Rıhtım Kamarası

Polgara’nın ilaçları her zaman işe yarar. :joy:

2 Beğeni

Tamam sabahı bekliyorum :smiley:

Eğer Belgariad okusaydın bir daha asla hasta olmamak için kendini paralardın. :sweat_smile:

1 Beğeni

Bunu tam da zehir gibi hastayken söylemen… :grin: Okuyayım madem :laughing:

1 Beğeni

2 haftadır filan forum suskundu, sadece haberler oluyordu ana sayfada ama 2-3 gündür yine kitap haberleri, konuşmaları dinmiyor. Buraları okurken kendime geliyorum yahu. :partying_face:

2 Beğeni

Wartstone hâlâ okuyamadığım serilerdendir ama çok istiyorum, ah bir bulabilsem…
Bir de şu fuar forum buluşması mevzusu için bir tarih var mı, kendimi ona göre ayarlayayım. :slight_smile:
Bu arada, @Agape’nin kara listesinde olmamak çok güzel bir şey, hayat resmen huzur dolu oluyor arkadaş. :joy:

3 Beğeni

3 Kasım Pazar orada olacağım. Çoğunluk da öyle olacak gibi. :slight_smile:

Kitaplar aktif satılıyor ama tabii sen taratacaksın. :thinking:

1 Beğeni

Anladım ayarlamaya çalışayım. Fuar bana uzak malum, bir de tek başına gezilmiyor oralarda. Bir tür forum buluşması olacaksa gelmeye çalışırım ama.

2 Beğeni

Hakan gelebilirsem gelirim demişti. Onur Selamet de o gün orada olacak. Birkaç arkadaş ve ben de orada olacağım. Şu an malumatım bu kadar.

2 Beğeni

Anladım teşekkür ederim. :slight_smile: Gelmeye çalışacağım. Epey maceralı olacak galiba. :joy:

1 Beğeni

İnşallah çıldırmış kitleler arasında ezilme suretiyle can vermeyiz. :sweat_smile:

@erdo Sipariş hazır. Şimdi mi alırsın yoksa paketleyip sonra mı şey edersin?

4 Beğeni

Önce bir birbirimizi bulalım da sonrası hallolur bence. Allah büyüktür. :smiley: Büyülerinle kalabalığı def edersin sen. :joy:

1 Beğeni

Buluşuruz ya. Gelen havaya bir fişek atsın her beş dakikada bir. :sweat_smile:

1 Beğeni

Vah vah vah @Ufuk cum sana ne olmuş böyle.
Yemyeşil olmuşsun.

10 Beğeni

@BiblofilYouTube 'a güzel notu, sürpriz hediyeleri ve bir Cadıyı mutlu ettiği için teşekkürler. :heart_eyes: Hepsi çok güzel. Tekrar teşekkürler. :heart_eyes: :buyucu:

8 Beğeni

Rica ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Mutsuzsam ya da moralim bozuksa bu videoyu izlerim. Üzücü de bir sahne aslında ama arkadakilerle aynı senkronda gülmek paha biçilemez.

1 Beğeni

Diğer sitelerin stokların da özellikle yakın tarihlerde baskısı tükenmiş olan kitaplar için Amazon’a bakın. Bazen 1-2 adet ile stoklarında o kitaplar olabiliyor.

İnanılmaz bir şekilde matrix serisindeki robotların ilk üretim zamanlarını hatırlatıyor bana. Her nekadr VFX kullansalar da çok uzak değil sanki diğer şeyler de :sweat_smile:

1 Beğeni
2 Beğeni