Pegasus Yayınları Soru Hattı

(Arda ) #633

Yayınevi Şubat ayı boyunca sessiz kaldı bir şeyler gelse artık :slight_smile:

(Kemal Küçükgedik) #634

Evet, basacağız ancak tarihi belli değil.

Telaşa mahal yok. Dikenlikler İmparatoru dâhil birçok kitabımız kısa süre içinde çıkacak.

(Tyrell Wellick) #635

Allahım sonunda yüzüme güldü. Ayn Rand’ın hangi kitaplarını basacaksınız?

(Kemal Küçükgedik) #636

Tam listeyi şu anda veremesem de birçok kitabını basacağız.

Dennis Lehane’nin Kanunsuz kitabını en son yayıneviniz basmış. Aynı yazarın daha önce basılmış ve baskısı bitmiş kitaplarını basmak gibi bir planınız var mı?

Yayınevinizden çıkmış kitabı da aslında üç kitaplık bir serinin ikinci kitabı. Filmi çıkması sebebiyle ikincisi basılmış sanırım. Seriyi tamamlama düşünceniz var mı?

(İshak Asımoğlu (Asimov)) #638

evet, söyle bir zindan adası, gizemli nehir ve kızımı kurtarın bassalar iyi olacak.

(Tyrell Wellick) #639

Peki zaman hakkında bilgi verme şansınız var mı? Ayn Rand’ın kitapları için.

(Tyrell Wellick) #640

Ne oldu yahu ses soluk yok.

Dikenlikler imparatoru için ilk çeyreğin son ayındayız. Bilmem bişeyler çağrıştırıyor mu? :slight_smile:

(Tyrell Wellick) #643

TFÇ nedir? Cahilliğimi mazur görün. :slight_smile:

Tüfek Fikrop Çelik :grinning: Harf hatası olmuş, muhtemelen TMÇ yazmış emre

(Kemal Küçükgedik) #645

@eleutheiros Dennis Lehane’in kitaplarının birçoğu programımızda var ama bu yıl içinde basılmayacak.

Tam bir zaman vermem mümkün değil. Dediğim gibi bu yıl içinde çıkarmak istiyoruz.

Size Douglas Adams’ın ünlü bir vecizesiyle cevap vermek istiyorum: “Son teslim tarihlerini çok severim. Yanımdan geçerken çıkardıkları ‘vuşş’ sesi çok keyiflidir.” (Not: Az kaldı az. Çok az.)

(Hiçliğin bekçisi…) #646

Michael Ende “Özgürlük Hapishanesi” kitabını basmayı düşünüyor musunuz?

Düşünmüyorsanız bir çaresine bakacağım. :sweat_smile:

Cevabınıza sevinsem mi sevinmesem mi uzun süre düşündüm.
Sonra okuma listemin kabarıklığını eritmem açısından uzun bir sürem olduğunu fark ettim.Basılacağını bilmek sevinç duygumu biraz daha ağır bastırdı.Seviniyorum.
Teşekkür ederim :slight_smile:

(Şeyma) #648

Bu soruyu ben de çok önceden instagramda sormuştum. Ama cevap alıp almadığımı hatırlamıyorum :smile: Kütüphaneden okuyup aşık olmuştum kitaba. Keşke hemen bassalar…

(Hiçliğin bekçisi…) #649

Michael Ende’nin en harika kitaplarından ikincisidir. :smiley: Birincisi elbette “Bitmeyecek Öykü” yana yakıla arıyorum. Elimde bir tane var ama çizik dolu. Onu da bir arkadaşım ben çok arıyorum, istiyorum diye ikinci el bulup almış. Bir dünya para vermiş çok kızmıştım ama sevinmiştim de. Çizen kişiyi her aklıma geldiğinde harika sözlerle anıyorum. :sweat_smile: Özellikle kapağı da çok hoşuma gidiyor. Çıksa da eve stoklayacağım yemin ediyorum. :smiley: Sevdiğim insanlara bir bir hediye edeceğim. Okuyun yoksa sizi parçalarım diye de not düşeceğim.:rofl:

(Çağrı Gülenç) #650

Witcher serisinin 6. kitabı ile ilgili herhangi bir gelişme var mı ?

Ayrıca The World of the Witcher da var mı gelecek planlar içinde?

(Zeynep) #652

İyi günler, nisan ayında Dan Simmons’ın “Hyperion” Serisini görme şansımız var mı ?
Teşekkürler @Everfever

(Kemal Küçükgedik) #653

Evet ama Michael Ende’yle yayınevimizde başka bir bölüm ilgilendiği için tam tarihini bilemiyorum.

Şu anda yok.

Gelecek planlar içinde var lakin WoW için acele etmemenizi tavsiye ederim. İnşallah tüm ülke sathında fiyatların nispeten doğa ve insan dostu olduğu bir mevsimde çıkarırız.

Yok. Sonbaharda diye umuyoruz.