Pegasus Yayınları Soru Hattı

Yayın programınızda Gene Wolfe var mı?

@kingahyed Şu anda öyle bir planımız yok.

@Desaccorde Witcher Evreni kitabını bir süre bekletme kararı aldık. Bu yıl içinde bir gelişme beklemeyin.

@Sapphique Ayn Rand’ın tarihleri belli değil ama bu yıl içinde bir kitabını çıkarmayı çok isteriz.
Parçalanmış İmparatorluk Serisinin 3. kitabı için de maalesef bir tarih veremiyorum. Ben bu yıl içinde basılmasını çok isterim ama imkan ve şeraitler bu konuda ne der bilmiyorum.
Atlas Silkindi’nin cilt sayısı hakkında konuşmak için henüz çok erken.

@trkr23 Bildiğim kadarıyla yok.

Çok teşekkürler, üzücü bir haber ne yazık ki. Umarım proje tamamıyla rafa kaldırılmamıştır da yalnızca gecikmelidir. :slight_smile:

“Şu anda öyle bir planımız” yok derken hakları bizde ama henüz basmayı düşünmüyoruz şeklinde mi?:slight_smile:

Merhaba, instagram sayfanızda Çolak Kral’ın 31 Mayıs’ta çıkacağı duyrulmuştu fakat ne kitapçılarda ne de okuoku gibi internetten satış yapan yerlerde kitap bulunamıyor. Acaba baskısı geri mi çekildi?

@Desaccorde Sadece biraz geciktireceğiz. Endişe edecek bir durum yok.

@Herhangibiri Hayır. “Hakları bizde değil ve kısa veya orta vadede öyle bir planımız yok,” şeklinde.

@Paul-Atreides Dağıtım konusunda bir malumatım yok ama okuoku harici birkaç internet sitesini kontrol ettiğimde mevcut olduğunu gördüm. Söz konusu siteden kaynaklanan bir sorun da olabilir bu. Benim bildiğim kadarıyla bütün kitapçılara ve online kitap satışı yapan yerlere dağıtımı yapıldı.

1 Beğeni

Kitapyurdu’ndan sipariş ettiğim halde kitap temin edilemedi sonra da iptal edildi siparişim. Ankara’daki çoğu kitapçıda da garip bir şekilde kitap bulunmuyor ben de satıştan çekildi zannettim o zaman şansımı idefix’te deneyeyim bir de.

world of the witcher kitabını geciktireceğiz derken 2019 yılı mı? Geç olsa da umarım vazgeçmezsiniz.

Mark Lawrence’in Parçalanmış İmparatorluk 3,5 Road to Brothers eserini basacak mısınız?

Mark Lawrence’in Kızıl Kraliçenin Savaşı serisini basmak planlarınızda var mı?

İyi forumlar.

1 Beğeni

Tüfek mikrop ve çelik hakkında bir gelişme var mı? Ciltli olarak çıkmasını aylardır dört gözle bekliyoruz.

2 Beğeni

Lütfen Tüfek, Mikrop Ve Çelik in çıkış tarihini öğrenin lütfen

@Fatih_Cihan Kitabın baskısının iptali söz konusu değil. Basacağız ama sadece biraz geciktirerek.

@Sapphique Öncelikli olarak Parçalanmış İmparatorluk serisini tamamlamayı hedefliyoruz. Yazarın diğer kitaplarını sonrasında değerlendireceğiz.

@Leingrad @Utku_Dg Tüfek, Mikrop ve Çelik’in çıkış tarihi maalesef hâlâ belli değil. Ancak ciltli olarak basılacak.

2 Beğeni

Ciltsiz çıkmayacak mı?

Karton kapaklı olarak da basılacak.

@Everfever Ayn Rand’ın hangi kitaplarını basmayı düşündüğünüzü öğrenebilir miyim acaba?

2 Beğeni

Atlas Silkindi, Hayatın Kaynağı ve Yaşamak İstiyorum’la başlayacağız ve daha birçok kitabını basacağız.

5 Beğeni

Fiyatlara zam-güncelleme- yapacak mısınız?

Piyasa bu kadar belirsizken ne desem yalan olur.

Merhaba, The Witcher’ın 5. kitabı ne zaman çıkar acaba?

Yıl sonuna doğru çıkarmak istiyoruz.