Özel Seri İstekleri

Forumda sahafcı arkadaş çok ve ilginç kitaplardan oluşan bir seri. Toplu bir liste güzel olabilir.

1 Like

Stefan Zweig kitapları farklı serilerin içersinde yer almış, ama kendi başına bir konusunu bulamadım. Acaba ayrı olarak yapılsa olur mu?

12 kitaplık bir seri hazırlığını yapar konuyu açarım. Sıkıntı yok.

Daha önce de bu tip istekler oldu. Dostoyevski, Balzac, Stefan Zweig gibi. Genellikle bu tür yazarların Türkiye’de en az 50 yayınevinden çıkmış kitabı olunca hem dizini takıp etmek açısından hemde karışıklık açısından konularını açmıyorum. Mevcut bir dizin içerisinden çıkarsa o dizine ekliyorum. O nedenle konuyu açamıyorum.

1 Like

Edward Gibbon konusunu açar mısınız?

Zweig için bence sadece İş Bankası ve Can açılabilir diğer yayınevlerinde çok az var kitabı. Tabi yine sizin emeğiniz karar sizin.

Geç oldu biraz farkındayım. :pray::pray:

Dex Yayınları Korku Klasikleri

2 Likes

Estağfirullah, teşekkürler.

1 Like

Muazzez ilmiye çığ kitaplığı açılabilir mi?

1 Like

@Strenergy @fortknoxt Bu konuyu açmak için hazırlıklara başlamadıysanız eğer ben açmak isterim konuyu.

1 Like

Kendi adıma konuşayım başlamadım daha. :slight_smile:

1 Like

Yok bende hazırlık yapmadım. Eğer sende hazır ise açabilirsin konuyu.

1 Like

Barış Müstecaplıoğlu kitaplığı açılırsa çok sevinirim.

2 Likes

Konu açılmıştır.

Barış Müstecaplıoğlu Kitaplığı

3 Likes

Doğu Yücel ve Erbuğ Kaya kitaplıkları olabilir belki. Kitap sayıları az ama maksat altında sohbet dönsün, başarılı yazarlarımız unutulmasın. :slight_smile:

Konu açılmıştır.

1 Like

Hellbound Heart yoldayken Clive Barker kitaplığı isteriz :slight_smile:

3 Likes

Öteki yayınevinden çıkan freud kitaplarına da bir konu açılsa ne güzel olurdu🙏🏻

Turkuvaz Kitap’ın " Klasikler dizisi sanırım forumda yok. Açılırsa çok müteşekkir kalırım iyi çalışmalar :slightly_smiling_face:

@fortknoxt İletişim’in Modern Klasikler isimli bir serisi varmış. Joseph Conrad’ın “Altı Öykü” isimli kitabını sipariş ederken farkına vardım… Tüm seri 12 kitap mı bilmiyorum ama Joseph Conrad, Henry James kitaplarını görünce bu seri için de forumda bir rehberimiz olabilir diye düşündüm.

https://www.iletisim.com.tr/dizi/modern-klasikler/142

2 Likes

Dünya edebiyatı başlığı altında da bazı kitaplar var .

https://www.iletisim.com.tr/dizi/dunya-edebiyati/103

2 Likes