R.A.Salvatore Drizzt Efsanesi Serisi (İthaki Yayınları)

Arkadaşlar sundering sonrasında kitap serisini pdf veya word olarak nasıl bulabilirim ? Arıyorum ama bulamadım. Elimde sadece sundering var türkçeve çevirdiğim. Diğerleri elinde olan var mı pdf veya word olarak veya mobi olarak

Deneyimlerime dayanarak pdf yerine 2007 word olarak dosya yüklerseniz daha iyi sonuç alacağınızı düşünüyorum. Pro versiyonlarında bir milyon karakter sınırı var diye hatırlıyorum. PDF te cumleleri alırken ve kendi içinde kelimeleri siralarken biraz hatalı oluyor bir alt sınıra geçerken. Bu şekilde de deneyebilirsiniz. Ayrıca kitap mesela 300000 karakter geri kalan 700000 karakter boşluğu başka kitapla doldurabilirsiniz aynı word belgesine kopyalayarak :slight_smile: dosya sınırını bu şekilde denegeleyebilirsiniz. Bu şekilde de değerlendirebilirsiniz.

Epub olarak isterseniz 1 saate falan link yollayabilirim. Dönüştürücüler yardımıyla .doc formatına çevirilebilir sanırım.

harika olur vallaha ben bulamadım devamını

Herhangi bir kitabın İngilizce epubını kitabın ismi + epub + VK araması ile bulmak mümkün. VK’da paylaşılıyor kitaplar.

Dediğiniz şekilde aradığım bir kitap vardı şak diye buldum orda. Teşekkür ederim.

İzmir istinye park içerisinde bulunan penguen kitapevinden bir yetkili ile konuştum. İthaki yayınlarına ulaşmaya çalışma maceramı anlattım. Dinledikçe gözleri büyüdü ordaki görevlinin, adama kartımı verdim sizi mutlaka arattıracağım dedi ama yine arayan soran yok.
Buraya daha önce bir liste yayınladım salvatore kitaplarının listesini. Listede yer alan compion kitabını okudum. Bana önerilen bir site sayesinde türkçeye çevirmiştim kitabı bir sonraki kitap olan night of the hunter kitabına geçtim. Çok iyi gidiyor seri. Çok heyecanlı.
Örümcek kraliçeye ait olan serinin tükçesi var mı arkadaşlar ? Epub ya da mobi olarak ? Var mı paylaşabilecek ?

1 Beğeni

İlk sezonu bitirmeyi unutmuşum, tamamladım ve 2. sezona başladım hocam, ejderhalara ben de bayıldım. DnD filminden ufak bir kupleyi de bırakayım.

https://www.instagram.com/p/Co8h2PAJ8W-/

@Kenan_AKYOL Maalesef o serinin Türkçe epubı yok gibi.

Edit: Linki paylaşamamışım.

2 Beğeni
  1. bölümde kaldı 2. sezon. Sezon finali yapmamıştır umarım. Heyecan devam etsin lütfen.
1 Beğeni

Sezon finali 12. bölüm :upside_down_face:

1 Beğeni

Ah ya. Olmadı şimdi.

Cliffhangerlara gelemem ben, meraklı biriyim. İzlesem bi dert izlemesem ayrı dert şimdi. :smiley:

1. kitap ( yoldaşlar ) ve 28. kitabı ( avcının gecesi ) kitaplarını bitirdim. Hikaye tüm heyecanı ile devam ediyor. 29. kitaba ( kralın yükselişi ) başladım. Okumaya oldukça değer bana göre. Neler olduğunu burda anlatmak doğru olmaz sanırım henüz okumamış arkadaşlar için heyecanı kaçmasın diye düşünüyorum. Bu arada örümcek kraliçe serisi kitaplarının 2 ve 4. kitabı hariç hepsini nadir kitapta türkçe olarak buldum ama sonra vk üzerinden kitap adıyla arama yapınca ingilizce olarak buldum epub kitaplarını onları da çevcirip okumayı düşünüyorum.

R.A.Salvatore’ye ait yeni çıkacak kitapları nerden takip edebiliriz ? Mesela şu an hangisini yazıyor gibi bilgileri nerden alabilirim ?

@Pyrewrath türkiye temsilcisidir :))

1 Beğeni

Twitter hesabını sildiği ve Instagram’da da pek aktif olmadığı için kendi web sitesinden takip edebilirsiniz.

@Haplo Salvatore’a duyurt da imzalı kitap falan yollasın bari :smiley:

1 Beğeni

Az önce rise of the king ( 29… kitap ) bitti, hikaye inanılmaz heyecanlı gidiyor bana göre. Belki de bu serinin hayranı olduğum için bana öyle geliyordur ama umarım sizler de okumaya fırsat bulursunuz. Sevgiler.

5 Beğeni

Merhaba;

Örümcek kraliçe’nin savaşı serisinin 2. ve 6. kitaplarının epub yada pdf’i elinde olan var mı? Diğer kitapları sahaflardan tedarik ettim ama bu kitaplar için çok uçuk rakamlar isteniyor. E-kitap olarak okuyayım dedim ama onu da bulamadım.

Bana 2.kitap için bir sahaf “950 TL’ye “bırakırım”” demişti :slight_smile:

Biraz absurd bir soru olabilir ama çok küçükken neverwinter oynamıştım. Tekrar oynamayı düşünüyorum. Drizzt kitaplarında direk böyle bir arc varmış. Daha once drizzt okumadım. 1-2-3 okuduktan sonra direk neverwinter kısmını okuyabilir miyim?