Pegasus Yayınları Soru Hattı

(emre) #467

Ender serisinin paralel serisinin ilk kitabı (Ender’in Gölgesi) Pegasus tarafından basıldı aslında ama yayınevi bu kitaptan sonra paralel seriye değil Ender serisine kitapların “hakkını vererek” sıfırdan başlayacağını rıhtımda açıkladı, bu söylemin üzerinden belki bir yıl geçti ama haber yok. Cevabı gelecektir.

(Kemal Küçükgedik) #468

Evet Ender serisi basılacak ama basım tarihi belli değil. 2019’da çıkacağını sanmıyorum.

Çıkacağını duyunca çok sevinmiştim. Sahaflarda fiyatı çok yüksek ama sizi söyledikleriniz kara haber gibi oldu🙂

(Berfin ) #470

Harap deniz serisinin 2. Kitabı ne zaman çıkacak acaba ?

(Türker ŞİRİN) #473

Cormoran Strike’ın dördüncü kitabı (Lethal White) ne zaman çıkar acaba?

(Herhangibiri) #475

Bu soru gözden kaçmış olabilir mi acaba? :slight_smile:

(M. Ihsan Tatari) #477

Sorularınızı Pegasus Yayınları Soru Hattı’na taşıdım. Yayınevi editörü Kemal Bey daha sağlıklı cevaplar verecektir.

Something Ends, Something Begins’i bir süredir çevirmeyi düşünüyorum ama fırsatım olmadı. Çok uzun :slight_smile: Zaten serinin tüm kitapları tamamlandıktan sonra okunması daha mantıklı.

(Kemal Küçükgedik) #478

Şu an için kesin bir tarih veremiyorum ama 2019 içinde çıkarmak istiyoruz.

Kusura bakmayın, dalgınlığıma gelmiş. Dragonwatch serisini de basmayı planlıyoruz. Ancak bu seriyi bünyemizdeki başka bir bölüm çıkardığı için tarih konusunda hiçbir şey diyemiyorum.

1. kitap: Ateşle İmtihan. Tüyap’a daha dört gün var, bence hâlâ vaktimiz var :slight_smile: . Season of Storms’u da vakti gelince çıkaracağız. Hatta Sapkowski’nin bütün kitaplarını zamanla basmayı umut ediyoruz.

2019 güz programında.

Arkadaşlar kusura bakmayın yoğunluktan bir haftadır doğru düzgün bakamadım soru hattına ama yine de kaybolmuş, kaçmış, saklanmış değilim.

(Mehmet) #479

Sizin yoğunluğunuz bize yeni kitaplar olarak geri dönecek sanırım ki bu bizim için güzel haber olur :grin: kusura bakmayın böyle diyince de kendimi kötü hissettim .

Kızıl isyan serisinin 4. Kitabı’nın çıkış tarihi var mı yada yakın zaman da çıkma ihtimali var mı?

(Herhangibiri) #481

Estağfurullah ne kusuru. Kolay gelsin sizlere.

(Sedi Çoban) #482

Ben bu ay çıkacak diye biliyorum. ))

(Kemal Küçükgedik) #483

Eli kulağında. Tüyap Fuarı’na yetişecek diye biliyorum.

Bu ay yazar 5. Kitabı çıkarmaya söz vermişti. Anlatım tarzı 4. Kitabla beraber değişiyormuş tek bir kişinin gözünden anlatmak yerine bir kaç kişinin gözünden anlatılacakmış goblini çok merak ediyorum :slight_smile:

(Sedi Çoban) #485

Evet. Bu yeni üçleme olacak. Pierce Brown çok hızlı. ))

(✌🏼) #486

Patricia Briggs’in Mercy Thompson serisini yayımlamak gibi bir düşünceniz var mı?

(Yasin) #487

Önümüzdeki bir iki ay içinde polisiye veya psikolojik gerilim haricinde korku türünde bir kitap görebilecek miyiz?
Cevap için şimdiden teşekkürler.

İyi çalışmalar.:slight_smile:

(Samet) #488

Sonunda…Teşekkürler :heart:

(Arda ) #489

İyi günler, Jordan Peterson’ın 12 Rules of Life kitabını siz mi basacaksınız?

(onurcan) #490

Witcher serisinin kitaplarını çıktıkça alıyorum. Seri en son bittiğinde kutulu halinde satışa sunarsınız diye tahmin ediyorum. Böyle bir durumda elimde kitaplar olduğu için sadece kutulu setin kutusunu alabilirmiyim ?