Rıhtım Kamarası

Tayfa olduk sonunda :sweat_smile::sweat_smile:

4 Beğeni

Telefona fare taktım. Kendimi her şeyi yapabilir hissediyorum şu an.

5 Beğeni

Kova ve fırçayı al üst güvertede bekliyoruz seni. Ambarda boş boş yatmak yok artık. Yeni tayfa olduğun için üst güverte artık senin mıntıka alanın.

7 Beğeni

" Özgür ama değil çünkü o Tayfa " yazıyor ekran görüntüsünde.

images (17)

Devrecilik her yerde :sweat_smile: az kaldı biz de üst devre olacağız.
@Lezek farketmemiştim tesadüf ama alperin sözünü görünce mantıklı cümle olmuş :grin::grin:

2 Beğeni

Benim güven seviyem tayfadan yolcuya düşmüş. Savaş mı istiyorsunuz?

Şaka bir yana notu: cidden önemsiz bir şey ama nedenini merek etmekteyim.

2 Beğeni

İstanbul bilişim ve Nanokatalog mağazaları batmış. İnternet siteleri hâlâ açık olduğu için alışveriş yapmamaya dikkat edin.

3 Beğeni

Ben teknoloji marketleri hala nasıl ayakta duruyor diye şaşırıyordum, ilk değiller, yine bir dünya magduriyetler yaşanacak.

1 Beğeni

Arkadaşlar Tayfa, Yolcu, Miço gibi kademeler forumda geçirdiğiniz süreye göre son 250 gün baz alınarak güncelleniyor. Yani bizi terk etmeye başladığınız anda kademeli olarak Miço’ya doğru düşüyorsunuz. Diğer bir durum da aldığınız uyarılar sebebiyle yaşanan düşüşler…

@Ozgur işin bitince bana bi’ görün. Şapkam filan yıkanacak. :buyucu:

5 Beğeni

Direkçi başı gelmiş yine. :expressionless: Kitaplarını üst geçitten atmak vesilesiyle sana ulaştırmayı düşünüyorum. :smirk: Olmadı içlerini oyup veririm. :buyucu:

images (8)

@mit çok üzgünüm… :face_with_hand_over_mouth:

7 Beğeni

Ben adresini, telefonunu biliyorum. Bana da bir süpürge verirsen, askerden geldiğinde karşısında bizi bulsun

1 Beğeni

Ben de biliyorum. Sana bi’ Nimbus 4563 verebilirim ama ödünç. :roll_eyes:

Tamam o daha iyi. Belediyeden cadı süpürgesi istedim cadı yok çalı süpürgesi var ama “hepsi zimmetli gardaş” dediler.

4 Beğeni

Vecihi yazıyor yine. :joy:

3 Beğeni

Vay arkadaş yeni Tayfa olduk hemen kurbağaya dönüştürülüyoruz.
@alper şafak 113 :sweat_smile::sweat_smile: Bitsin de ben adresimi halka açık yapayım sorun değil.

2 Beğeni

Ben acemi birliğinde 109 gün kaldım, gideli 3 gün oldu şafak 113 diyor.

3 Beğeni

Ne çabuk 113 oldu ya? Hahahaha. :sweat_smile: Özgür geri dönmene ben daha hazır değilim. Komutanlarınla konuşacağım bu konuyu. Ben hazır olunca yollasınlar seni. :joy: (never ending story)

@alper O değil de “İthaki nasıl birinci oldu?” falan diyorlar asıl tehlike burada. :joy:

3 Beğeni

Hay maşallah :sweat_smile: Benim acemilik 14 gün sürdü sadece. Şimdi de askeri plajdayım. Mekan harika ama kitap okuma fırsatım ve mekanım yok. Koğuş 70 kişilik yat saati 23:00 yat ictiması 22:00. Gürültü hat safhada. Tv yok sadece telefon biraz daha kolay kullanılıyor.

@Agape dönüşte yanına uğrayacağım. Hazır olsan iyi olur. Siz gelin bir de bana sorun zaman nsıl geçti. Boş kaldığım her dakika yatıp uyuyorum ya vakit geçsin diye. :joy:

1 Beğeni

Sen döndüğünde ben çok uzaklarda olacağım Özgür. :joy:

2 Beğeni

İtiraf ediyorum oylamada manipülasyon yaptım. Şaka bir yana aslında normal, herkes okuduğu kitaplara baksın en çok hangi yayınevinden bilim kurgu fantastik kitap okumuşlar.

3 Beğeni