Malazan Book of the Fallen

13 Beğeni

Harita baya büyük dostlar. Alıp duvara asmalık.

1 Beğeni

Başlayalım bakalım

17 Beğeni

Haritanın boyutları beklediğimden daha büyükmüş 50x90 sanırım. Keyifli okumalar.

2 Beğeni

Her ikisine de kral yazmışlar.

Sanırım yaşlı amca Kallor olsa gerek. Diğeri de King of High House Death, Hood o zaman. İsmini yazmamışlar en azından :slight_smile:

Sen ne dersin @nefarrias_bredd?

Kral yazmaları benim de kafamı karıştırdı bayağı. Kral olarak geçiyorsa o zaman bence de Hood, ki dediğiniz gibi spoiler aslında baya ağır.

Diğer dayı da Kallor olabilir gibi, high house chains kralı olarak. Ya da düz yüce kral olarak hahah. Yine de bu şekilde resmedilmesini garipsedim. Bu biraz daha “yaklaşılabilir” bir dayı, daha şok Dujek’ten falan bekleyeceğim bir suratı var ne yalan söyleyeyim. Kallor’un daha nemrut olmasını beklerdim :roll_eyes:

Ama garip, ilk kitapta Oponn ve Cotillion yazmışlardı yanılmıyorsam. Hani desem ki unaligned kartların isimlerini kullanmışlar; Cotillion High House Shadow’dan, garipsedim :thinking:

1 Beğeni

@nefarrias_bredd @isos81

Siz çoktan okuduğunuz için anlamlı gelmiş olabilir mi? Çünkü merakıma yenilip spoiler kutucuklarını açtım ama hala spoiler olacak bir şey ifade etmedi benim için. Ayraçtaki çizimler bu dediğiniz isimlerse çizimlerde spoiler olan kısım ne? Kral yazması mı? Ben mi bir şeyler kaçırıyorum acaba diye merak ettim. :joy:

3 Beğeni

Hocam çoğunlukla minor spoiler, ama temkinli yaklaşmakta fayda var diye blurladım ben şahsen.

Hood’un kimliğiyse çok sonradan ortaya çıkan bir şey. 3. kitapta biraz ipucu veriliyor ama çok sonralara kadar belli olmayan bir şey o. O yüzden o diğerlerinden biraz daha sıkıntı olabilir spoilera hassas bünyelere.

2 Beğeni

Anladım şimdi, benim spoiler hassasiyetim bayağı bir yüksek sanırım. Ama haklısınız tabii, dediğiniz gibiyse Hood konusu sakıncalı olabilir. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Harita çok büyük gerçekten, aşırı beğendim. 2 tane haylaz kedi olmasa odamda, duvara asardım ama tavana tuttursam dahi 2 güne hiç ederler bu haritayı.

2 Beğeni

Bende de var o haylaz kediler ben de asamayacağım duvara ama sürekli el altında bulundurup haritayı inceleyeceğim

1 Beğeni

idefix’te karton kapak Ölühane Kapıları %45 indirimle 99 TL.

Bahsi geçen indirimi kullanırsanız, 20 TL daha iniyor ve 79 TL oluyor.

Not: Sepette %7 indirim de var ekstradan.

Kargo ödememek için sepeti 100 TL üstüne çıkarmak gerekiyor. Öyle yaparsanız da başka hesaptan hediye çeki ile birlikte yine aynı kodla 20 TL daha indirime sahip olabilirsiniz.

Şu anda en uygun kampanya bu gibi görünüyor.

Örnek alışveriş:

Ejderha Cumhuriyeti (Etiket 110 TL) + Ölühane Kapıları (Etiket 180 TL) → Toplamda 108 TL’ye geldi, kargo bedava.

8 Beğeni

Ben de böyle bir şey yapmak istiyorum. :joy:

4 Beğeni

Tam bunu atacaktım. Benden hızlı davranmışsın. :joy:

2 Beğeni

Çok iyiymiş bu :slight_smile: bende bakıyorum ve diyorum ki elinde kitap GOT kitabına benziyor :))

1 Beğeni

3 Beğeni

Dün öylesine ilknokta bakarken elrici gördüm 261 TL idi yüzde 45 indirimle. Şimdi bir daha girince 297 TL olduğunu gördüm. Pazartesi yüzde 50 indirime girince 270 olacak . Bizi acaba pür cahil falan mı sanıyorlar? Gerçekten o siteye verdiğim desteği geri çekeceğim. Bayağı sinir olmaya başladım.

4 Beğeni

9 TL fazladan ver gitsin nedir bu tantana. :grin:

1-2 tane kitap alanlar için belki sıkıntı olmaz. Ama ben 1-2 aydır sırf bu indirimi bekliyorum. Kitap sayısı arttıkça o 9-10 tller üç basamaklı sayılara çıkıyor.

1 Beğeni

Hahaha ben arkadaşın damarına basıyorum. Yoksa 1 TL bile önemli. :blush:

2 Beğeni