Pegasus Yayınları Soru Hattı

TMÇ dün kitapyurdu siparişime yetişmedi ama ekim ayının sepetine ekledim.Kitaba verdiğim parayı hiç bir zaman sorun eden biri olmadım fakat bazı kitaplarınız gerçekten çok pahalı. Pegasus’dan okumak istediğim 2 kitap daha var onlar da el yakıyor. Özellikle 100 Objede Dünya Tarihi’nin etiket fiyatı 250 lira. Diğeri de Kudüs
Bir Şehrin Biyografisi.TMÇ fiyatı uygun olsaydı bir kaç arkadaşa hediye etmeyi ya da kütüphanelere bağış yapmayı düşünüyordum ama ne mümkün. Yine de okurlara bu kitabı okuma şansı tanıdığınız için teşekkürler.

1 Beğeni

Sen kaç bin milyon milyar dolar sen dolar $$$

:money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings::money_with_wings:

2 Beğeni

Sen milyor, baa yırmıh atti.

1 Beğeni

400 sayfalık kitapları gayet ortalama baskılarla 40 liraya satan yayınevi yine şaşırtmadı. üstüne bestseller yaz ve kendiliğinden minimum 40 lira ediyor zaten. Uzun süredir beklediğim bu kitabın Pegasus gibi fahiş fiyatlara satış yapan bir yayınevinden 60 lira civarı bir etiket fiyatı beklerken beni bile şaşırtmayı başararak 90 lira yazmışlar. Sahaflardan tubitak baskısına aynı parayı verip almayı tercih ederim. Bu kadar keriz yerine koyulmak istemem.

1 Beğeni

Kusura bakmayın kitabın fiyatına lafım yok ama sırf nerdeyse 1 yıl beklettiğiniz için sürekli şu gün bugün dediğiniz için almam bu kitabı.

Bizi bu bile fazla aman basmasınlar daha :joy:

Çöküş’ü basacaklarını söylemişlerdi.Diğerlerini bilmiyorum.

Daha TMÇ’yi alamadık :frowning:

Nevernight ikinci kitap Godsgrave ne zaman görebiliriz ?

@Raistlin Her iki kitap da gerçekten çok kaliteli kitaplar. Ancak sanırım Kudüs: Bir Şehrin Biyografisi’nin fiyatı henüz güncellenmiş değil. Benzer kitapların etiket fiyatı çok daha yüksek.

@Kote Çöküş muhtemelen 2019 başında çıkacak. Diğer kitapların tarihleri belli değil.

@budalapesle Çok zorlu bir çeviri süreci olduğu için kesin bir tarih veremiyoruz ama 2019’un ilk yarısında çıkarmak istiyoruz.

3 Beğeni

Bugün çizgi romanlara bakarken farkettim. 2011 Yılında Scott Pilgrim çizgi romanına başlamışsınız. Ama ilk ciltten sonra devamı gelmemiş. Neden vazgeçildi acaba merak ettim de? :smiley: Halbuki bugün dahi yayınlansa şahsen tüm seriyi almak isterim.

2 Beğeni

Şu anda öyle bir planimiz yok.

Çok az ilgi gördüğü için maalesef devamı gelmedi.

1 Beğeni

Günaydın
Kızıl isyan serisi 4.kitap iron gold yurtdışında yayında hatta yanlış bilmiyorsam 5.kitap bu ay veya kasımda çıkacakmış. Türkiye’de ne zaman çıkar yada çıkarmayı düşünüyor musunuz

Gayet ciddi bir şekilde düşünüyoruz :slight_smile:

2 Beğeni

Merhaba. Ayn rand kitaplarında bir gelişme varmı? Yakın zamanda çıkaçak bir kitabı varmı acaba

Merhaba

Andrzej Sapkowski’nin Witcher serisi dışındaki diğer kitapları planlarınızda var mı?

@Husey Şu an için bildiğim kadarıyla bir gelişme yok. 2019 içinde başlayacağımızı tahmin ediyorum.

@trkr23 2018-2019 içinde sadece Witcher serisini çıkarmayı planlıyoruz. Diğer kitapları sonraki tarihlerde.

2 Beğeni

Kemal Bey, soruları isme atıfta bulunmak yerine soruyu alıntılayarak cevap verebilirseniz soru ve cevapları takip etmek daha kolay olacaktır.

1 Beğeni

Ayn Rand - Atlas Silkindi için bir basım planınız var mı?