Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

2 Beğeni

Uzun süredir bu şarkının adını hatırlamaya çalışıyordum, çok teşekkürler :star_struck:

1 Beğeni

Şu sahne şovunun güzelliğine bak. :heart_eyes:

https://twitter.com/caninfinite/status/1143558270520635392?s=20

3 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

Hak ettiği ilgiyi görememiş güzide bir grup

1 Beğeni

Bu baslikta Testament hiç hak ettiği değeri görmüyor.

Kimsenin bilmediği super grup Nuclear Asuult

1 Beğeni
1 Beğeni

Ülkemizde çok değer görmeyen ama bence muhteşem iş çıkaran gruplardan birisi:

Yine klasikler

4 Beğeni

sağlam tech death

1 Beğeni

Muhammet Suiçmez abimiz bu grubun vokalisti/gitaristidir. Dinlerken insan mest olur. O yeah filan der. Ibanez Xiphos signature gitarı vardır birde.

1 Beğeni

Cradle of Filth - Damnation and A day albumu çok dinledim daha sonra çıkan Nymphetamine albumude güzeldi ama sonradan pek dileyemez takip edemez oldum :frowning:

1 Beğeni

Ne yazık o durum çoğumuzda vardır eminim. Yani belli bir zaman sonra sevdiğimiz grupları bile eskisi gibi takip edemiyoruz.

1 Beğeni

Ben çok dinlerdim Bootleg kayıtları filan toplardım. CD koleksiyonumda epeyce geniştir. Dün biraz açtım yeni çıkan albumlere baktım Amon amarth Berserker gerçekten güzel Children of bodom Hexed iyi. Varg diye bir grup var Alman onları biraz dinleyeceğim bakacağım. Dün birde bol bol Bulls on Parade dinledim RATM dan. Megadeth Metallica ikilisini dinliyorum. Ah keşke zaman olsa.

1 Beğeni

Özellikle yeni grupları takip etmek zor, çünkü sayı çok. Eskiden takip etmek daha kolaydı :slight_smile:

Hatta 90’lı yıllarda bir radyoda program yapıyordum :slight_smile: o kadar içli dışlıydım metal müzikle
Tabi ‘zaman’ da büyük problem. Şahsen eskisi kadar zaman bulamıyorum ben de.

1 Beğeni

Bu ayarda ekstrem prog yapan grup tavsiyelerine açığım. Opeth eski opeth değil maalesef.

3 Beğeni

RideThe light ve Masster of puptes albümülerinin en iyi şarkilari :
For Whom bell Tolls
Fade To Balck
Crepping Death
Batery
Masster Of pupptes
Saneterum
Dmg Inc

1 Beğeni

Rivers of Nihil (Where Owls Know My Name, A Home)
Ne Obliviscaris (and plague flowers the kaleidoscope, Forget Not)

Vektor, Beyond Creation, Fleshgod Apocalypse felan var daha az melodik daha çok technical

1 Beğeni

Buda benden olsun.

2 Beğeni