Malazan Book of the Fallen

Bunny değil ama ilknokta. Oran kaç olur belirtmemişler ama ben en az %50 gelmesini önermiştim. :slightly_smiling_face:

Her an bir şeyler olabilir. Tetikteyim. :slight_smile:

5 Beğeni

Sizin de gazınızla 1. kitabın ciltlisini aldım Amazon’dan. :slight_smile:
Çok güzelmiş beğendim ben ciltlisini.

3 Beğeni

İyi yapmışsınız. :smiley: 90 küsür liraya bedava fiyatı. Keşke 2. kitapta bu fiyatlara çıksaydı da alan kişi sayısı daha çok olsaydı. Keyifli okumalar. :tada:

3 Beğeni

Fiyat ne olursa olsun her türlü alırım seri tamamlansın yeter. :smiley:
He fiyat kovalıyor muyum kovalıyorum çünkü o ritüeli seviyorum djsjdjs

2 Beğeni

5 Beğeni

Dostlar bir sorum olacak da. Harita ciltli ile birlikte mi hediye ediliyor yoksa karton kapak ile birlikte mi?

Buradaki gönderiye göre karton kapaklıda olacak anlamı çıkıyor.

https://www.instagram.com/p/CfUHsi9oChu/?utm_source=ig_web_copy_link

Hem karton hem de ciltlede de olucak diye biliyorum.
Düzeltti: Twitter’da karton kapak içinden harita ve kart çıkacak denmiş.

1 Beğeni

Ayraçlar her ikisinde de geldiğine göre yine her ikisinde gelir.

1 Beğeni

Harita ve kart her ikisinde de olur. İlk kitapta hem karton hem de ciltlide kart çıkmıştı.

İsmi 5 harf olanlara harita, altına ise ayraç olacakmış. Üstü ise parasıyla bile alamıyor.

2 Beğeni

Hayır o anlam çıkmıyor aslında. “Karton kapaklı Ölühane Kapıları … bu hafta tüm kitapçılarda
Buradaki olay karton kapaklının bu hafta çıkacak olması. Ciltli 6 Temmuzda çıkıyor. O yüzden bu post sadece karton kapaklı özelinde. Yoksa iki katı fiyat verip harita ve kart olmayacaksa olay çıkar.

3 Beğeni

Evet onu sonradan fark ettim. İlk çıkan karton kapaklı olduğu için belirtmişler.

2 Beğeni

Ganoes’i de sevmiştim ama Felisin’i daha çok sevdim. Sanırım tüm kitaplarda bu aileden birilerini göreceğiz.

Karton kapak alan yok mu ya, herkes mi indirim bekliyor? Şu kartlardaki isimleri merak ediyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Yarın bakıp söyleyeyim sana, arkadaşım aldı.

1 Beğeni

Yarın veya Pazartesi elimize ulaşacak sanırım, kimse atmazsa ben atabilirim.

1 Beğeni

Ben de karton kapak aldım elime geçince resimlerini atarım buraya

2 Beğeni

8 Beğeni