Myers - Briggs Kişilik Testi

İçime sinmedi daha detaylı yazayım dedim sonra üşendim kaldı böyle :joy:

1 Beğeni

3 kere denedim ama kurtuluş yok Tartışmacı çıkıyorum :roll_eyes:

1 Beğeni

Aynı durumdan ben de muzdaribim :raised_hand:t2::joy: infj ve intj arasında gidip geliyorum :sweat_smile:

2 Beğeni

Butun tartismacilari bir araya toplayip (ki onlardan biri de benim) cesitli konular uzerinde tartistirip en nihayetinde oradan cikacak enerji fazlasiyla evlere elektrik dagitimi yapasim var. :smirk:

2 Beğeni

Arka arkaya hemen iki tane yaptım. Önce Savunucu, sonra Savunmacı çıktım. İkincisi daha çok uyuyor bana. :slight_smile:

1 Beğeni

Testi bir süre önce yaptığımda Mantıkçı INTP-T çıkmıştım. Bugün tekrar yaptığımda Mimar
INTJ-T çıktım :smiley:

Ben genetikten çok, çocukluk ve ergenlik dönemindeki hayatlarımızın bizi şekillendirdiğini gözlemledim. Burada yazan hemen hemen herkes, ortalama bir insana göre daha farklı bir şey yaşadığı için çoğunluktan daha farklı bir ilgi alanına yönelmiş.

2 Beğeni

Haydaa :sweat_smile:

2 Beğeni

İş hayatındaki başarın seni ele geçirmiş Özgür. :joy:

1 Beğeni

Gordon Ramsay hayranı olmamın bunda payı var mı acaba :sweat_smile::sweat_smile:

Neyse ki askere gidiyorsun. Orada egonu dümdüz ederler. :joy: Ondan sonra testi yine yap. :sweat_smile:

3 Beğeni

Aslında uzun dönem gitmek istememin sebeplerinden biri de bu. Çok uzun zamandır aynı yerde, aynı insanlara hizmet veriyorum, aynı ınsanları yönetiyorum. Eve geldiğimde fiziksel yorgunluğun yanında zihnen de çok yorgun oluyorum. Kitaplar, diziler,filmler kaçış fırsatım oluyorlar. Biraz da olsa hiçbir şeyin sorumluluğunu almamak, en azından bu kadar sorumluluk almamak bana iyi gelecek. Ego konusunda da eğer testteki gibiysem kırılmam daha iyi olacak. :love_you_gesture:

2 Beğeni

Kadın çıktım yippii!

3 Beğeni

Ya ne konsülü? Bu neredeyse benim tam tersim. Kesinlikle böyle biri değilim. Neden böyle oldu ki?
Ben kişilik testlerine çok güvenmem. Bana her zaman ters işlediler. Eğlencesine yaparım ama asla benim nasıl olduğumu çözemediler. Evde bana “Sen Jüpiterden mi geldin acaba” derler. Sanırım Jüpiterliler için farklıdır sistemler. :rofl: :rofl: :rofl:

2 Beğeni

Yüzdeler çıkmadı nedense. :thinking: Tolkien ile aynı kafada olmak iyiymiş. Soyumuz tükeniyor ama.

Nüfusun sadece %4’ünü oluşturan Arabulucu kişilik tipleri için yanlış anlaşılma riski ne yazık ki yüksektir; ama beraber zaman geçirmek için aynı kafada insanlar buldukları zaman hissedecekleri uyum, bir keyif ve ilham kaynağı olur.

3 Beğeni

Forumun % kaçı acaba?

3 Beğeni

12 dakikamı buna ayırmam. Hiçbir zaman bilemeyeceğim kişiliğimi.

1 Beğeni

Iyisi mi ben bir daha deneyeyim, belki dikkatsizlik yapmışımdır diye. :roll_eyes:
Düzenleme: Uzun aralardan sonra 3. kez yapıyorum ama yine Konsül çıktım. Kesinlikle eminim, bu işte bir terslik var.

2 Beğeni

Çok uzun zaman önce çözmüştüm: INFJ - Savunucu.
Aragorn, Galadriel, Jon Snow falan vardı. Şimdi tekrar baktım Daredevil de eklenmiş, ben çözdüğümde yoktu diye hatırlıyorum.
Ekran Alıntısı

2 Beğeni

Jüpiter kurtaramaz seni :rofl:

2 Beğeni