Özel Seri İstekleri

Forumu kontrol ettim de Kapı Yayınları’nın Ölümsüz Klasikler Serisi’nin konusu açılmamış. Açarsanız çok güzel olur. Şimdiden teşekkürler.

2 Beğeni

Konu Açılmıştır.

Kapı Yayınları Ölümsüz Klasikler Serisi

1 Beğeni

Teşekkürler, çok makbule geçti.

1 Beğeni

Kırmızı Kedi Yayınevi’nin Klasikler dizisi sanırım forumda yok! Keşke o da açılsa.

2 Beğeni

Konu açılmıştır.

Kırmızı Kedi Yayınları Klasikler Serisi

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim!

1 Beğeni

Can Yayınları’nın mini kitaplardan oluşan bir dizisi vardı. Dizinin adını tam olarak hatırlayamadığım için forumda da aratıp bakamadım. Hatta dizi içinde Dostoyevski, Huxley gibi isimler vardı. Huxley’nin Mona Lisa Tebessümü adındaki harika kitabı çok zor bulunuyordu.

Özetle: Seri forumda yoksa düşünülebilir belki. :slight_smile:

1 Beğeni

Seri sitede mevcut

Can Yayınları Mini Kitap Serisi

1 Beğeni

@fortknoxt’tan kaçar mı diye düşünmem gerekiyormuş önce. :slight_smile: Ellerin sağlık, teşekkürler.

Yanlış alarm: Bahsettiğim seri bu değil.

1 Beğeni

Can yayınlarının çıkardığı başka mini seri yok.

Edit: Senin dediğin çok önceleri basılan cep boy serisi olabilir mi

Bu olabilir mi?

Edit: Bahsettiğiniz yazarlar yok olamazmış :slight_smile:

1 Beğeni

Evet o seri galiba. Şehir dışında olduğum için fotoğraf çekemeyeceğim ama birinin linkini bırakayım buraya.

Eski basım seri bu. Kitapları bulmak zor. Satışta yok zaten

1 Beğeni

Forumda sahafcı arkadaş çok ve ilginç kitaplardan oluşan bir seri. Toplu bir liste güzel olabilir.

1 Beğeni

Stefan Zweig kitapları farklı serilerin içersinde yer almış, ama kendi başına bir konusunu bulamadım. Acaba ayrı olarak yapılsa olur mu?

12 kitaplık bir seri hazırlığını yapar konuyu açarım. Sıkıntı yok.

Daha önce de bu tip istekler oldu. Dostoyevski, Balzac, Stefan Zweig gibi. Genellikle bu tür yazarların Türkiye’de en az 50 yayınevinden çıkmış kitabı olunca hem dizini takıp etmek açısından hemde karışıklık açısından konularını açmıyorum. Mevcut bir dizin içerisinden çıkarsa o dizine ekliyorum. O nedenle konuyu açamıyorum.

1 Beğeni

Edward Gibbon konusunu açar mısınız?

Zweig için bence sadece İş Bankası ve Can açılabilir diğer yayınevlerinde çok az var kitabı. Tabi yine sizin emeğiniz karar sizin.

Geç oldu biraz farkındayım. :pray::pray:

Dex Yayınları Korku Klasikleri

2 Beğeni

Estağfirullah, teşekkürler.

1 Beğeni