R.A.Salvatore Drizzt Efsanesi Serisi (İthaki Yayınları)

Özetler yetmezse buradayım hocam, çekinmeden sorabilirsiniz. Devam edecek olursanız da üçüncü kitap için beklerim ben de.

2 Beğeni

Ya af edersiniz, tam olarak hangi kitapları okuyacaksınız? Ben de LoD okuyorum şu an ama Türkçe İthaki serisinden gidiyorum.

1 Beğeni

Serideki 31. kitap olan Archmage’i okuyacaklar.

3 Beğeni

Anladım, İngilizce okuma da sıkıntı yok da, ben bayağı gerideyim :joy:

1 Beğeni

Bir şey daha sormak istiyorum. Kristal’in Hizmetkarı’nı tam olarak hangi kitaptan sonra okumak gerek?

Yani Kiralık Kılıçlar a bağlandı mevzusunu anlayamıyorum da tam

Kılıçlar Denizi’nden önce okumalısınız. Kristalin Hizmetkarı hem Karanlığın Yoları serisinin üçüncü kitabı, hem de hikaye orada dallandığı için Kiralık Kılıçlar serisnin ilk kitabı. Dilerseniz ardından Kiralık Kılıçlar serisini bitirip Kılıçlar Denizi ile ana seriye dönebilirsiniz.

1 Beğeni

Yakın zamanda 11 12 13 14 için haber gelebilirmiş arkadaşlar… İnstagram dm den yazdım olumlu bir tepki aldım.

3 Beğeni

D&D’de Kurtulmak ve Maglubiyet isimli iki tanrı varmış. Üstelik Maglubiyet greater deity. Türkçeden almışlar isimleri elbette de, ne alaka. Hiç uymamış… :grinning:

Kurtulmak:
image

Maglubiyet:

9 Beğeni

Kasımda çıkar bence de. Ama ithakinin bilgi paylaşımının bu kadar güvenilmez ve eksik olması bayağı üzücü.

1 Beğeni

Yıllardır böyleler… Onlarda çalıştığı matbaalara çevirmenlere ve ya editörlere güvenmiyor olabilirler…

Acaba 23.kitap sonrasını da basarlar mı ? Hakikaten bilgi almak zor. Kurda uçtu gitti. Bakalım ne olacak

https://www.ilknokta.com/r-a-salvatore/kiliclar-denizi-drizzt-efsanesi-13-kitap.htm

11 Beğeni

İlknoktada önsatışta 11/12/13. 85 tl toplam. İlgilenenler hücum :slight_smile:

2 Beğeni

Kristal’in Hizmetkarı neden basmamışlar.

Kristalin Hizmetkarı Kiralık Kılıçlar serisine dahil edilip Karanlığın Yolları serisinden çıkarıldı WotC tarafından. İthaki Drizzt Efsanesi serisini basıyor ve artık Kiralık Kılıçlar bu seriye dahil değil, bu yüzden basılmayacaklar muhtemelen.

1 Beğeni

Başlık atına koyduğun sıralama güncel olan mıydı?

Elminster serisine ne zaman başlamak gerekir? Şuan drizzt 4. Kitaptayım

Drizzt’le hiçbir bağlantısı yok, istenen zamanda başlanabilir.

Drizzt kalitesinde bir seri beklememek gerektiğini de belirteyim; Ed Greenwood zayıf bir yazar.

2 Beğeni

Ben de ilk kitabını okuyup ya yarım bırakmış ya da seriye devam etmemiştim.

1 Beğeni