R.A.Salvatore Drizzt Efsanesi Serisi (İthaki Yayınları)

İşte bunu kitapların içeriğine görseller ekleyerek çözebilirlerdi. Ki çok da güzel olurdu bence. Şimdi google’a bir şey yazasım gelmiyor şu spoiler olayları şak! diye karşında beliriyor.

Yaratıklar için internetten D&D monster manuel indir, onda yaratık görselleri var mesela. Biraz uzun bir yol gibi ama spoiler yemezsin böylece.

2 Beğeni

Oh bunu öğrendiğim iyi oldu. Çok teşekkür ederim.

Karakter adı değil de ırk yazarsan zaten süpriz bozulmaz, karakterleri de sadece resimlerde aratabilirsin. Metinlere bakma :grin:

Benim yediğim spoiler zaten resimden oldu :d

Kızın adını yazdım doğrudan çıktı zaten başta siz de aratın görürsünüz. ):

1 Beğeni

Anladım hangi konu olduğunu :grin: Genelde çıkışına yakın zamanda okuduğum için çok fazla sıkıntı olmamıştı benim için.

1 Beğeni

Aratınca ben de gördüm resmi. İlk üçlemeyi okuyan için kötü spoiler olmuş :slight_smile:

1 Beğeni

Ok kullanan kadın karakter değil miydi o?

Yeniler geliyor…

2

19 Beğeni

resim

6 Beğeni

Artık her perşembe ilknokta’da çadır kurucam.

2 Beğeni

Bu ayki alışveriş belli oldu. Komple ilknokta olacak. :sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:

2 Beğeni

Anlaşılan matbaa sıkıntısı çözüldü :slight_smile: darısı Ejderha Mızrağı ve önceki Drizztlere :smiley:

2 Beğeni

Sıkıntılar çözülmedi arkadaşlar, bunlar 8 aylıklar ne yazık ki. Ama çıkmalarını engelleyen ufak bir pürüz vardı, onu çözdük. Bundan sonra bir süre daha kitap çıkmayacak. En azından Drizztlerde ilk sıfır kitabı çıkarmış olduk Son Eşik’le birlikte. Böyle Kışgörmez serisi bilmemkaç sene sonra tamamlanmış oldu.

18 Beğeni

Bu seri yalan olur diye düşünmeye başlamıştım :slight_smile:

1 Beğeni

Bugün 1 Nisan da değil değil mi? 12 Haziran mış iyi kurtardık. :smile: Tam olarak 1 nisanlık bir haber.

2 Beğeni

N’apalım buna da şükür demeye kendimi zorluyorum ama kazandığım moralin yarısı düştü yani. En kısa zamanda çözülür umarım.

4 Beğeni

Daha bekleyeceğiz yani :confused:

Alacağımı kim söyledi abi? Kapaklar hâlâ incecik olursa hiç almam, bağrıma taş basarım.

1 Beğeni

Ne diyeyim, size yanlış bilgi mi vereyim, yanlış beklentiler mi oluşturayım? Yurtdışıyla olan pazarlığımız devam ediyor, son altı ayda dört toplantı yaptık. Çözmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bizim bu seriye yatırdığımız paranın ve emeğin haddi hesabı yok. Biz de istiyoruz seriyi tamamlayalım, yeni kitaplara geçelim ama şu an elimizi kolumuzu bağlayan bazı durumlar var. Bunlar çözülür çözülmez arka arkaya bir sürü kitap çıkacak, merak etmeyin.

Ama şimdilik bu kadar.

22 Beğeni