Pegasus Yayınları Soru Hattı

(Emre ) #552

Evet, haklısınız e-kitap olarak alacağım aslında kütüphanemde de durmasını isteyenlerdenim ben de nadir’e baktım 450 lira felan üzüldüm.

(Hakan) #553

Kızıl Kraliçe serisinin yeni kitabının dahil olduğu bir kutulu versiyon çıkacak mı ne zaman çıkar çıkacaksa?

Çolak Kral’ın diğer kitabı için bir gelişme var mı acaba?

Cüceler Serisi devam etsin lütfeen
Umarım cevap verirsiniz Kemal Bey iyi çalışmalar

(Kemal Küçükgedik) #554

Savaş Fırtınası’nın da içinde bulunduğu kutulu bir set mutlaka yapılacaktır ama ne zaman olur bilmiyorum.

Cüceler serisi devam edecek.

Çolak Kral’ın diğer kitabı konusunda ise bildiğim kadarıyla bir gelişme yok.

Teşekkürler, sevgiler.

(Hakan) #555

Yaaa Cüceler serisine devam edecek olmanız çok mutlu etti geçen sefer sorduğumda belli değil demiştiniz. Çok teşekkürler
Diğer sorulara da cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Cüceler kaç serilik bir kitap olacak yazar tarafından kaç tanesi çıktı türkiye’de iki tanesi var

(Hakan) #557

2015 yılında 5. Kitabı çıkmış yalnız final olmuş mu halihazırda yeni kitap yazıyor mu bilmiyorum inanın

(M. Ihsan Tatari) #558

Beş kitaplık bir seri. Son kitap 2015’te yayınlandı.

• Cüceler
  • Cücelerin Savaşı
  • Cücelerin İntikamı
  • Cücelerin Yazgısı
  • Cücelerin Zaferi

İlk iki kitabı beğenip oyun oynamayı sevenler seriden uyarlanan The Dwarves adlı taktiksel RYO’ya da göz atabilirler.

(Hakan) #559

Oyunu da çok iyiydi ya. Yani çok değil de cüce konseptli ne olsa seviyorum :joy::joy:

(e) #560

Alan Bradley’in Flavia de Luce serisi ne oldu? devamı gelecek mi?

(Kemal Küçükgedik) #561

Şu anda belli değil.

(Alican Doğan) #562

Merhaba. 2019’da Ender’in Oyunu’nu görür müyüz? Teşekkürler.

(Kemal Küçükgedik) #563

Ben çok isterdim ama bakalım büyülü 8ball ne diyor:

(Alican Doğan) #564

j4b3GvKct3HBC

(Arda ) #566

Factfulness isimli kitabı yayımlamayı düşünüyor musunuz?

(Kemal Küçükgedik) #567

Evet. Hatta muhtemelen birkaç ay içinde raflarda yerini alabilir.

(Arda ) #568

İki sorum daha olacak 2019 da basmayı düşündüğünüz kitapların listesi yok mudur tek tek sormak durumunda kalıyoruz :smiley: İkincisi “The Better Angels of Our Nature: Why Violence Has Declined” kitabını basmayı düşünüyor musunuz?

(Kemal Küçükgedik) #569

Yani evet böyle bir liste var ancak bu liste okurla paylaşılabilecek bir liste değil. Genellikle bütün yayınevleri bu tür programlarını mahrem tutar.

Better Angels of Our Nature hakkında ise şu anda bir planımız yok.

(Emir) #570

Ayn rand kitapları 2019 da çevrilecek dediniz ama tahmini olarak hangi aylara doğru çıkar :smiley: Umarım ilk yarısında elimize en azından bir kitap ulaşır.

(∆) #571

Merhaba Jared Diamond’un yeni kitabını basacak mısınız?

(Beren) #572

Merhaba, 2019 programınızdan biraz bahseder misiniz? Üstteki mesajınızda dediğiniz gibi kitap ismi olarak değil tabi fakat tamamlamayı düşündüğünüz seriler, varsa yeni başlayacağınız bilimkurgu serileri (Hyperion yeni yılda çıkacak mı mesela), bizi heyecanlandıracak yeni kitaplar falan. Yeni yıla girerken sizden de şöyle umut verici bir şeyler duymak güzel olurdu, teşekkürler.