Rıhtım Kamarası

Genelde sporcularla ya da sanatçılarla ilgili kayıp ve ölüm olayları. Baş karakter menejer olduğu için sanırım. :slightly_smiling_face: Benim en sevdiğim, en sağlam gördüğüm kitabı Orman. Hem de tekli kitap. Onu alıp deneyebilirsiniz. Çok pahalıda değil.

1 Beğeni

Orman benim de dikkatimi çeken kitaplardan birisi olmuştu. Aslında fuar için düşünüyorum. Martı standında oldukça güzel indirimler olabiliyor. Bazı kusurları olsa da arada kafa dağıtmalık eserler iyi oluyor. Son zamanlarda serilerden biraz bunaldım sanırım. Tekil ve farklı, beni şoklayıp sonra da yeter bu kadar hadi fantastiğe döneyim diyeceğim şeyler istiyorum. Aslında evde birkaç tane böyle kitabım vardı ama hep evde değilken lazım olur böyle kitaplar zaten. :sweat_smile:

1 Beğeni

İş Kültür Kadıköy Kitapevinin önünden veya kitapevine girip, gezen bir arkadaş olursa Turgenyev - Rudin İlk Aşk İlkbahar Selleri ciltli baskısı (stok bilgisi doğruysa) kitapevinde varmış. Kitabı satın alma ve ulaştırma konusunda yardımcı olabilir mi?

Sonradan Ekleme: İstek iptal. Kadıköy stoklarında yokmuş.

Son fuarda 10 liraydı Martı standında kitaplar. H3m stokta olmayan kitaplarda vardı bencede fuardan bakabilirsiniz. Dediğiniz gibi kafa dağıtmaya iyi gider.

1 Beğeni

Harlan Coben’in ben de iki kitabını okumuştum, size hakkında bilgi yazacaktım ki benden önce Erdal bey çok iyi anlatmış zaten. Aynen yazdığı gibidir. Stephen King’le pek alakası yok yani.

2 Beğeni

Tam seni yazacaktın okumuştur diye cevap vermişsin zaten :slight_smile:

1 Beğeni

Benim Polisiyeye başlama sebeplerimdendir Harlan Reis :grin:

1 Beğeni

5-6 tane Harlan coben okudum, içlerinden en güzeli ve hâlâ unutamadığım orman kitabıdır

1 Beğeni

Kitap okurken, 100. sayfada bırakacağım diyip, tam o sayfada bölümün bitmesi çok mükemmel bir his değil mi ya? Yazarlar acaba bilerek mi ayarlıyor. Gerçi çeviri de aynı sayfaya denk gelmez sanırım ama. :roll_eyes:

1 Beğeni

Madem olacaksın belli bir gün toplanalım. @alper ağabey koş Ufuk’u zarara sokacağız.

Not: Cebimde 5 lirayla geleceğim ki zarara girmeyeyim. :smirk:

4 Beğeni

Fuar bana çok uzak, hem İstanbul’da deprem oluyor :slight_smile: gelmem ben. :slight_smile:

Ankara gibisi yok, o kadar deprem oluyor, 7 . katta oturuyorum hissetmiyorum bile.

7 Beğeni

Atın ölümü arpadan olsun beya. Ankara’da olduğunu bilmiyordum. Geldiğimde bu sefer bir kahveni içerim. Eşim Ankaralı olduğundan ötürü arada bir yırtamayınca geliyorum. :roll_eyes:

@Ufuk koş Alper’in evini soy… öhöm yani kahveye gideceğiz. :smirk:

4 Beğeni

Ankara’ya gelip kahve içilmez. Çay simit yenir :slight_smile:

@Ufuk şu an hesap yapıyor. Fuara kadar PKD’leri almam. O arada Tolstoy ve Lovecraft çıkar onları alırım diye.

Şekil 1.
temsili değil, gerçek

dusunceli

2 Beğeni

Ben her yerde kahve içerim. Çay ve simitten gına geldi. Çay sevmediğim için olabilir gerçi. :thinking:

@Ufuk binlerce kitap diyorum. :sweat_smile:

2 Beğeni

:smile:

Bana uyar buluşabiliriz :v:

@alper sen Ankara’da mıydın ya? :slight_smile: Ben neden seni İstanbul diye kodlamışım ki :slight_smile: Benim de Ankara ile çok sıkı bağlarım var. Çukurambar’ı bilirsin 10 yılımı oraya yaz. 100.yıl Ülkü Akın İ.Ö.O :smile:

5 Beğeni

18’inde gelin fuar toplaşması yapalım Ankara’da :grin:

6 Beğeni

Ben hepinizi Adana Lezzet Festivaline davet edeyim. :grinning::grinning::wink::wink:

3 Beğeni

Mesajları buraya alarak gayrı resmi bir çağrıda bulunmak isterim. Tüyap İstanbul Fuarı’na bir mani çıkmazsa gitmeyi planlıyorum. Genelde haftaiçi tercih ederim ama çalışan arkadaşlar da olacaktır bu sebeple gün için zaman yaklaşınca konuşabiliriz. Benim için gün pek önemli değil. Haftaiçi veya haftasonu gelebilirim. Bu sebeple gelmeyi düşünenler iyi kötü gün belirtirse ancak planlama yapabiliriz diye düşünüyorum. Gün fark etmeksizin saati 10.30 olarak belirtmek isterim. En azından birbirimizi kaybetme ve ezilme tehlikesi yaşayana dek bir buçuk saatimiz olur. :sweat_smile:

1 Beğeni

Haftasonu çok kalabalık olduğundan bende hep haftaiçi ilk gün gidiyorum. Hem rahat geziliyor hem de saat 16-17 gibi gidince okul gezileri olmuyor :+1:t2:

16-17 bana uygun bir zaman dilimi değil. Benim en geç 16’da eve ulaşmış olmam gerekiyor. Bunun için de en geç 15’de fuardan çıkmam lazım. :sweat_smile:

1 Beğeni