Pegasus Yayınları Soru Hattı

Hyperion muhtemelen 2020’nin ilk aylarında çıkacak. Bu kapağı kullanmayı düşünmüyoruz. Elbette beğeneni de vardır ama ben demode bir kapak olduğunu düşünüyorum.

14 Beğeni

@Ljubomir Pegasus kapaklarına güveniyorum. Tabii Kemal Bey’de erkenden foruma sızdırabilirse tadından yenmez :smiley:

1 Beğeni

Teşekkürler cevabınız için. Benim için kapak çok fark etmiyor zaten ama Shrike’ın kapakta olmasını çok isterim mümkünse.

2 Beğeni

World of Witcher için herhangi bir planınız var mı?

2 Beğeni

Lethal white kitabını beklerken ölecez galiba :smiley:

Şömizli,sert kapak özel baskı Witcher kitapları için neler vermezdim…

2 Beğeni

Merhaba, Chris Carter’ın sizden çıkan iki kitabı var. Haçlı Katil ve Korku Avcısı. Chris Carter’ın kitaplarını yayımlamaya devam edecek misiniz? Kısa süreli programınızda bu yazar var mı? Teşekkürler şimdiden.

2 Beğeni

Tesadüf, Chris Carter’in bu iki kitabı da N11 sepetimde duruyor şu an. Alıp almamakta kararsız kaldım. Şunu sormak istiyorum size, kitaplar polisiye mi yoksa psikolojik gerilim mi?

@Everfever Kemal Bey merhaba,Witcher’a ait yan kitapları basacak mısınız? Toplam kaç Witcher kitabı çıkacak? Ve son olarak seri tamamlanınca boş şekilde kutusu da satılacak mı? Bilgi verebilirseniz müteşekkir olurum.Gölün Hanımı kalınlığıyla fark atıyor :slight_smile:

3 Beğeni

Çok hain plan ve emellerimiz var. Az kaldı. Çok yakında. Dan dan dadan!

Adıyla müsemma Ölümcül Beyaz. Gecikmeden dolayı üzgünüz ama daha önce dediğim gibi bizim elimizde olan sebepler değildi bunlar.

Limitli baskı olur bir de onlar. Her birimiz gider bir böbrek bozdururuz.

Evet devam edeceğiz. Kısa süreli derken kastınız nedir? Yayınevi olarak bizim kısa süre algımız genelde bir yıllık bir süreç oluyor. Okurun kısa süre algısı ise en fazla bir ay. Yani bizim için kısa, sizin için uzun bir süreç sonra diyebilirim.

Yan kitaplar basılacak. “Season of Storms” ve “World of Witcher” yani. “Malady” ve "Something Ends… Something Begins"de durumlar karışık. Öncelikle “Malady” ile “Something Ends… Something Begins” aslında aynı öykü kitapları. Tek farkı, Malady’de fazladan bir (veya iki de olabilir) öykü olması. Aynı öykülerden oluşan bu öykü kitaplarının içinde Witcher evreninde geçen sadece iki öykü var. Ve her iki öykü de “non-canon”. Diğer kitaplarla uyumsuz, alakasız, tutarsız. Bu yüzden aslında yazar da basılması taraftarı değil veya non-canon öyküler çıkarılarak basılsın istiyor. Tüm bu nedenlerden ötürü (hele de non-canon öyküleri içermeyecekse) ben de basılması taraftarı değilim. Ancak son söz benim değil. Bakalım ne olacak.
Kutu boş şekilde de büyük ihtimalle satışa sunulacaktır.
Eeee… Sulak yer olduğu için Gölün Hanımı biraz kilo almış :stuck_out_tongue:

28 Beğeni

Ben Haçlı Katil’i ilk çıktığında okumuş ve çok beğenmiştim. Hikayesi katmanlı ve ana hikaye ilk kitapta sonuçlansa da karakterlerin kişisel hayatında olan bir takım şeyler devam kitabına bırakılmıştı. Daha önce okumadığım tarzda bir polisiyeydi, denemenizi tavsiye ederim, umarım seversiniz. :slight_smile:

1 Beğeni

Selamlar. Adam Nevill’in Lost Girl kitabı basılacak mı?

1 Beğeni

Teşekkür ederim, siparişi vereyim o halde…

Merhaba. Ayn Rand’ın kitapları 2019’da hazır olacağını planlıyordunuz. 2019 bitmek üzere :frowning:
Tez yazacağım kendisi hakkında,yani işim çok çok acil :slight_smile: daha ne kadar bekleyeceğim ?

3 Beğeni

@Everfever Kemal Bey yetişmeyecekse aramızda para toplayıp arkadaşa eski baskılarını alalım. Ben bizim yazlığı içinde böbreğimle satışa koyacağım duruma göre.

5 Beğeni

Maalesef bilemiyorum. Yurt dışından alacağımız kapak görselleri ve haklarıyla ilgili sorun yaşadığımız için bir tarih de öngöremiyorum.

1 Beğeni

Anladım. Olsun, teşekkür ederim yine de :slight_smile:

Kral nedir, nasıl olunur ?

1 Beğeni

Sanırım bu durumda böbreğim de olmayacağı için şu daha uygun olacaktır bana;
images
Yeri gelmişken devamı ne zaman gelir belli oldu mu acaba? @Everfever

10 Beğeni

Amaç güzel ama . Zaten önemli olan kral olmak, nasıl olduğun değil haha:)

2 Beğeni