Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

Rob Halford mükemmel bir vokal.

1 Beğeni

Cumartesi günü SFV albümünü bitirdim bu grubun.

Şarkınin bağımlısiı oldum. Alison Hell, Welcome Home, Hallowed By Thy Name, gibi sariklardan sonra ilk kez bir sarkı beni bu kadar çok etkiledi.

3 Beğeni

Judas Priest’in Breaking The Law şarkısı da muhteşemdir. Ara ara açar dinlerim ve ilk dinlediğim günkü gibi tat alırım. Tabi bunda Ankara’da okurken Yolcu Bar’da Kara Kedi grubunun coverıyla şarkıyı dinlememin de etkisi var. Özledim ya canlı metal dinlemeyi. :slight_smile: Bu arada Annihilator’un Allison Hell ile birlikte bir günde onlarca kez dinlediğim iki şarkısı da şunlardı;Stonewall, Fun Palace.

5 Beğeni

Nickinin neden annihilator olduğunu anlamak zor değil☺

Never, Neverland albümünde vokal değişmeseydi iyidi.

2 Beğeni

Sevdiğim bir grup ve albüm :black_heart::purple_heart::blue_heart:

5 Beğeni

Klasik müzik + Death metal= :slight_smile::blush::grinning::slight_smile::slight_smile::slight_smile::blush:

1 Beğeni

Bu şarkıya ben bir türlü alışamadım ya. Gürültülü müziğin hakikaten tanımı gibi geliyor :stuck_out_tongue:

1 Beğeni

Ondan sonraki 3 albüm de güzel :+1:

1 Beğeni

Deathcore (internete öyle yazıyor vallaha) olmasından olabilir. Ben gayet sevdim şarkıyı bu tarz özgün işleri seviyorum. Mesela ben King Deamond grubunuda bu yüzden çok severim. Çok özgün bir Heavy metal grubudur.:slight_smile:

1 Beğeni

King Diamond - Eye of the Witch parçası favorimdir. Bir çok klasik şarkısı var. En son 2007 senesinde Give Me Your Soul…Please albumu piyasaya çıktı ondan sonra ses yok. Birde geçenlerde live album yayınladılar. Yani album gelsede dinlesek artık.

1 Beğeni

Madem King Diamond konuşuyoruz beni King Diamond ile tanıştıran şarkıları paylaşmak istiyorum.

Metal altyazı kanalı cidden kaliteli işler yapıyor. Abone olmayi herkese tavsiye ederim.

3 Beğeni

Niye kimse Overkill sevmiyor? Benim için Mettalica, Megadeath ve Slayerden hemen sonra gelir. Doom/ Thrash yapmalari ve hep tarz degiştirmeleriyle bende yeri büyüktür Overkill grubunun.

4 Beğeni

Overkill sevilmez mi @Muhammed_Deger Killbox 13 albumunü çok severim. Onun dışında eski bir çok klasik şarkısı vardır.

2 Beğeni

Şarkının temposu nefis. Son albümleri de çok iyi.

2 Beğeni

Overkill hayranı olmasam da severim. Eskiden dinlerdim sık sık.

2 Beğeni

Grubun tarzı çok hoşuma gidiyor. Maskotundan tutunda işledigi konulara kadar. Ha birde tarzları her albümde değişiyor. Mesela şuanda dinlediğim horrorcops albümü daha çok Doom ağırlıklı gibi.

Mettalica
Megadeath
Slayer
Overkill/Kreator
Exodus/ Sodom
Testament
Anahilator

Bu arada paylasmayı unutmusum @ermanbulak yeni aklima geldi.

http://www.pasifagresif.com/2019/03/king-diamond-yeni-album/

3 Beğeni

2 yeni album King Diamond mükemmel bir haber diyorum. Mutlu oluyorum.

2 Beğeni

@Muhammed_Deger Horrorscope benim en sevdiğim Overkill albümü. Benim için grupla ilgili tek sorun vokaller. Nedense hiç ısınamadim, power metal vokali gibi, thrash metale yakiştıramiyorum. Yoksa herşeyi ile harika gruplar.

Bu arada bir yerde hata yapiyorsun. Doom metal tanimlaman yanliş, tarz olarak çok zıtlar ve bu tanım grup için yanliş.

King Daimond deyince eskilerden yine çok sevdiğim bir parça ile saygi durusu yapalim.

5 Beğeni

Anladım, Sanırım tek Sabaton seven benim :smiley:

5 Beğeni

Bana hep karamsar ve ürkütücü konulardan bahsediyorlarmiş gibi geliyor. Teknik açidan Doom değilse orasını bilmem hiç Doom dinlemedim.

@AliCagan4235 en iyisi olmayabilir ama en anlamlısı bu:

https://youtu.be/_b_B1xw-x4A

2 Beğeni