Pegasus Yayınları Soru Hattı

Almayı planlıyordum netten ama TÜYAP 2018 İstanbul Fuarında almayı düşünüyorum artık fiyat ne olur fuarda ciltli versiyonun bilgi verebilir misiniz?

Irvin D. Yalom’dan yeni kitap gelecek mi acaba?

Şu an için kesin bir plan yok, 2019 yılı içinde basmak istiyoruz.

Fuarlarda kitaplarımızı genelde %25 indirimli satıyoruz. İstisnai durumlarda daha fazla indirim olabiliyor ama TMÇ için böyle bir istisna yapılır mı bilmiyorum.

Önümüzdeki birkaç ay içinde (şimdilik adını söylemeyeyim) bir kitabını daha çıkaracağız.

4 Beğeni

Tüfek, Mikrop ve Çelik’i içeren kargom dün ulaştı bana. Harika bir basım olmuş. Ön okumada bir kusur bulamadım. ANCAK neden koca ciltli kitabın o aşina olduğumuz ipten ayracı (adı her ne ise) yok yahu? :frowning:

3 Beğeni

Kızılderililer ciltli kitaplarını işaretlemek için yaprak kullanırdı… :upside_down_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

8 Beğeni

Tabii ya. Kargonun içinden çıkan neye ait olduğunu bilmediğim deri parçası ve içi kan dolu cam şişe de anlam kazandı böylece.

6 Beğeni

@Everfever Merhaba, Witcher 5.kitabın yaklaşık olarak aşağı yukarı ne zaman çıkar bir bilgi var mı acaba ?

Bu yıl içinde yetiştirmeye çalışıyorlar. Artık lütfen şu arama motorunu kullanın ya.

5 Beğeni

Merhaba arkadaşlar,

Bir aksilik olmazsa beşinci kitabı İstanbul fuarına yetiştireceğiz.

4 Beğeni

Çevirmen kaynaklı sorun çözüldü mü yoksa Temeraire rafa kaldırıldı mı? Seri de öyle bir şey ki tüm kitapların ucu açık, bir sonraki kitaba geçmediğimiz vakit yarım kalıyor.

1 Beğeni

Temeraire rafa kaldırılmadı ama belirsizliği de devam ediyor :slight_smile: Ne rafta ne de masada. Çekmecelere baktım orada da değil. (Seri tamamlanacak ama talihsizlikler silsilesi yüzünden biraz gecikecek)

1 Beğeni

Aradım zaten ? “Witcher 5.kitap” diye arattım sonuç çıkmadı, daha ne yapabilirim ?

1 Beğeni

Gösterdiğin gibi anahtar kelime aynı değil, o yüzden bulamamışımdır. Geriyede tüm başlığı okumak kalıyor, onuda kimse yapmaz.

Sadece witcher yazıp, alttan yukarı doğru cevaplara bakınca rahatça bulunuyor.

4 Beğeni

Nicholas Eames’in Kings of the wyld kitabını basmayı düşünür müsünüz?

Merhaba,

Kara Büyücü üçlemesinin tamamlanmasının ardından yakın zamanda Parçalanmış İmparatorluk üçlemesi de tamamlanacak diyebilir miyiz?

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Evet, ancak şu an için bir tarih veremiyorum.

Özellikle genç yetişkinlere hitap eden fantastik kitapların ciltlileri varken neden Witcher serisinin ciltli edisyonları yok?

2 Beğeni

Genç-yetişkin türünde kitap okuyanlar genelde içerikten çok şekle şemale, kapağa vs baktığındandır belki :slight_smile: Bir de ciltli basılan o kitaplar çoğunlukla yurtdışında da öyle basılmış oluyor.

Witcher okuyan kesimin öyle bir derdi yok; aslolan içerik.

5 Beğeni