Pegasus Yayınları Soru Hattı

(Türker ŞİRİN) #378

Merhaba

Andrzej Sapkowski’nin Witcher serisi dışındaki diğer kitapları planlarınızda var mı?

(Kemal Küçükgedik) #379

@Husey Şu an için bildiğim kadarıyla bir gelişme yok. 2019 içinde başlayacağımızı tahmin ediyorum.

@trkr23 2018-2019 içinde sadece Witcher serisini çıkarmayı planlıyoruz. Diğer kitapları sonraki tarihlerde.

(Tansel Diplikaya) #380

Kemal Bey, soruları isme atıfta bulunmak yerine soruyu alıntılayarak cevap verebilirseniz soru ve cevapları takip etmek daha kolay olacaktır.

Ayn Rand - Atlas Silkindi için bir basım planınız var mı?

(Samet) #382

Almayı planlıyordum netten ama TÜYAP 2018 İstanbul Fuarında almayı düşünüyorum artık fiyat ne olur fuarda ciltli versiyonun bilgi verebilir misiniz?

(Demet T.) #383

Irvin D. Yalom’dan yeni kitap gelecek mi acaba?

(Kemal Küçükgedik) #384

Şu an için kesin bir plan yok, 2019 yılı içinde basmak istiyoruz.

Fuarlarda kitaplarımızı genelde %25 indirimli satıyoruz. İstisnai durumlarda daha fazla indirim olabiliyor ama TMÇ için böyle bir istisna yapılır mı bilmiyorum.

Önümüzdeki birkaç ay içinde (şimdilik adını söylemeyeyim) bir kitabını daha çıkaracağız.

(Muhammet Topcu) #385

Tüfek, Mikrop ve Çelik’i içeren kargom dün ulaştı bana. Harika bir basım olmuş. Ön okumada bir kusur bulamadım. ANCAK neden koca ciltli kitabın o aşina olduğumuz ipten ayracı (adı her ne ise) yok yahu? :frowning:

(M. Ihsan Tatari) #386

Kızılderililer ciltli kitaplarını işaretlemek için yaprak kullanırdı… :upside_down_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

(Muhammet Topcu) #387

Tabii ya. Kargonun içinden çıkan neye ait olduğunu bilmediğim deri parçası ve içi kan dolu cam şişe de anlam kazandı böylece.

(Ömer Taşkaya) #388

@Everfever Merhaba, Witcher 5.kitabın yaklaşık olarak aşağı yukarı ne zaman çıkar bir bilgi var mı acaba ?

(Hakan) #389

Bu yıl içinde yetiştirmeye çalışıyorlar. Artık lütfen şu arama motorunu kullanın ya.

(Kemal Küçükgedik) #390

Merhaba arkadaşlar,

Bir aksilik olmazsa beşinci kitabı İstanbul fuarına yetiştireceğiz.

Çevirmen kaynaklı sorun çözüldü mü yoksa Temeraire rafa kaldırıldı mı? Seri de öyle bir şey ki tüm kitapların ucu açık, bir sonraki kitaba geçmediğimiz vakit yarım kalıyor.

(Kemal Küçükgedik) #392

Temeraire rafa kaldırılmadı ama belirsizliği de devam ediyor :slight_smile: Ne rafta ne de masada. Çekmecelere baktım orada da değil. (Seri tamamlanacak ama talihsizlikler silsilesi yüzünden biraz gecikecek)

(Ömer Taşkaya) #393

Aradım zaten ? “Witcher 5.kitap” diye arattım sonuç çıkmadı, daha ne yapabilirim ?

(Emre ) #394

(Ömer Taşkaya) #395

Gösterdiğin gibi anahtar kelime aynı değil, o yüzden bulamamışımdır. Geriyede tüm başlığı okumak kalıyor, onuda kimse yapmaz.

Sadece witcher yazıp, alttan yukarı doğru cevaplara bakınca rahatça bulunuyor.

(Şeyma) #399

Nicholas Eames’in Kings of the wyld kitabını basmayı düşünür müsünüz?