.45’e mi geçmiş? :joy::joy:

4 Beğeni

@mit Malazan mitolojisinin bir parçası artık. Hem Malazan’ı 6.45 basmayacak. ipuçları mit’in mesajlarında var.

3 Beğeni

Ben tahminimden caymıyorum. :joy: İpucu filan bilmem ben. (Ser verip sır vermiyor bay @Mit :expressionless:)

2 Beğeni

Ben Tor yayınevine yazdım, kimin bastığını söylediler ama kimseye deme ha dediler.

5 Beğeni

Bence toplumda kamplaşmalara, kavgalara hatta yer yer tükürükleşmelere varan olaylara sebebiyet verdiğinden dolayı @mit bu çılgınlığa bir son vermeli, eteğindeki taşları dökmelidir… Toplumun normalleşmeye ihtiyacı var.

10 Beğeni

Ahahahaha. :joy: Çok efsane olmuş.

@alper Yazıklar olsun. Bizden saklıyorsun ha?

3 Beğeni

:ear: kulağıma söyle… Valla kurdeşen döktüm ya…

1 Beğeni

Bana söyledi :slight_smile: Ama çok gizliymiş, paylaşmıyor ‘‘herkesle’’.

5 Beğeni

@Agape biliyor zaten bana da o söyledi.

3 Beğeni

Demin ben de elalem dedim az sonra hepimizi banlayacak

3 Beğeni

Bana Akılçelen gibi davranın, linç edin beni diyor :smile:

@BiblofilYouTube İlk başta @alper’le başlayacağı için anlarız :slight_smile:

2 Beğeni