Malazan Book of the Fallen

Özel ciltlisini de yapsalar Zaman çarkı gibi, uzun ömürlü olur

1 Beğeni

Malazan denince hemen yanına Black Company yerleşiyor zihnimde, tıpkı Kralkatilinin yanına Centilmen Piç’in yerleşmesi gibi. Atlatamadım

4 Beğeni

Bu isteklerimizi gören yayın evleri dhjfkdksjfkdk
df03e8c37c5bf6760e452969b1d9ced6

5 Beğeni

:joy::joy::joy::joy: (karakteryirmi.com)

Ekleme: Abi link çalışmıyor :joy::joy: Deneyen arkadaşlara selamlar

Ciğerim soldu, güzel bir haber gelsin bu seriyle ilgili artık.

Başlığın hortladığını görünce daldım, sonra Niran Elçi’yi gördüm, İthaki’yi gördüm güm güm güm… İki saat önceki İthaki Soru Hattı’nda ki muhabbet geldi aklıma güm güm güm güm… Aşağı indim yorumları okudum PAT!! Boş hayallerin peşinde koşan kalbimin sesiydi evet :expressionless:

Bi sürü yan kitabı varmış serinin, hikayeye pata küte dalan karakterler yine pata küte çıkıyormuş hikayeden. İşte yan seriler bu karakterler için varmış. Yani anlaşılan seri bayağı uzun

5 Beğeni

Zaman çarkı kadar bu kitapta sizlerde takıntı olacak bence kitabın cevirisi yapılıp piyasaya çıkana kadar unutun derim :slight_smile: bende artık kitap haberlerini takip etmiyorum çok fazla beklenti oluyor ve o çokkkkkk uzun bekleyiş adamı yıpratıyor. 2 yıl önce beren ve Lúthien diye bir illet kirabın çıkışını takip ediyordum ha çıkacak çıkacak ha çıktı çıktı diye boşu boşuna türkçe baskısını bekliyor insan. Burası Türkiye var olanla yetinin bence malazan malazan diye diye mala bağlıyacak bu gidişle o kadar kişi :slight_smile: (kimse o mal kelimesini hakaret olarak algılamasın sadece benzetme olarak kullandım :pray:)

5 sene diye bir rivayet var. En azından sinema sektöründe böyleydi diye hatırlıyorum.
@Husey Alfa yayınları bölümde bununla ilgili sorduğumda gelen cevaptan anladığım kadarıyla bazı yayınevlerinin serinin akıbetinden haberi yok. Arada bir konuyu hortlatıp canlı tutmakta fayda var. Olur olmaz orası ayrı konu ama beklentinin farkına varılması açısından faydalı.

2 Beğeni

Cok agir bir seri. Hakkini veremeyecek ellere duserse rezil olur

4 Beğeni

2019 bombası 6.45 almış diyorlar. :grin:

2 Beğeni

Almasalar daha iyi :joy:

24 Beğeni

Devlete ispiyonlarım onları

1 Beğeni

agzindan-kahve-puskurtmek-cuneyt-arkin-gif-yesilcam-gif

6 Beğeni

Neyy! 6.45 daha iflas etmedi mi?

Bu seri ile veda edeceklermiş. :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Beğeni

Bir kaynak var mı yoksa duygularımızla mı oynanıyor

Kimyamızla oynamayın Kimyager Ferhat Bey :slight_smile:

4 Beğeni

Gerçek haber gelse bile kimse inanmayacak bu gidişle.

Yaparmıyım hiç öyle şeyler. :grin: