Rıhtım Kamarası

Özgür’ün nereden okuduğu belli. :joy::joy:Benimsemiş… :sweat_smile:

2 Beğeni

N’ayır… N’olamaz…

6.45’den okuyor @Ozgur

2 Beğeni

Ankira, 6.45 en çok da AkılÇelen okudum.

2 Beğeni

Maalesef ki oluyor. Sana bu kötü haberi askerliğin bitince verecektim. Sevincin kursağında kalsın istemiştim ama nasip bugüneymiş… Ben İzmir’de olacağım, kitapların da İstanbul’da. Geçmiş olsun. :joy:

@alper 6.45’in bile Özgür’den iyi olduğu kitaplar var. Ay, bugün de düşene bir tekme daha vur günü oldu. Bi’ huzur geldi içime. :sweat_smile: Özlemişim Özgür. İnsan her gün birilerini gömemiyor. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 Beğeni

En iyisi askerliği 6 ay daha uzatsın @Ozgur

2 Beğeni

Altı ay uzarsa hakikaten gömeriz. Kafayı yedi denilebilir. :joy:

3 Beğeni

İzmire geçer ordan uçağa binerim. Ama yine kitaplar yok. Döneceğim zamana İstanbul’a gel sen. Hem kitap borcum var sana onu öderim. Bana sahaf gezdirirsin.

Valla benle uğraşmayı özlemişsiniz. Tek eksik Üfük. O da hangi çalılıkta saklanıyor Tanrı bilir.

@alper değil ay 6 saniye daha uzatmam. Büyük konuşmayayım ama :sweat_smile: Şu an yaptığım yer ilk gittiğim yere göre cennet. Beşiktepe tam sürgün yeriydi. Ama ona rağmen istemem asla uzatmayı.

1 Beğeni

Ben özlüyorum ama dönemsel :slight_smile:

1 Beğeni

Seni ihbar edeceğim. Telefonu var diyeceğim. Benimle iyi geçin. :joy:

Bence sen İzmir’e gel, bana olan borcunu öde, kitapların da üstüne bir bardak soğuk su içmeni sağlayayım. Nasıl efsane fikir değil mi ama?

1 Beğeni

İzmire gelirim gelmeye de kitaplar yoksa yine istanbula gitmem gerekicek. Hoş hiç acelesi olan kitaplar değil ya. Benim zaman çarkında falan onlara gelmem çook uzun sürer zaten.

Yüzbaşının postasıyım. Ya da habercisi işte. Haberi var. Sıkıntı çıkmaz :sweat_smile:

Yüzbaşın daha beni tanımıyor. :smirk: Eşime söylerim kitaplarını Bim poşetine koyup kargolar. :joy::joy: Sen dönesiye ben onları İzmir’e getiririm merak etme. 113 gün dediğin göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. :sweat_smile:

2 Beğeni

Geçmiyor keşke geçse. Bak Londra Nehirleri’ne başladım demiştim sana. Bak 1 ayda bu kdar okuyabildim. Rezalet durumdayım😅

4 Beğeni

Sayılı gün çabuk geçer, çok da şey yapma. Bununla birlikte uyuz olabileceğin her cümleyi söylemiş oluyorum. İçim rahat bir şekilde gidebilirim artık. :joy: Başlamak bitirmenin yarısıdır, derler. Günde bir sayfa okusan askerliğin bitiyor mesela. :face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Kurbağa dönüşmeyeceğimi bilsem burada random gülme olurdu. :joy::joy:
Hepsini duydum. Sağolsunlar hepsini söylediler. Yok bu hafta bitiricem telefonu kaldırıyorum bu hafta. Kitap okumam lazım. Yer bulacağım onun için. Hava güzel olsa bi yere oturur okurum da bu ara soğuk baya.

Özelden kurbağaya dönüştürmüyorum. Random gülmeleri özelden iletin lütfen. Daha telefonu kaldırmadan yatağa düşmüşsün. :sweat_smile: Beterin beterini görmüş birisin bence fazla takılma. İki aya da yaz geliyor. Daha fazla optimist bakamıyorum Özgür. Benden bu kadar. The Best Offer izlemediysen izleyebilirsin. @alper nasılsa izlemiyor ve bu çok saçma.

3 Beğeni

Beşiktaşımızı izliyordum :slight_smile: onu da izlerim.

Allahimmmm mavi nevresimler… Bana bildiğin pas lekeli gelmişti ilk hafta hemde öyle böyle değil, şöyle böyle neredeyse paslı boruya sarmışlar öyle yani.:sweat_smile::rofl:
Ama o yorgunluk ile çok da umurunda olmuyor.

1 Beğeni

Valla burası o konuda iyi. Haftada 1 toplayıp yıkıyorlar komple. Hani eski ama yıkanmış oluyor. Yastıklar değişmiş ben gelmeden daha. Tek sıkıntı yatakların alezi yok. Kokuyor doğal olarak. Ha burası böyle ne bekliyorsun diyor herkes ben de aynısını diyorum artık. Plaka saymaya başlayınca artık bitiyor diyebileceğim. Az kaldı ona da :sweat_smile:

@Agape peki sen Rise of the Ottoman Empire izledin mi? Celal şengör sevmeme rağmen izletti bana kendini. Ingilizce olması da güzel oldu, artık uluslararası bir belgeselimiz var. Iyisi kötüsü önemli değil.

2 Beğeni

Amazon’da alışveriş yaparken “Shipping and İmport Fees” başlığı altında bir ücret gözüküyor. Bunu ödediğimizde sonradan çıkacak gümrük vergisi gibi şeyler mi karşılanıyor? Bilgisi, tecrübesi olan var mı?