Pegasus Yayınları Soru Hattı

Biz de yanıt bekliyoruz sevgili Kemal Bey’den. :blush: Devam edeceğine dair umudumuz var. İnşallah çok gecikmez. Bence en azından Fablehaven ilk elli sayfasına bakın. Zaten baktıktan sonra hızla devam edeceksiniz. Şöyle bir bakayım derken ben ilk kitabı bitirmiştim. :joy:

3 Beğeni

Yalnız kitabı aynı şekilde okudum. :joy: :joy: :joy: Arkadaşım yollamıştı bana, ben de şöyle bir bakayım diye açmıştım. Sonra bir baktım ilk kitap bitmiş. :joy:

3 Beğeni

@Everfever belki sizin alanınız değil ama nedeni hesaplama hatası değilse belki biliyorsunuzdur diye sormak istedim.

Dc ikonlar 3’lü set halinde %50 indirimle 83 TL’ye satılıyor. Yeni çıkan 4. kitabın etiket fiyatı 60 TL ve sete eklenmiş haliyle gene %50 indirimde 122 TL olmuş. 113 falan olması gerekiyordu. Aklıma iki ihtimal geldi.

1. Yeni set ilana koyulurken etiket fiyatları arttığı için böyle oldu.
  2. 4 kitap kutulu halinde, kutu ücreti de eklenmiş.

https://urun.n11.com/roman/dc-ikonlar-serisi-takim-set-ciltli-3-kitap-P336778794

https://urun.n11.com/roman/dc-ikonlar-serisi-kutulu-ozel-set-ciltli-4-kitap-P391880966

https://urun.n11.com/roman/superman-safaksokturen-ciltli-dc-ikonlar-serisi-4-P390339986

1 Beğeni

Bir ara yeni kitap çıkınca eski kitaplara da zam geldiğini duymuştum.Ama emin değilim, belki başka bir şeydir.

2 Beğeni

Dediğiniz gibi benim alanım değil ama ilk üç kitap %50, dördüncü kitap %37 indirimle hesaplanarak bir set hazırlanmış olabilir. Bugünün ilerleyen saatlerinde doğrusunu öğrenmeye çalışırım.

5 Beğeni

Instagramdaki soru cevapta Michael Ende’nün yeni kitapları ne zaman satışa sunulacak demiştim. Yakında demişti cevaplayan kişi ve Michael Ende hayranları için bir sürprizimiz daha var dedi. Acaba o sürpriz nedir?

3 Beğeni

E ama bozayim mı sürprizi? İşten mi atilayim? Çoluk çocuğum taş mı yesin?

Şaka bir yana, yakında güzel haberler vereceğiz. Biraz bekleyin :slight_smile: (kapak, çeviri vs gibi anlaşmalar kesinleşince açıklanır muhtemelen)

24 Beğeni

Ünlü bir baba atasözü şöyle der:

“Babalar taş yer.”

Michael Ende dediniz kalbim bir tekledi. :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes:

4 Beğeni

Kemal Bey ikon set fiyat sorununun nedeni neymiş, öğrenebildiniz mi?

1 Beğeni

Çok özür dilerim. Gün içinde mesai telasindan unutmuşum. Yarın söz öğrenirim.

3 Beğeni

İlgilenmeniz bile yeterli, teşekkürler :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba,

Bugün öğrendim. Kutu ücreti de dâhil edildiği için böyle bir sonuç çıktığı söylendi.

3 Beğeni

Anladım, ilgilendiğiniz için teşekkürler :slight_smile:

Ben set halinde alındığı için kutu ücreti olmasını garip buldum. Kutulu ürünlerde kutu ücretinin alınacağı hiç aklıma gelmemişti :slight_smile:

Supermen kitabıyla beraber setin kutusunu istedim fuarda. 4 TL karşılığında satış yapıldı Pegasus standında. Pegasus’un farklı set kutularına ise kutu başı 8-10 TL ödedim. Fiyatlama garip geldi ama o kalabalıkta sormadım sebebini.

2 Beğeni

Nolur üstüme yeni mark lawrence kitapları atın @Everfever

6 Beğeni

Dayanamadım bidaha soriyim bari. Temeraire serisi hakkinda gelisme varmi ? Enson 2020 den itibaren yilda iki kitap basip bitirmek istiyoruz demistiniz.

4 Beğeni

@Ali_Baki_Yaman Bey’e ekleme yapayım.

Doğruluk Kılıcı
Çolak Kral’ın devamı
Hiperyon ya da Hyperion

Bunlardan haber var mı? Maksat son durum bilgisi tazelensin.

@abkaen hepsi için mi?
Teşekkürler

1 Beğeni

Yeni yılın ilk çeyreğinde gibi bir şey duymuştuk sanki ama
@Kehribar 2 ve 3 için.Dk için bilmiyorum.

2 Beğeni

Merhaba Kemal bey, Atlas Silkindi kitabı ne zaman satışta olur? Büyük heyecan ve sabırla bekliyoruz bu kitabı.

2 Beğeni

2020 yılı içinde Mark Lawrence’ın Kızıl Kraliçe’nin Savaşı serisine başlayacağız.

Evet 2020’de seriye kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Doğruluk Kılıcı uzun bir bekleyişten sonra yeşil sahalara iki kitapla birlikte bir dönüş yapacak (4. ve 5. kitaplar). Hem de bir aksilik olmazsa 2020’nin ilk aylarında.

Hyperion’ı şubattan önce beklemeyin. Şubattan sonra da o sizi çok bekletmeyecektir.

Çolak Kral mı? Başka bir bölümde olduğu için tam hatırlayamıyorum ama o da 2020’nin başlarındaydı, yanılmıyorsam.

Ayn Rand’lar kapak sorunları yüzünden beklemede. Kapaklardaki sıkıntıyı aşar aşmaz büyük bir hızla basılacaklar.

20 Beğeni