Pegasus Yayınları Soru Hattı

Bence bunları çok önemsemeyin ergen ve klavye ikilisi birleşince böyle sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Pegasus başlığını sizin esprileriniz için takip ediyorum :slight_smile: Gerçekten oldukça pozitif birisiniz enerjinizi bunlara harcamayın, boşverin.

8 Beğeni

Kemal bey sizi çok seviyoruz. Eminim ki en son istediğimiz şey devlet ciddiyetine bürünmeniz. Böyle tipler her yerde çıkıyor elemek mümkün değil. Ama keşke eleyebilsek. Sizde “he he” diyip geçiniz zira bu tiplere laf anlatmaya kalkarsak…

6 Beğeni

Öyle bir üsluba bu kadar açıklama yapmanıza gerek bile yok Kemal Bey. Gayet memnunuz sizden. Ülkemizde bilmiyorum demenin halk arasında kelimesel karşılığı olmadığı için yabancılayanlar oluyor sanırım. Bilmiyorsanız bilmiyorum diyorsunuz, biliyorsanız dobra dobra söylüyorsunuz. Böyle devam. :+1:

6 Beğeni

Cahalet her yerde aynı şekilde kendini belli ediyor. Ne kadar üzücü. Kişi kendinden bilir işi diye boş yere dememişler. Biz sizi seviyoruz Kemal Bey. :hugs: Böyle olduğunuz için de mutluyuz. Ayrıca üç kat boyunca in-çık yapıp her şeyi bilemediğiniz için sizi kınıyorum. :stuck_out_tongue_winking_eye: Arıza yaratan telifçilerle sorun yaşadığınızda size özel ücretle büyülerimden temin edebilirim. N11 kargo ücretini 150 liraya sabitleyenleri ise lanetliyorum. :buyucu: Sonra bu arkadaşların bacağı kırılır, grip olurlarsa mesuliyet kabul etmem bilesiniz. :roll_eyes:

5 Beğeni

Bunu yazan insan ne kadar mutludur hayatında ya çok özeniyorum… :smile:

“Cehalet mutluluktur”

7 Beğeni

Forumu uzun süredir takip ediyorum ve sanırım ilk kez mesaj yazıyorum. Çünkü takip ettiğim konularda en çok sizin mesajlarınız güldürüyor :smile: Yazan hadsizlik etmiş, umursamayın. Bozmadan devam etmenizi dilerim :+1:

9 Beğeni

Sözlüğü hayatımın hiç bir evresinde kullanmadım. Bugün ilk defa şu arkadaşın yazdığı diğer şeylere baktım da bakmaz olaydım. Kendisini ifade edebilmek ve toplumda yer edinebilmek, takdir görebilmek için seçtiği kelimeler ve cümle kalıpları beni sarstı. Ne diyelim. Hayat bu düşünce yapısıyla çok zor olsa gerek.

2 Beğeni

Biz seni biliyoruz. Sen hiç aldırış etme bunlara @Everfever. Yeri geliyor espiri yapıyor gülüyoruz yeri geliyor bir ciddiyet havasında sorular sorup cevap alıyoruz. İki çoluk çocuk böyle konuştu diye kafana takma. Arkandayız.

8 Beğeni

Sen millete ne bakıyorsun, 3 kelime ile ciddi ciddi cevap versen, bu ne arkadaş , ne bu ciddiyet forum la burası, koskoca şirketler bile samimiyete yatırım yaparken burnundan kıl aldırmıyorlar derler. Ayn Rand şakasının bu kadar uzamasına kızdıysa demek :laughing:.

4 Beğeni

Sorulara karşı verdiğiniz cevapları ilgiyle, keyifle takip ediyorum.Art niyetli yapılan yorumları kesinlikle umarsamayın,enerjinizi düşürmeyin.
Sizi seviyoruz,yalnız değilsiniz :muscle:
Maazallah Emre Bey’den sonra ikinci bir ayrılığı forum olarak kaldırabileceğimizi sanmıyorum :neutral_face:

6 Beğeni

Çok garip ya. İnternetin insanlarda cesaret hapı vazifesi görmesini bir türlü çözemedim. Depresif insanlar bu platformları rahatlama amacıyla kullanıyor, başka bir açıklama bulamıyorum. Ciddiye almaya gerek olmadığını düşünüyorum.

