Premier League Sevenler Cemiyeti

Liverpool şimdiye kadar PL kazanmamış olsa da bu kupaya her zaman adaydı.

Gelecek sezonlarda Leicester City gibi sürpriz yapabilecek bir takım görüyor musunuz?

Watford ve Wolves. Benim için her zaman şampiyonluk potansiyeli olan takımlar ama o potansiyele ulaşmakta sıkıntı çekiyorlar. Bir zamanlar West Ham’dan umutluydum ama hep kötü gidiyorlar.

2 Beğeni

https://twitter.com/spectatorindex/status/1101527517632950272?s=19
5 pl takımı ilk 10’a girmiş.

1 Beğeni

İlginçtir, Premier League, Şampiyonlar Ligi’ne de bazen beş takım göndermeyi başarıyor.

Bu hafta sonu iki derbi var:
Tottenham - Arsenal (Kuzey Londra Derbisi)
Everton - Liverpool (Merseyside Derbisi)

3 Beğeni

En son oynanan maçlarla birlikte Liverpool, liderliği City’ye kaptırdı. Belli ki rekabet son haftaya kadar sürecek.

1 Beğeni

PSG - MANU macini izliyoruz. Sunu soylemeden edemeyecegim. Manchester’in deplasman formasi, camasir makinesine yanlislikla kirmizilarla birlikte atilmis beyazlari animsatmiyor mu?

2 Beğeni

Bi kaç sezon önce 3-0 önde olduğu maçı (C. Palace’dı galiba) 3-3 beraberlikle bitirmiş ve son hafta şampiyonluğu kendi eliyle City’e vermişti. Liverpool son haftalara girerken çok kırılgan oluyor bu sene çok hızlı bu psikolojiye girdiler.

Manu geçecek turu vay be

2 Beğeni

Ve 3 geldi tur geldi :joy::joy: gerçekten Mourinho gittikten sonra kanatlandı Kırmızı Şeytanlar

1 Beğeni

Macin basinda esasen PSG’nin turu gecmesini istememe ragmen soyle bir durup, “Maci 3 - 1 Manu kazanacak,” dedim. Simdi yarin hangi tip sayisal lotoyu oynasam diye dusunuyorum.

1 Beğeni

Para takımlarını hiç sevmem Monaco, Chelsea, Psg, M.City falan. Açıkçası United’ın tur atlayacağını hiç düşünmezdim ama piyango vurmuş kadar mutlu oldum :grin:
Yarın Uefa maçları var bol handikap 0 bekliyorum. Salzburg bir sürpriz yapar diye bekliyorum

Sistem 4-5 oynanır :joy:

1 Beğeni

Manu’da pek bu grubun dışında kalmıyor :slight_smile: ama Solskjaer ve Sheringham ikilisi benim için unutulmaz Manu golcüleridir. O yüzden Solskjaer’in başarılı olmasını çok istiyorum.

3 Beğeni

original

Allahım sana geliyorum. Bir erkek için eve gelince; “yemek hazir sana en sevdigin yemegi yaptim” ve “bu akşam Premier ligi izliyormuyuz?” cümlelerini birarada duymanin, hatta bunun hayalini bile kurmanin yasattigi o kutsal duygu…

Not; İşten eve gelen bir erkek için mutlu olmak bu kadar basittir.

4 Beğeni

Evet Glazer’dan bahsediyorsanız doğrudur. Ben yanlış anlattım derdimi para ile başarı satın alan takımlar diyeyim siz anlayın. Daha önceden çok büyük başarıları yokken bir anda şeyh ve mafya babası paralarıyla parladı zira saydığım takımlar.

Edit: Türkiye’den de Başakşehir 2-3 sezon parlatılıp Katarlılar’a satılır diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Ahahaahaha erkek arkadasim da benim gibi. Her gun haber verir o aksam hangi macin oldugunu:) Haliyle birlikte mac seyredip kitap okudugumuz bir hayatimiz var. Neyse ben burayi sulandirmadan gideyim de Porto - Roma’nin uzatmalarini izlemeye devam edeyim.

AHA PENALTI!

4 Beğeni

Porto’da uçtu, siz yazınca penaltı geliyor hocam :joy: Zaten penaltılara kalsa da Porto tur atlardı ya, Casillas gibi biri koruyor kaleyi. Çok boş penaltıydı ama…

1 Beğeni

Cuneyt Cakir diyorum. Baska bir sey demek istemiyorum.

2 Beğeni

Liverpool da tur atlarsa seneler sonra 4 pl takimi çeyrek finalde olacak. Umarim finali de ingilizler oynar :slight_smile:

2 Beğeni

Yarı finale dört İngiliz takımı kalsa acayip bir şey olurdu. “İngiliz futbolunda iş yok” diyenleri o zaman görmek isterim.

2 Beğeni

Bu arada Southampton sondan dördüncü sıraya kadar geriledi. Ligden düşseler sevineceğim. Anadolu kulübü kafasıyla yönetiliyor. Başarı hedefi yok, oyuncu satarak para kazanma derdinde. Bu lige yakışan bir takım değil.