Rıhtım Kamarası

(Emre ) #191

(Atakan Uçar) #192

Tolkien’in kafasına silah dayayıp “Anlat lan Tom Bombadil’i!” demek istiyorum.

Gereksiz ayrıntılardan oluşan, forumda çokça bulunan Harry Potter içerikleri sizi de kusma noktasına getirdi mi?

(Hiçliğin bekçisi…) #194

Birileri sizi takip edip köşede semsemlet yapmasın? Şaka bir yana biraz ben de daraldım. Özellikle bir ara spoilerlı inceleme, spoilersiz inceleme, biraz spoilerlı inceleme, kişisine göre spoilerlı inceleme, filmi beğenenler, filmi biraz beğenenler, beğenmeyenler, az biraz beğenmemiş olanlar gibi üst üste gelen bir dönem vardı. O sıra bir fenalık gelmişti. Bazen iceriğe bakıyorum daha önce yayınlanmış şeyler. Sanırım eski siteden buraya gentegre edilenler peşpeşe geliyor ondan böyle de bir yoğunluk oluyor arada bir.

Okunmamış konularda listelendiğinde "Kategori"ye tıklayarak kaçınıyorum. HP’den de takip ettiğim konular var tabii ama ara ara o boğulma hissi bana da gelmiyor değil.

(Hakan Tunç) #196

Haklısınız. Ama işin güzel tarafı, bu konuyla ilgili şöyle güzel bir seçenek var. Harry Potter kategorisine (ya da takip etmek istemediğiniz herhangi bir başka kategori de olabilir) girerek aşağıda göterilen şekilde Sessiz seçeneğine tıklarsanız artık o kategoriye girmediğiniz sürece bildirim gelmeyecek ve mesajlar karşınıza çıkmayacak demektir :krs:

Sömestr için eve otobüs bileti alıyordum. Bir gün önce tamamen boş olan otobüs şu an böyle bir dolulukta olsa da almak zorundayım deyip aldım. Çok ciddi bir maç falan mu var da bu kadar erkek aynı gün bilet almış merak ediyorum. :d Ben 12 numarayım.

(Umut K.) #198

Askere alım falan mı var acaba? Dikkat edin kendinizi kışlada falan bulmayın😄

(Emre ) #199

Dikkat edin derim Metro Turizm kombinasyonuyla tehlikeli olabilir.

(Hüseyin gök) #200

Ne güzel sessiz sessiz gidersin işte ben ne zaman gitsem kucağında 1-2 yaşında çocugu ile onlarca bayan oluyor o yol bana eziyet oluyor aglama mı dersin, bebeğin kakasının kokusumu dersin, türlü türlü dedikodular mı dersin :slight_smile: bari erkekler takar kulaklığı filmini izler sessiz sessiz benin gibi :slight_smile:

Sağolun arkadaşlar, 26 ocakta hâla forumdaysam bir şey olmamış demektir :d

@Husey benim tüm yolculuklarımda tersi oldu ya, ben de memleket, politika muhabbeti yapan dayılardan çektim hep. Gece 4 olmuş dayıcım uykunuz gelmiyor mu hiç salın artık birbirinizi demek istiyorum.

Yarıtatil zamanını bilmemekle birlikte kasım celplerinin birliklerine teslim olma zamanı bu ara, belki onlardır

Arkadaşlar kitaplarin özetlerinin olduğu bir site var mı? Asimov kitabı çıkıyor mesela ben ilk kitabı unuttum.Böyle hatirlatma amaciyla ozetlerin yer aldığı bir site var mı?

Yakın zamanda Nutella alabileniniz var mı? Marketlerde hiç bulamıyorum. a101,bim,şok,migros ve yerel marketlere hep baktım standları bile yok nutellanın.

Siz böyle yazınca fark ettim bugün bulamadım raftaki bölümü bomboştu.

(Emre ) #206

Ben evde buldum eskisinden daha farklı güzel bir tadı var gibi sanki. Ne biliyim böyle bir kaliteli gibi, çok zaman olmuştu yemeyeli. A101’den alınmıştır büyük ihtimal.

@Braveheart64 ‘ın da dediği gibi bi ara toplatılmıştı ondan mı acaba dedim ben de. Garip. Zaten en son aldığımda da gramajı düşük fiyatı aynıydı. (yani aslında artmış oluyor)

3+1 evimi 2 aydır 1+1 şeklinde kullanmama rağmen bir türlü ısınamayan, evde patik-kazak-hırka ile dolaşan ben, bu ay 350 tl doğalgaz faturası ile ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten :expressionless:

Allah yardımcınız olsun, bu ayları atlatınca biraz rahatlarsınız inşallah.

(Mustafa Erdem) #210

Geçen sene aynı dert bende de vardı. Isınamadığımız eve 590 tl vermek baya moral bozucuydu. Aynı evde kalmaya devam etsem muhtemelen zamlarla 700 tl yi bulurdu fatura. Ufak bebek vardı üstelik banyo yaptırırken hasta olmasın diye aklı karayı seciyorduk. Bu sene yalıtımı daha iyi bir eve çıktım şimdi 250 tl ye ev çok iyi ısınıyor.