Özel Seri İstekleri

Orhan Kemal Kitaplığı

İstek tamamlanmıştır.

2 Beğeni

Merhaba, Everest’in Dünya Klasikleri serisi var. Bilmeyenlerin de adını duyması açısından bir liste yapılması enfes olmaz mıydı :3
Serideki eserlerin bazısı MEB Dünya Klasikleri içinde epey önce basıldığından çok kaliteli çeviriler var. İlk aklıma gelen örnekler B. Necatigil’in Açık Deniz Kenarında’sı ve Kayhan Yükseler’in Büyülü Gezgin’i tercümeleri.

1 Beğeni

Jose Mauro De Vasconcelos kitaplığı olabilir.

2 Beğeni

Anne Rice kitaplığı olurmu ? Ben yapacaktım ama madem sen çok istek misin sen yap .

eğer yapmak istersin diye kaynakçada bırakayım

1 Beğeni

İş Bankası biyografi serisi eklenirse harika olurdu :hugs:

3 Beğeni

@trkr23 İsteğiniz hazır. (Neil Gaiman Kitaplığı)

@bayramallanpoe İsteğiniz hazır. (Everest Yayınları Klasikler Dizisi)

@ermanbulak İsteğiniz hazır. (Jose Mauro De Vasconcelos Kitaplığı)

@Muhammed_Deger İsteğiniz hazır. (Anne Rice Kitaplığı)

@fikirgezegeni İsteğiniz hazır. (Türkiye İş Bankası Yayınları Biyografi Serisi)

1 Beğeni

Sergey Lukyanenko Kitaplığı

İstek tamamlanmıştır.

Dostoyevski. En az yirmi karakter olması gerekiyormuş. İyi akşamlar

2 Beğeni

Dostoyevski çok kapsamlı bir yazar. Çünkü Türkiye’de hemen hemen her yayınevinden baskısı bulunmakta ve bu durumda yazarın 450 civarı kitabı oluşuyor. Yayınevi belli olursa benim için daha faydalı olur.

Hazır ithaki henüz Türkçe’ye çevrilmemiş romanlarını çevirip basmaya hazırlanırken, Clive Barker kitaplığı da güzel olabilir.

2 Beğeni

Geri dönüş için teşekkürler. Ben iletişimden okumaya başladım, iletişimin olmasını isterim. Ama yazarın en çok okunan yayın evi hangisi bilmiyorum belki can dır.

1 Beğeni

Teşsekürler @fortknoxt

1 Beğeni

Bu arada Brent weeks yada joe Abercrombie kitaplığı insanlar için iyi olabilir ama yinede sen bilirsin . ( ithakinin basma planı olduğu için)

1 Beğeni

İthaki kitapları basmaya başladığı zaman konu açabilirim. Şuan açmak konuyu karmaşık kılabilir. Hem konu düzenli ve takibi kolay olur.

İthaki basmaya başladığı zaman güncel kapakları ile birlikte konuyu açmam daha faydalı olur. Ama yok yinede aç dersen konuyu açarım.

2 Beğeni

Bence açmamak daha mantıklı yoksa başka isteklerde gelebilir :grin::grin::grin::grin:

1 Beğeni

Daha hızlısı varsa gelsin :smiley::smiley:

1 Beğeni

Selam, Paulo Coelho listelenebilir mi? Listelerimi senin konulardan güncelliyorum da artık :sweat_smile:

2 Beğeni

İstek cevaplanmıştır. İyi okumalar :slight_smile:

Paulo Coelho Kitaplığı (Can Yayınları)

Merhaba. Zaman bulabilirseniz “Ayrıntı Yayınları Yeraltı Edebiyatı Serisi” ile “Kara Ayrıntı” (devam eden adıyla “Kara Kitaplar”) Serisi de benim liste isteklerim olsun.

İstek listeni kontrol ettim. Yeraltı Edebiyatı Serisi 120’ye yakın kitap barındıran bir seri. Eklediğim zaman sadece isim olarak olur, Kapakları eklemek listeyi çok büyütür.

İkinci isteğinde ise kitap sayısı az, ancak kitapların baskısı tükenmiş çoğunun satışı yok. Yani listeyi hazırlarım ancak takip edecekler için güncel olmaz. Ayrıntı Yayınlarının kendi sitesinde bile sadece 4 kitap satışta.

Ben genellikle satışta olan ve takibi güncel yani sürekli güncel kitap çıkaran serileri eklemeye gayret ediyorum.