Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

2 Beğeni

Hastasıyım…

4 Beğeni

Mötley Crüe filmi, The Dirt çıkmış. Dün Netflix’ten izledim. Çok iyi bir film olmasa da tatmin etti.

Opeth’in her albumunu dinleyebilirsiniz. Ozellikle bu. Metali gec muzigin zirvesi. Spotifyden dinlemenizi oneririm daha kaliteli orda. Opeth - Advent - YouTube

3 Beğeni

https://www.frmtr.com/muzik/675267-heavy-metal-tarihi-epey-kapsamli-bir-yazi.html

Bayağı kapsamlı olmuş bir göz atın derim.

Sonunda :heart:

Death Angel grubunun yeni albümü çıkıyormuş.

Buda Trailer 24 dk önce yayınlanmış.

Dün Death Angel grubunun Left For Dead sarkısını dinledim gayet hoş olmuş. 2000’li yıllarda bu kadar kaliteli Thrash Metal sarkılarının olması mutluluk verici. 2019 daha şimdiden metal açısından bereketli geçiyor.

Aman aman! Oy oy oy! Neymiş bu böyle. Felaket. Dehşetli güzelmiş. Yeni şarkılarıyla beni benden almışlar.

10 Beğeni

Vay be, harika olmuş!

1 Beğeni

10 sene sonra yeni albümle geliyor. :yum:
Rammstein be!

3 Beğeni

Rammstein geliyor demek. Herzeleid ve Sehnsucht albumlerini ne kadar çok dinlemiştim Live Aus Berlin konser videosunu 100 kere filan seyretmiştim.

1 Beğeni

Rammstein’in yeni çıkardığı şey şarkı değil kesinlikle klibi izleyin bu başka birşey olmuş :heart_eyes:

Ayrıca devamlı dinledim Disturbed’i de çılgınca öneririm özellikle Sound of Silence coverıyla kalbimi devamlı fet ediyorlar.
Asking Alexandra ise Alone a Room şarkısına akustik versiyon yapmış. O da ayrı güzel olmuş.
Sabaton ise The art of War ve diğer şarkılarıyla ayrı güzelidir :slight_smile:

2 Beğeni

Sonunda Disturbed seven biri :heart_eyes:

Son paylaşılan Rammstein gerçekten fena. Sınavdan çıktım sıcak demleme çay gibi geldi.

1 Beğeni

Rammstein’ın yeni albümü gelene kadar bir döneyim dedim. Tadından yenmiyor. Mis gibi albümler.

1 Beğeni

Rammstein yeni parçayı dinledim izledim. Klip çok iyi olmuş görsel şölen.

1 Beğeni

Ne yazi ki Remmstein sevmediğim bir grup. Pussy şarkısını gördükten sonra bir daha dinlemem bu grubu. Metalin ruhuna aykırı.

Pussy’nin klibini ilk gördüğümde “oha” demiştim. Sansürsüz halinden bahsediyorum tabii.:grin:

@Muhammed_Deger bende grup hakkinda önyargiliydim, alman tekno grubu der dalga geçer dinleyenleride hoş karsilamazdim. Ne olduysa canli izlemek nasip oldu ve açikca söyliyeyim (daha önce sahne şovu iyi derlerdi) izlediğim en iyi sahneydi. Performansi demiyorum bak. Öyle görkemli ve güzeldi. Hersey kusursuz ve sevmeyen adami bile hayran birakacak tarzdaydi. Hayatim boyunca hiç albümlerini dinlemedim ama izledigin en iyi sahne sovu dedikleri zaman ilk aklma bu adamlar gelir.

1 Beğeni

1 sefer canlı izledim. Sahne şovlarıyla diyebilirimki 1 numaralar.