Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

Burayı inceleme fırsatım olmadı, yukarıda paylaşılanları okuyacağım umarım bir ara ama şu sıra dinlediğim Ayreon’dan bahsetmek istedim. The Source albümü acayip bir şey olmuş! Yeni keşfetmiş olmam üzücü… :smiley:

3 Beğeni

Dün akşam biraz Overkill ve Tremonti dinledim. Özelllikle Tremonti - Throw them to the Lions acayip hoşuma gitti. Overkill’den ise Bat Shit Crazy.

3 Beğeni

Dün Anthrax grubunun Among The Living albumunü bitirdim ozellikle ilk 6 sarki mukemelldi son 3 sarkida ortalamaydı. Anthrax grubunun diger gruplardan farkli oldugunu dusuşuyorum zaten bu yorumuda bu yuzden yaziyorum, diger gruplara gore daha mizahi,akilda kalici,gaza getirici sarki yapiyorlar. Big 4 daki yerini elestiren insanlarin da Anthraxi bu yuzden elestirdigini dusunuyorum,Şahsen ben yerinden memmnunum. Sonuc olarak albumu cok begendim.

peki siz sevgili forumdaslar Anthrax grubunun Big 4’da olmasindan memnunmusunuz?

1 Beğeni

Anthrax bir thrash metal grubuna göre çok kıyıda köşede kalmış bir grup bence. Gerçi Big 4 olayından sonra popüler oldular bayağı.

1 Beğeni

Lütfen bu grubun ilk 2 albümü dışında iyi albümü var diyin☺ cumartesinden beri en az 10 kere dinledim bu şarkıyı.

1 Beğeni

Albüm olarak bilemiyorum ama son zamanlarda çıkarmış oldukları (2000 sonrası albümler) güzel şarkılar var. Mesela Carnival Diablos ve Clown Parade benim hoşuma giden şarkılar hea bide Warbird var. Deneyebilirsin.

2 Beğeni

Judas Priest severlere gelsin :slight_smile:

3 Beğeni

http://www.pasifagresif.com/2019/03/amon-amarth-yeni-album/

Amon Amarth yeni albüm çıkarıyormuş haberiniz olsun.

4 Beğeni

Tam da genclik gitmis, kadayifa donuyorken kıllar…
Geçmisten gelen bir esinti, yeniden ve son kez yaşanacak bir bahar gibi onlar…

Temmuzda geliyor gençler… Odin oğlu Manowar lar…
https://www.viagogo.com/ww/Concert-Tickets/Hard-Rock-Metal/Manowar-Tickets?AffiliateID=49&adposition=1t1&PCID=PSROWGOOCONMANOWFB07D3068&AdID=334932676925&MetroRegionID=420&psc=&psc=&ps=mr-420&ps_p=0&ps_c=1334714876&ps_ag=66079623766&ps_tg=kwd-645590151499&ps_ad=334932676925&ps_adp=1t1&ps_fi=&ps_fi=&ps_li=1012782&ps_lp=1012782&ps_n=g&ps_d=m&gclid=CjwKCAjw7MzkBRAGEiwAkOXexI2SI0Er2piWPqILGSZ1DOH_I0tIG0yuL9s09gwYO9qmukwgvjBu_BoCgwEQAvD_BwE

4 Beğeni

Manowar süper kendilerini bir kere canlı izleme şansına eriştim. Bir kere daha izlemek isterim.
Çok gaz şarkılar Swordlar, Steeller, Bloodlar … Festival kapsamında şarkı listeleri kısaydı. Kendi turları şarkı listelerini epeyce de uzun tutuyorlar. İstanbul’da olan ve metal müzik seven arkadaşların görmesi lazım.

1 Beğeni

Ya ben Power Metale çok ön yargılıyım.Sanki bu türü dinleyince Thrash Metale ihanet edecekmisim gibi hissetiyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

İced Earth dinle. Müthiştir. Zaten trash-power karışık bir grup. Özellikle ilk dört albümünü. Yüzlerce kez dinledim.

2 Beğeni

Aynen Iced Earth, Blind Guardian, Stratovarius, Helloween, Gamma Ray, Savatage… gibi grupları dinleyeceğini umuyorum.

2 Beğeni

Something Wicked Way This Comes ne güzel albumdür. Bide iki live album var Alive in Athens ve Live At the Ancient Kourion süper albumler.

3 Beğeni

Bence o @AugusteDupin değil, @annihilator’dur🙂

3 Beğeni

Alive in Athens dinlediğim en iyi canlı performans albümlerinden biridir.

1 Beğeni

Dream Theater’ın yeni albümü Distance Over Time gayet güzel albüm olmuş. Progressive metal diyebilirim albüme. Tavsiye ederim.

Children of Bodom’ın yeni albümü de fena değil. Şu şarkıya bayıldım:

Son olarak burada Sentenced grubundan bahseden var mı bilmiyorum ama Crimson albümünü dinlemediyseniz bence en yakın zamanda bir şans verin.

2 Beğeni

Hey gidi Bodom’un çocukları hey. Ne çok dinlemiştim bir ara. :slight_smile:

2 Beğeni

Bodom’un son albümü çok iyi.
Sentenced - Crimson albümü ise şu an klasiktir benim açımdan. One More Day diyorum :smiley:
Kuzeyin grupları zaten ayrı bir güzeller.

2 Beğeni

Şu Nuclear Blast’ta tüm metal dünyasını ele gecirmiş.Nereye baksam bu adamları görüyorum.

- YouTube

1 Beğeni