Malazan Book of the Fallen

Tam ‘niye hatırlattılar gene bu seriyi ya :angry:’ falan diye söylenerek girmiştim ki, güzel haber. Yaşasın! :partying_face:

(kimyager_ferhat gürdoğan) #83

Çeviri bende deyin düşüp bayılalım şurda. :heart_eyes:

(∆) #84

Alfa ve Niran Elçi diyorum (İlk kitap çevrilmişti diye hatırlıyorum) :laughing:

(Zeynep) #85

Bu ay içinde aldığım en güzel haberlerden biri :smiling_face_with_three_hearts:
@mit bilgi için çok teşekkürler :grinning:

(Turgay) #86

Epsilon olabilir mi?

(kimyager_ferhat gürdoğan) #87

resim

(Buyici) #88

@mit bombanın pimini çekti, attı ve kaçtı. Şimdi kaynar bu kazan somut haberler çıkana kadar. Ama iyi heyecan oldu be.:sweat_smile::joy:

(mert) #89

Çoook güzel haber be. Malum yayınevi hariç hepsine açığım Malazan için

(Kadir) #90

Çevirmen acaba Çiğdem Erkal İpek mi yoksa Niran Elçi mi. Niran Hanım Disk Dünya’yı çevirdiği için Çiğdem Hanım’ı daha olası buluyorum.

(Yasin) #91

Müthiş bir haber bu. Ben de tahmin hakkımı Niran Elçi ve Alfa’dan yana kullanıyorum.

Mit İzlanda maçından sonra bu haber o kadar iyi geldi ki…

(kimyager_ferhat gürdoğan) #93

Şimdi gelip ben yazmadım hesabım hacklendi diyormuş .:scream::scream::scream:

Öyle bir şey olduğunu düşünsene tum forum yıkılir.

Bu arada serinin Pegasustan çıkacağını düşünüyorum. Gerçi Dogruluk Kilıci serisi gibi bir uzun seriye başladılar. O yüzden birazcık süpheliyim.

(Aslı Dağlı) #96

Basligi tam bir iddia kuponu takip eder gibi takip ediyorum. Cok heyecanli!

Not: Biriniz de Asli Dagli cevirsin dememissiniz ya, alacaginiz olsun. :expressionless::expressionless::expressionless: Ben kusmeye gidiyorum.

Pegasus olmasın ama ciltli baskı ihtimali Pegasus olursa yüksek diğer yandan Pegasus fiyatlandırma konusunda kanat takıp uçuyor

(Kadir) #98

Tam ben yazıcaktım ki sizi hiçbir çevirinizi okumadığımı farkettim. O yüzden sizi direkt eledim. :joy:

Bence çeviri işi @mit beyde :slight_smile:

(Aslı Dağlı) #100

Tripten kurtulmaya calisirken trip batagina dusmek bu olsa gerek. Suraya yirmi karakterlik duzgoz smaylisi birakiyorum.:expressionless::expressionless::expressionless:

(Aslı Dağlı) #101

Bence degil. @mit gordugum en mutevazi insanlardan biri. Cikip da kendisi icin “boyle serilerin altindan kalkmayi bilen bir cevirmen” yazmaz.