Pegasus Yayınları Soru Hattı

Beş kitaplık bir seri. Son kitap 2015’te yayınlandı.

• Cüceler
  • Cücelerin Savaşı
  • Cücelerin İntikamı
  • Cücelerin Yazgısı
  • Cücelerin Zaferi

İlk iki kitabı beğenip oyun oynamayı sevenler seriden uyarlanan The Dwarves adlı taktiksel RYO’ya da göz atabilirler.

3 Beğeni

Oyunu da çok iyiydi ya. Yani çok değil de cüce konseptli ne olsa seviyorum :joy::joy:

Alan Bradley’in Flavia de Luce serisi ne oldu? devamı gelecek mi?

Şu anda belli değil.

Merhaba. 2019’da Ender’in Oyunu’nu görür müyüz? Teşekkürler.

1 Beğeni

Ben çok isterdim ama bakalım büyülü 8ball ne diyor:

5 Beğeni

j4b3GvKct3HBC

6 Beğeni

Factfulness isimli kitabı yayımlamayı düşünüyor musunuz?

Evet. Hatta muhtemelen birkaç ay içinde raflarda yerini alabilir.

1 Beğeni

İki sorum daha olacak 2019 da basmayı düşündüğünüz kitapların listesi yok mudur tek tek sormak durumunda kalıyoruz :smiley: İkincisi “The Better Angels of Our Nature: Why Violence Has Declined” kitabını basmayı düşünüyor musunuz?

Yani evet böyle bir liste var ancak bu liste okurla paylaşılabilecek bir liste değil. Genellikle bütün yayınevleri bu tür programlarını mahrem tutar.

Better Angels of Our Nature hakkında ise şu anda bir planımız yok.

5 Beğeni

Ayn rand kitapları 2019 da çevrilecek dediniz ama tahmini olarak hangi aylara doğru çıkar :smiley: Umarım ilk yarısında elimize en azından bir kitap ulaşır.

1 Beğeni

Merhaba Jared Diamond’un yeni kitabını basacak mısınız?

Merhaba, 2019 programınızdan biraz bahseder misiniz? Üstteki mesajınızda dediğiniz gibi kitap ismi olarak değil tabi fakat tamamlamayı düşündüğünüz seriler, varsa yeni başlayacağınız bilimkurgu serileri (Hyperion yeni yılda çıkacak mı mesela), bizi heyecanlandıracak yeni kitaplar falan. Yeni yıla girerken sizden de şöyle umut verici bir şeyler duymak güzel olurdu, teşekkürler.

1 Beğeni

Ayn Rand kitaplarının tarihi konusunda henüz bir şey diyemiyorum.

Basacağız, hatta bir talihsizlikle karşılaşmazsak ABD’yle birlikte biz de mayıs ayına yetiştirmek istiyoruz.

Üstte bahsettiğim kitapların haricinde 2019 yılı içinde nihayet Hyperion’u çıkarmak istiyoruz. Bunun dışında Guy Gavriel Kay, Mark Lawrence, Terry Goodkind ve Sapkowski’nin kitaplarına da devam edeceğiz.

15 Beğeni

Malazan serisini basmak gibi bir düşünceniz olabilir mi?

3 Beğeni

Şahsen öyle bir düşüncemiz olsun isterdim. Kısmet. :slight_smile:

Arkadaşlar, dürüst olmak gerekirse içinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda Malazan’a yatırım yapmak çok riskli bence. Çıkış hızı, etiket fiyatı okuru, satış rakamı yayınevlerini üzer.

5 Beğeni

Vulcan bu seri için bir yayınevini ikna edecek gibi :slight_smile: merakla bekliyorum hangi yayınevini ikna edeceksiniz :slight_smile:

3 Beğeni

Altından kalkabilecek, yarı yolda bırakmayacak bir yayınevi olsa da okusak artık şu seriyi. Yıllardır bekliyoruz. :slight_smile:

2 Beğeni

Güzel bir seriye benziyor. Olsada okusak. Ama böyle dev serileri basabilecek yayın evi 2 elin on parmağın yarısı ya var ya yok

Bir de pegasus’un fiyat politikası çok kötü . Fiyatları çok yüksek kitapların .Sırf bu yüzden "demir altın"kitabını alamadım

2 Beğeni