Rıhtım Kamarası

bu nedir? :slight_smile:

4 Beğeni

Bu sene olmadı şenlik. Biz şenlik olduk çünkü :smile: Okur anketini yapabilmeleri bile büyük başarı.

1 Beğeni

Onomatopoeia, Yansıma Sesler demekmiş. Çevirmen sağolsun Google’layıp öğrendik.

Yorumlara hayır diyenlerin sayısına bakın. Buna rağmen kitapyurdunda en çok satan kitaplarda 3. sırada olması :smile:

Telefonun üzerine yatıp ekranı kırmışım. Ekran gri çizgilerle dolu. Hayırlı olsun tek eksiğimdi. :relieved:

Aklıma Sheldon Cooper geldi nedense…

1 Beğeni

Lucy Barfield, keşke senin kadar şanslı olsaydım. :droll:

4 Beğeni

Kitap yurdundan 5 al 20 öde kampanyasından winnie the pooh kitaplarını alıcaktım ama bir tanesi stoklarda satış yok olarak gözüküyor acaba yenilenir mi stok yoksa elde kalanlar mıydı ? Daha önce böyle bekleyen yenilenmiş stok alan var mı?

Bu kadını mümkün mertebe şikayet ediyorum her platformda. Ayıp…

1 Beğeni

şu şekilde yazıyorsa geri gelir. Ama birkaç ay da sürebilir. Böyle birkaç ay beklediğimi hatırlarım. En iyisi kitapyurduna e-mail atıp ne zaman stoklara gireceğini sormak.

Dün böyle yazıyordu bugün satış yok yazıyor malesef.Mail attım haber ver butonunu kullanabilirsiniz dediler.Bekleyeceğim olmadı bir süre ya da diğerlerini alıp bunun stoga düşmesini bekleyeceğim.

https://scontent.fesb3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/86934289_2893699374009304_7323378762525966336_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=vFlbwlLthnUAX-5f_np&_nc_ht=scontent.fesb3-1.fna&oh=b771dbbf0eeb6f958aacf5819769f4ac&oe=5EF9F389

Akşam akşam gözümden yaş getirdi video ya… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

6 Beğeni

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Video Oyun Dünyası

“Okumayan toplumda kitap olsa olsa muskadır.”
1 Beğeni

Küçücükken aramızda Atakan gibi olan en az 10 kişi vardır eminim. Ne oldu topluma ayak uyduramadık şu an aklımızdan intihar düşünceleri geçip dönüp dolanıyor. Toplumun anksiyetesini aşamıyoruz bu bir gerçek. Toplum bir çukur ve sen o çukura girmek istemiyorsun. Sürekli toplumdan şikayet etmiyorsun onu iyileştirmek güzelleştirmek istiyorsun fakat görünmez bir engel her defasında denediğinde seni geri ittiriyor. Bir süspansiyon gibi ne kadar sert denersen geri dönüşü o kadar güçlü oluyor. Anlamıyorum bu hayatı ama intihar düşüncesi bile çok zevk veriyor insana. Ne için uğraşıyoruz düşüncesini aşamıyorum bir türlü.

5 Beğeni

Hiç beğenmedim kostümü. Tanıtımda daha güzel duruyordu kırmızı ışıkta. Umarım birden fazla durum ve kostüm vardır yoksa bu baya üzecek.

3 Beğeni

Burada gayet iyi görünüyor. Set fotoğraflarından yorum yapmanın çok bir anlamı yok. En iyisi resmi bir içerik beklemek.

2 Beğeni

Batman’in Batman olmaya çalıştığı zamanlardaki kostümü olduğunu düşünüyorum. Prototip zırh?

1 Beğeni

Efektlerle pelerin ekleyecekler bence o zaman toparlayabilir biraz

1 Beğeni

Bana da öyle geliyor. Bu zırhta bi’ iş var yani normali değildir diye düşünüyorum.

@JrThoth şöyle bi’ çalışmaya denk geldim, güzel duruyor ama şu kollarında ki şey çok çirkin her neyse.

3 Beğeni