5 Beğeni

Ekşide olumsuzluklara bakarsak ülke olarak toplanıp atese atılıp yakılmamız gerekirdi.
Eksi de elestirinin dozu yok. Bence umursamanıza bile gerek yok o yüzden.

3 Beğeni

Hepinize çok teşekkür ederim. Gönüllü yapılan şeylerin böylesine terbiyesizce eleştirilmesi ister istemez insanın canını sıkıyor ama ne yapalım. Sağlık olsun diyelim.

n11 siparişlerinin yüksek kargo ücreti sorununu ilgili arkadaşımla konuştum. n11 siparişleriyle ilgili olarak kargo bedava uygulamasının mecburen yüksek tutulmak zorunda olduğunu söyledi (kitapların desi-kargo ücreti oranı ve komisyonlar vs. yüzünden).
Ancak Pegasus Yayınları - PttAVM.com üzerinden verilen siparişlerde hem kargo ücretinin daha düşük olduğunu hem de kargo bedava uygulamasının daha düşük ücretlerde aktif olduğunu söyledi (sanırım 100 tl ve üzeri). Dilerseniz eptt AVM’yi de inceleyebilirsiniz.

25 Beğeni

Kemal bey merhaba, densiz yazı ile ilgili arkadaşlar gerekli şeyleri söylemişler zaten ancak bende üslubuyla dahi dikkate alınmaması gerektiğini belli eden bir yazı oldunu söylemeliyim.

n11 satışı ile ilgili konuyu ilettiğiniz için teşekkürler ancak şöyle bir durum var kampanyalı setleri n11’e ekliyor arkadaşlar. Gittigidiyor’daki satış sayfanızda da tamamı yok. Örnek vermek gerekirse Brandon Mull Ötedünya seti hem gittigidiyor hem de eptt’de yok.(Tekil olarak ayrı satışları mevcut sadece). Aynı şey Lev Grossman Büyücü serisi için de geçerli. n11’deki 30tl’lik set diğer sitelere eklenmemiş. Tüm kampanyaları bu sitelere ekleseler bizim için de alternatif olurdu.

3 Beğeni

Halt etmiş. Valla hiç kusuru bakmasın ama ben de diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum. Bence sorulara gayet samimi bir dille cevap veriyorsun. Sadece tek bir departmana bakmana rağmen diğerleriyle ilgili sorular geldiğinde de bilgin dahilinde, elinden geldiğince cevap veriyorsun. Daha ne olsun?

Hem burası bir forum, devlet dairesi değil. Belirli bir samimiyet olmazsa burada muhabbet dönmez zaten. Kısacası ben gayet memnunum. Gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşlar da öyle. Ama işte… Bir elin her parmağı bir değil. Ya da meyve veren ağaç taşlanır mı desem? Ne zaman birileri bir şeyler yapsa, biraz ön plana çıkıp sevilse illaki onu aşağı çekmeye, kötülemeye çalışan biri çıkıyor. En güzeli takmamak…

27 Beğeni

Azıcık delikanlı olsa gelir burada yazar zaten. Boşverin.

4 Beğeni

Açıkçası ben ilk mesajı okurken “umarım forumu bırakmaya karar vermemiştir” diye korka korka indim mesajın sonuna kadar. Bu kadar samimi, neşeli biri hakkında bu yorumları yapabilecek insan zaten kendisi mutlu olmayıp, etrafına saldırıp çevresindeki insanların mutsuzluğundan beslemeye çalışan, hayattaki tek amacı etrafa kötülük saçmak olan ve bunun için sürekli başkalarını da kırmaya çalışan, gelişimini tamamlayamamış bir canlı türüdür. Kendisini içinde yuvarlandığı doğal ortamının pisliğine terk etmek en iyisi olacaktır.
Daha önce de defalarca kez yazdım yine yazacağım, beni bu forumda en çok güldüren şey sizin mesajlarınız ve bu neşenizi bize de yansıttığınız için teşekkür ederim.
#hepimizgevşeğiz

10 Beğeni

Nice senelere efendim :slight_smile:

Katılıyorum size bu arada.

2 Beğeni

Teşekkür ederim hocam. :slight_smile:

Ben de @BiblofilYouTube beye katılıyorum, hem de iki kez. :relaxed:

2 Beğeni