Okuma Etkinliği - Tanrıların Gölgesi (Kanyeminliler Destanı #1)

Davetiniz için teşekkür ederim, ben de katılamayacağım maalesef. Başka etkinliklerde görüşürüz umarım :cherry_blossom::blush:

2 Beğeni

@SJack konuya çöksene :smiley: Kim katılıyor, kim katılmıyor görelim. İşaretleniyor ya sen ayar yapınca.

1 Beğeni

Onda benim de gözüm var, onu da ekleyecektim hatta ama ön siparişmiş. İlk defa kullandığım sitede o riske girmeyeyim dedim.

Heheh onu okuyamam abi, zaten çok yoğun bir döneme girerken bunu araya sıkıştırayım dedim. Yeşim şehrinin 2. kitabı ekledim bunun yanına, onu da okumadım ama alıp duruyoz işte :smile: .

3 Beğeni

İlki fena değildi, araya sıkışır elbet. :slight_smile:

2 Beğeni

Greenbone saga neredeyse her fantastik sevenin ilk 5 inde olan bir seri. Türkiyede nedense hiç tutmadı yani adı forumda dahi geçmiyor siz yazınca da şaşırdım. Youtube ı açıp 3,5 top 10 fantasy series videosu izlesen Fonda Lee kitaplarını görmemek imkansız. Hoş aynı şekilde John Gwynne kitapları da bu listelerde yerini alıyor fakat etkinliğe talepte az gibi.

3 Beğeni

Jasper Kent’in Danilov Beşlemesi de güzeldi ama Türkiye’de pek bilen yok. İthaki hariç fantastik basan yayınevi nadiren çıktığı için bilinmiyor sanırım :sweat_smile:

1 Beğeni

Urban fantasy çok tutmuyor sanırım ülkemizde. Ben hevesle giriştiydim okumaya ama pek etkilemedi. Yine de devamını da alacağım ki son kitap da gelsin. Ona da bir etkinlik düşünülebilir aslında, en azından biraz daha adı duyulmuş olur.

3 Beğeni

Yeşil Kemik Destanı’nın ilk kitabı Yeşim Şehri gayet güzel bir kitaptı. Ama ikinci kitaba henüz başlayamadım.

3 Beğeni

Etkinlik eklentisini konuya monte ettim arkadaşlar. Katılıp katılmadığınızı belirtebilirsiniz.

5 Beğeni

Urban fantasy şahsen benim de pek ilgimi çekmiyor fakat tamamlanmamış bir seri olduğundan daha sonra etkinlik olursa etkinlikle beraber okumak isterim :pray:

2 Beğeni

Evet ben de yurtdışı popülaritesini bildiğim için çıkar çıkmaz almıştım ilk kitabını. Ama sonra baktım pek bir okuyanı olmayacak gibi, devamını görmeden girişmedim seriye :smile: Eksik parçanın tanıtım işlerinde çok eksikleri var :smile: .

Gerçi bu yeni nesil youtuber booktuber tayfayla okuma zevklerimiz de pek kesişmemeye başlıyor artık. Her yerde boy boy övülen haşhaş savaşında gördüm, hayal kırıklığı oldu bana :smile: Yine de tamamlansın, şans vericem. Şehir fantazisi de severim ben, bakalım.

@Pyrewrath aynen, sırasını bekliyor o da işte bir yerlerde :smile:

4 Beğeni

Şöyle takip ettiğim bir arkadaş var bu konuda affetmez yani çok sağlam gömer haşhaş ı da fena görmüştü ayrı videoda onu görünce hiç bulaşmadım. Fonda Lee bu arkadaşta över muhtemelen sende videolarına denk gelmişsindir. Konuyu çok dağıtmak istemem henuz etkinlik baslamadı diye goygoya vurdum ama haşhaş nasıl söndü forumda kimse onu da takmıyor. Simdi kadın babel diye bir kitap çıkarmış booktuberlar onu övüyor ama eminim Matt onun da üstünden geçecektir :joy:

4 Beğeni

İzledim şimdi, Wayne i hiç sevmeyip Mistborn Era 2 ye de gömmesi hariç uyuştuk arkadaşla hatta :smiley: İyi yorumlar kadar sıkıntı yorumları da gördüğüm ve kitaplarını almama rağmen okumayı es geçtiğim 4 seri de var hatta listesinde.

Böyle bir başlığımız yoksa açıp bize abartı gelen serileri gömebiliriz aslında :smile: .

3 Beğeni

Ilk firsatta açalım karşıt fikirlerde önemli belki de gömerken kaçırdığımız bir nokta vardır x bir mesajı, felsefesini tam anlamamışızdır :sweat_smile:

1 Beğeni

Bende ufaktan başlayacağım kitaba. Çapraz okuma yapmaya karar verdim, daha fazla dayanamayacağım :grin:

3 Beğeni

Kitapta ilk 100 sayfayı devirdim. Şu ana kadar oldukça iyi gidiyor, umarım nazar değmez :slight_smile:

2 Beğeni

Giderek güzelleşecek bence. :+1:

2 Beğeni

Sen naptın kaçıncı sayfadasın?

1 Beğeni

Ben 70lerde bıraktım, etkinlik tarihinde okuyacağım. Araya başka kitaplar sıkıştırıyorum şimdilik. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de bırakıyım yoksa bitireceğim, sayfalar akıyor :smiley:

1 Beğeni