Rıhtım Kamarası

(Mustafa Erdem) #211

Nutella değilde ben fiskobirligin ürününü bulamıyorum artık. Tadı çok daha güzeldi.

Evet evet, ben de onu daha çok seviyorum. Onu oda arkadaşım bulmuş dün almış.

(Mustafa Erdem) #213

Koskoca migrosta bulamadım bugün başka markada almadım :confused: bu arada (reklam gibi olacaksa site yönetimi uyarsın) Kahve Diyarı’nın parça çikolatalarının tadı başka oluyor. Biraz pahalı ama başka abur cubur almıyorum zaten.

Bilmiyorum denk geldiniz mi? Zebramo’da elindeki suç ve ceza, olağan üstü bir gece, dönüşüm, kürk mantolu madonna gibi normal karton kapaklı basım kitapları evde streç filme sarıp “Açılmamış Sıfır Jelatininde” diye satan biri var :rofl::rofl::rofl:

Artık kaç sene pasajların merdivenaltı dükkanlarında cd, telefon, kulaklık vs. sattıysa jelatin abinin bünyede bağımlılık yapmış. Bir daha denk geldiğimde bu mesaja ekliycem :laughing:

(Cankut Değerli) #215

Nutella’yı çok sevmekle birlikte Torku’nun Bana da’sını da tavsiye ederim, bayağı güzel o da.

Uydum tavsiyeye harbiden çok güzelmiş. Daha farklı diğerlerinden ama güzel aynı zamanda. Teşekkürler

(Hiçliğin bekçisi…) #217

Yine aynı anda birçok kitabı okuma isteğim ortaya çıktı. Böyle olunca hiçbirine başlayamıyorum. Resmen kendimi kitap obezi gibi hissediyorum. Azıcık ondan, biraz da şundan… İçimdeki bu keşmekeşin kazananı kim olacak acaba? :woozy_face:

(Emre ) #218

Vakıf Serisi’nden sonra hiç bir kitabı bu kadar hızlı okuyamıyorum maalesef. İlk başlarda beğenmediğim halde 4 kitap yaklaşık üç günde bitmişti. Şimdi ise o kadar bir kitaba zevkle bağlanamıyorum. Yavaş yavaş akıyor veya dikkatim kayboluyor. Bilemedim biraz ara vermem lazım sanırım, hala etkisinde olabilirim.

Ehehe değişti sefer. Çok mutluyum.

(Mustafa Erdem) #220

Metro turizm ile her an her şey olabilir. Yolun sıkıcılığına birebir.

(Hiçliğin bekçisi…) #221

Arkadaşlar aldığım bir iş üzerine Hint kültürünü biraz araştırmak istiyorum. Birtakım yeni dekorasyon fikirleri sunmam gerekiyor. Bunun için de biraz Hint kültürü hakkında okuyabileceğim, izleyebileceğim bir şeyler biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

Aradığım daha çok Hint resim sanatı, fresk çalışmaları, tanrılar, desenler vb. Önceleri epey izledim bu tip programlar ama hafızamı tazelemem gerekiyor. O ruhu yakalamam lazım.

Yardımcı olabilen olursa minnettar olurum. Özellikle video bazında olursa daha çok makbule geçer. Tabloları boyarken bir yandan hem izleyebilir hem de ona göre tasarlayabilirim.

Ya tam olarak Hint kültürü değil de birçok kültürü barındıran sözsüz, görsel şölenlikli bir belgesel vardı Samsara diye. İlham falan olabilir belki yine de eserlerinize.

(Emrecan Şuşter) #223

Affınıza sığınarak…

(Hiçliğin bekçisi…) #224

Ahahaha. Teşekkür ederim. :smiley:

Bu hızla 3-5 film izlerim artık. Biraz gezi programı biraz da mitleri okudum mu olur gibi. :slight_smile:

(Alper) #225

2018’de Kitapyurdu’nda neler olmuş

Daha Fazlas buradaı

Yıl boyunca 14.176 kitap alan bir kişi? :roll_eyes::thinking:

(Umut K.) #227

Kişiden ziyade hesaptır. Genellikle platin hesaplar ortak kullanıldığı için normaldir.

(Emre ) #228

Satış rakamları çok güzel gerek e-ticaret olsun gerek kitapevlerinin. Okuma oranları da buna paraleldir umarım.