Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

En sevdiğim Acid Bath şarkılarından biri. Dax Riggs sen ne hayvan bir herifsin ya.

2 Beğeni
1 Beğeni

Vay hocam bayağıdır başlığa uğramıyordum o gün ben de oradaydım konser güzeldi ama ses biraz sıkıntılı geliyordu Mikael abimin sesi bazen arada kaynıyordu konser genel olarak güzeldi ama Saturnus konseri benim için çok daha güzel geçti diyebilirim.

2 Beğeni

İlk birkaç şarkıdan sonra mixingi düzelttiler yoksa dediğiniz gibi seste sorun vardı. Aksi gibi nerede baba grup varsa bu sene hepsi İstanbul’a geldi ve Saturnus’u da kaçırdım o sebeple. :confused: Ama içlerinden en çok Marduk konserine gidemediğime üzüldüm sınav haftamın tam ortasında geldikleri için.

1 Beğeni

Alcest yeni albümü ortamlara salmış. Spiritual Instinct’e kıyasla daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

2 Beğeni

Marduk konserine gidemediğim için ben de üzüldüm ama gidebilirsem Watain ve Harakiri for the Sky konserleriyle telafi edeceğim bu sene gerçekten yol geçen kervanına döndü ortalık Opeth ve Accept biletlerim var ama Opeth konserine gitmek içimden pek gelmiyor.

2 Beğeni

Şimdiden iyi seyirler. Opeth kaçmaz. :slight_smile:

2 Beğeni

Ensiferum’un yeni albümü “Winter Storm” 18 Ekim 2024 tarihinde piyasaya sürülecek.

Şarkı Listesi:

1. Aurora
  2. Winter Storm Vigilantes
  3. Long Cold Winter of Sorrow and Strife
  4. Fatherland
  5. Scars in My Heart (feat. Madeleine Liljestam)
  6. Resistentia
  7. The Howl
  8. From Order to Chaos
  9. Leniret Coram Tempestate
  10. Victorious
4 Beğeni

Albüm kapağı bayağı güzel olmuş.

2 Beğeni
3 Beğeni
1 Beğeni

Saçma sapan şeyler dinlemeye başladım :joy::joy:. Çok hoş olmuş ama

1 Beğeni

Opeth Mikael’in Sagopa Kajmer ile fotoğrafı olması yeterince komik değilmiş gibi bunu resmi hesapta paylaşmışlar. Sagopa Kajmer Türk Rap müziğine taze hava getirdi derken Eminem’in siyah rapçilerin dünyasına getirdiği tarzda bir yenilik düşünüyorlar sanırım. Arabesk rap ne bilmezler tabii. :joy:

3 Beğeni

Alcest - Les Chants de l’Aurore

Şarkı Listesi:

1 - Komorebi
2 - L’Envol
3 - Améthyste
4 - Flamme Jumelle
5 - Réminiscence
6 - L’Enfant de la Lune (月の子)
7 - L’Adieu

2 Beğeni
3 Beğeni