Rıhtım Kamarası

Yarıtatil zamanını bilmemekle birlikte kasım celplerinin birliklerine teslim olma zamanı bu ara, belki onlardır

3 Beğeni

Arkadaşlar kitaplarin özetlerinin olduğu bir site var mı? Asimov kitabı çıkıyor mesela ben ilk kitabı unuttum.Böyle hatirlatma amaciyla ozetlerin yer aldığı bir site var mı?

3 Beğeni

Yakın zamanda Nutella alabileniniz var mı? Marketlerde hiç bulamıyorum. a101,bim,şok,migros ve yerel marketlere hep baktım standları bile yok nutellanın.

2 Beğeni

Siz böyle yazınca fark ettim bugün bulamadım raftaki bölümü bomboştu.

3 Beğeni

Ben evde buldum eskisinden daha farklı güzel bir tadı var gibi sanki. Ne biliyim böyle bir kaliteli gibi, çok zaman olmuştu yemeyeli. A101’den alınmıştır büyük ihtimal.

3 Beğeni

@Braveheart64 ‘ın da dediği gibi bi ara toplatılmıştı ondan mı acaba dedim ben de. Garip. Zaten en son aldığımda da gramajı düşük fiyatı aynıydı. (yani aslında artmış oluyor)

2 Beğeni

3+1 evimi 2 aydır 1+1 şeklinde kullanmama rağmen bir türlü ısınamayan, evde patik-kazak-hırka ile dolaşan ben, bu ay 350 tl doğalgaz faturası ile ne yapacağımı bilemiyorum gerçekten :expressionless:

7 Beğeni

Allah yardımcınız olsun, bu ayları atlatınca biraz rahatlarsınız inşallah.

3 Beğeni

Geçen sene aynı dert bende de vardı. Isınamadığımız eve 590 tl vermek baya moral bozucuydu. Aynı evde kalmaya devam etsem muhtemelen zamlarla 700 tl yi bulurdu fatura. Ufak bebek vardı üstelik banyo yaptırırken hasta olmasın diye aklı karayı seciyorduk. Bu sene yalıtımı daha iyi bir eve çıktım şimdi 250 tl ye ev çok iyi ısınıyor.

4 Beğeni

Nutella değilde ben fiskobirligin ürününü bulamıyorum artık. Tadı çok daha güzeldi.

4 Beğeni

Evet evet, ben de onu daha çok seviyorum. Onu oda arkadaşım bulmuş dün almış.

3 Beğeni

Koskoca migrosta bulamadım bugün başka markada almadım :confused: bu arada (reklam gibi olacaksa site yönetimi uyarsın) Kahve Diyarı’nın parça çikolatalarının tadı başka oluyor. Biraz pahalı ama başka abur cubur almıyorum zaten.

3 Beğeni

Bilmiyorum denk geldiniz mi? Zebramo’da elindeki suç ve ceza, olağan üstü bir gece, dönüşüm, kürk mantolu madonna gibi normal karton kapaklı basım kitapları evde streç filme sarıp “Açılmamış Sıfır Jelatininde” diye satan biri var :rofl::rofl::rofl:

Artık kaç sene pasajların merdivenaltı dükkanlarında cd, telefon, kulaklık vs. sattıysa jelatin abinin bünyede bağımlılık yapmış. Bir daha denk geldiğimde bu mesaja ekliycem :laughing:

4 Beğeni

Nutella’yı çok sevmekle birlikte Torku’nun Bana da’sını da tavsiye ederim, bayağı güzel o da.

4 Beğeni

Uydum tavsiyeye harbiden çok güzelmiş. Daha farklı diğerlerinden ama güzel aynı zamanda. Teşekkürler

3 Beğeni

Yine aynı anda birçok kitabı okuma isteğim ortaya çıktı. Böyle olunca hiçbirine başlayamıyorum. Resmen kendimi kitap obezi gibi hissediyorum. Azıcık ondan, biraz da şundan… İçimdeki bu keşmekeşin kazananı kim olacak acaba? :woozy_face:

7 Beğeni

Vakıf Serisi’nden sonra hiç bir kitabı bu kadar hızlı okuyamıyorum maalesef. İlk başlarda beğenmediğim halde 4 kitap yaklaşık üç günde bitmişti. Şimdi ise o kadar bir kitaba zevkle bağlanamıyorum. Yavaş yavaş akıyor veya dikkatim kayboluyor. Bilemedim biraz ara vermem lazım sanırım, hala etkisinde olabilirim.

2 Beğeni

Ehehe değişti sefer. Çok mutluyum.

2 Beğeni

Metro turizm ile her an her şey olabilir. Yolun sıkıcılığına birebir.

3 Beğeni

Arkadaşlar aldığım bir iş üzerine Hint kültürünü biraz araştırmak istiyorum. Birtakım yeni dekorasyon fikirleri sunmam gerekiyor. Bunun için de biraz Hint kültürü hakkında okuyabileceğim, izleyebileceğim bir şeyler biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

Aradığım daha çok Hint resim sanatı, fresk çalışmaları, tanrılar, desenler vb. Önceleri epey izledim bu tip programlar ama hafızamı tazelemem gerekiyor. O ruhu yakalamam lazım.

Yardımcı olabilen olursa minnettar olurum. Özellikle video bazında olursa daha çok makbule geçer. Tabloları boyarken bir yandan hem izleyebilir hem de ona göre tasarlayabilirim.

2 Beğeni