Pegasus Yayınları Soru Hattı

(Doğan Sakarya) #142

Dan Simmons’dan başka kitap yayımlamayı düşünüyor musunuz? Malum bu aralar The Terror çok pupüler, dizi de çıktı.

(Metal Storm) #143

Doğruluk kılıcı serisinin nisanda çıkacağını söylemiştiniz umarım bir aksilik yoktur.
Dikenlikler prensi , gece nöbetive witcher serileri tüjenirse yeni baskı yapar mı okuma listesi oluşturmaya çalışıyorum da . Önce tükenecekleri alacağım.

Katılıyorum. Artemis Yayınları’nın kitabı hiçbir yerde bulunamıyor an itibarıyla zaten. Amazon’dan vesaire baktığımızda kitaba yeni baskıyı hemen yaptıklarını görüyoruz. :slight_smile: Ülkemizde de birisinin bu kitabı yeniden basması gerekli gibi duruyor.

(Kemal Küçükgedik) #145

@Dogan_Sakarya @Desaccorde Dan Simmons’dan kitap basmaya devam edeceğiz ancak şu anda sırada hangisiydi, ne zaman basılacaktı, hatırlayamıyorum.

@Muhammed_Deger Doğruluk Kılıcı serisi elimizde olmayan sebeplerden ötürü mayıs ayına ertelendi. Önemli bir aksilik yok sadece ben yorgunluktan ölmek üzereyim :smiley: Dikenlikler Prensi konusunda iddialı değilim ama diğer seriler çok büyük ihtimalle yeni baskı yapar.

(Metal Storm) #146

O zaman hemen gidip Dikenlikler prens ini almalıyım.
Aman efendim kendinizi bu kadar yormayın.

TÜFEK,MİKROP VE ÇELİK (CİLTLİ) YETİŞKİN JARED DIAMOND 1 PEGASUS YAYINCILIK TİC. SAN.TLD.ŞTİ. 10.4.2018
TÜFEK,MİKROP VE ÇELİK (CİLTSİZ) YETİŞKİN JARED DIAMOND 1 PEGASUS YAYINCILIK TİC. SAN.TLD.ŞTİ. 10.4.2018

Tüfek mikrop ve çelik için bandrol kaydı yapılmış :slightly_smiling_face:

(tturan) #149

Kötülük Kariyeri Cormoron Strike 3 ne oldu acaba ön sipariş bir kez daha ertelenmiş Ciltciyi su bastı Matbaa sayfaları ters bastı vs gibi bişeyler mi oldu

(Aziz Varlık) #150

(Arda) #151

Kapağı hiç beğenmedim. tübitak’ın kapağını kullanmayacağız dediklerinde güzel bir şey bekliyorduk.

(Aziz Varlık) #152

Ben kapağı çok beğendim :heart_eyes:

(Efe Kılıç) #153

Kapak çok güzel orijinal kapak bu zaten…

Uzun süredir merak ettiğim serilerden biriydi. Cok sevindim görünce. Tüfek, Mikrop ve Çelik için de Pegasus baskısını bekliyordum. Kapak da çok hoş görünüyor.

Bence de harika. Ciltli sipariş geçeceğim anında. :slight_smile:

(Ayşe Güven) #156

Ruhlar Üçlemesi serisinin yeni bir kitabı çıkıyor. Sizde çevirmeyi düşünüyor musunuz?

36175026

(Efe Kılıç) #157

Ne zaman satışa sunulacak acaba? Bir tarih verebilir misiniz? :slight_smile:

(Kemal Küçükgedik) #158

Ben de bilmiyorum malesef :slight_smile:

Witcher’ın yeni kitabı ne zaman gelir acaba? Bir tarih verebilir misiniz?:smiley:

(Kemal Küçükgedik) #161

@EnesTomar Nefret Çağı çok kısa zaman önce çıktı. 5. kitabın tarihi şu anda belirsiz ama mümkün olan en kısa sürede çıkarmak istiyoruz.

@delete Bu soru daha önce sorulmuştu.

(Efe Kılıç) #162

TMÇ bir türlü satışa sunulamadı bu hafta bir sürpriz olabilir mi? :frowning:

(Ibrahim Erdoğan) #163

SPQR kitabını büyük bir beğeniyle okudum. Acaba bu kitaba benzer antik yunan ya da antik mısır tarihi ile ilgili kitap gelecek mi?